Warsaw Shore

wp_ss_20150510_0002.png
wp_ss_20150510_0001.png
chyba jednak Alan się nie zakocha...
 
O kurwa przecież to już takie debilne się robi, że masakra :D Nie wiem czemu marnuję 40 minut życia i to oglądam :D Hahaha a ten pedałek pawełek, jak mówi, że szykuję się do bójki to mnie rozpierdala hahahhaa. Przecież on raczej by szybko gaszony był, nawet podejrzewam, że przez świeżaka.
 
Paweł jest cipką i pewnie duża Anka by mu sama najebała:lol: ogólnie przez te relacje z Eweliną zrobił się nijaki w tym programie i robi się bardziej chujowy od Wojtka nawet a to już jest sztuka... Narzekacie że program debilny a każdy go śledzi:wink: akurat w niedziele o 23 nic ciekawego nie robię to taki program jest idealny o tej porze:cool:
 
No właśnie wiem, że to jest ostra pizda, tylko rozpierdala mnie jak takiego figo fago zgrywa, a przecież widać, że niektóre dupy tam mają większe cohones niż on :D
 
katennaczio wielki kozak, jakichs dwoch czeskow odepchnal, wow, szacunek
ochrona pewnie i tak byla oplacona, zeby ekipe chronic, inaczej to taki katanjo bylby zniszczony juz kilka razy
 
Nie wiem w jaki sposób znalazłem się w tym temacie, ale już tego żałuję po poście ksw :C
 
Niezbyt wierzę w to zaliczanie. Jedno rżnięcie Trybsona z gołą dupą w klubie to więcej niż wszystko co podobno Świeżak zdziałał :D
A co do popchnięcia. Widać jak chroniona jest ekipa, a jak nie bardzo inni bawiący się :D Odepchnięte chłopaki w Pawle widzą boga, więc szybko się uspokoili i nerwami nie pałali. Pewnie po jointach byli, a nie alko czy amfie/coco ;-)
Anka niezłe fronty jak na laskę i w dzinsach ;-D Podejrzewam, że tylko Alan by z większą werwą w drzwi mógł wjeżdżać ;-)
 
Oficjalnie chyba 3 dupy zapiął plus 1 wkrętka( ale myśli że zapiął). Z 4 to się mahon rozpędził...
 
Jakie zlecenia się robi siedząc w tojtoju?

Najlepsze jest to w WS, że mają ten sam skrypt co Geordie Shore. Wyjście uczestnika przez miłość, pojebane związki w chacie, wprowadzenie laski z zewnątrz. Wszystko to samo...
 
Jakie zlecenia się robi siedząc w tojtoju?

Najlepsze jest to w WS, że mają ten sam skrypt co Geordie Shore. Wyjście uczestnika przez miłość, pojebane związki w chacie, wprowadzenie laski z zewnątrz. Wszystko to samo...

Tak samo miała chyba o ile się nie mylę ta oryginalna wersja Jersey? Czy tam New Ark?
 
Jakie zlecenia się robi siedząc w tojtoju?

Najlepsze jest to w WS, że mają ten sam skrypt co Geordie Shore. Wyjście uczestnika przez miłość, pojebane związki w chacie, wprowadzenie laski z zewnątrz. Wszystko to samo...
Ta telenowela Pawła i Eweliny to jest taka ściema, że już chyba tylko mahon w to wierzy.
 
Back
Top