Warsaw Shore

To jeszcze Duża Anka vs Mała Anka w open proszę ;-) A tak na serio, aż dziwne, że z Alana rozpoznawalności nie stara się nikt trochę skorzystać...

Skorzystać z Alana w sportach walki? Jeśli dobrze kojarzę, to z jednej z gal wypadl przez kontuzję ręki.

Inna sprawa, jak sam Alan zapatruje się na karierę w SW...
 
Inna sprawa, jak sam Alan zapatruje się na karierę w SW...
Jak?

Po prostu, pojęcie ma zdecydowanie większe niż inni uczestnicy, włącznie z Trybsonem, a jednak trochę rozpoznawalności program mu dał i jakaś organizacja mogłaby pare biletów dodatkowych na tym sprzedać :-)
 
Jak?

Po prostu, pojęcie ma zdecydowanie większe niż inni uczestnicy, włącznie z Trybsonem, a jednak trochę rozpoznawalności program mu dał i jakaś organizacja mogłaby pare biletów dodatkowych na tym sprzedać :-)

Własnie nie wiem jak, mysle sobie tylko glosno :)
 
Nie no zdecydowanie wydaje mi się, że Alan jest zawodnikiem, który znalazł się z programie, a nie program sprawi, że stanie się zawodnikiem ;-)))
 
Haha nowy naczelny szpachlarz RP ^^ Po 11 dniach zaliczył 7 foczek, w końcowym rozrachunku będzie 10 +

Przypominamy iż poprzedni Naczelny Paweł miał 8 gąsek :)
 
No tak, Damian to nowy naczelny :D

8JGSQ82.png
 
Po dwóch odcinkach jest największą pizdą i nie zaliczył żadnej, faktycznie kozak.
 
Ale w końcowym rozrachunku będzie + 10 fok

Wyniki (komisja stwierdziła, że Paweł poza podium bo Ewelina się nie liczy)

mnrPZCe.png
 
Przecież ten Damian się ośmiesza od samego początku, w sumie każdy się ośmiesza tam , ale on najbardziej.
 
@kiras nie tylko Ciebie...To jest masakra...I Wojtek i Ewelina i Eliza. Że ktoś w ogóle ich wsparł w tym by wydać cokolwiek i w ogóle złotówkę na to. No, ale może mieli takie marzenie i na tym zakończą, oby. Co do Eweliny. To i teraz zrobiła porządek i wcześniej chyba było jeszcze lepiej zanim zalała urodę tuszą...


No i nie jedna może być chuda, kwestia diety lub treningu, a ładną już ciężej((drożej?) się stać.

Rzeczywiście ładna...
960x540
 
To z tego sezonu zdjęcie w ogóle? Tak czy inaczej nie wiem jak można kierować się jedną, konkretną fotą. Przecież o nie problem złapać kogokolwiek w chu*owej chwili, a tyle znaczy fotka. Widziałeś doskonale, że na tamtych co podałem wyglądała zupełnie inaczej.
 
Z tego sezonu. No właśnie inaczej, bo kilo tapety i selekcja zdjęć, które wrzucić, które wyszło najlepiej.
 
Tylko, że chujowo na fotce może wyjść nawet ładna dziewczyna, a odwrotnie już nie bardzo. Chyba, że tapeta, fotoshop, światła itd., ale i tak o to ciężko by aż tak okłamać. No i jak mówię, gdy była szczupła to się prezentowała. Nie jestem przecież jej fanem, ale inne z programu tym bardziej ładne nie są. Są jedynie szczuplejsze, a i tak im to niewiele daje.

Ciekawe co paskudnego jest w tamtych zdjęciach ;] ale chuj o gustach się nie rozmawia. Ja wolę blondynki, a jednak mimo paru takowych w programie nie widzę w ich twarzach urody. Jedynie lepsze ciała. Chuj cares.

PS: Nieważne czy chuda czy nie...No nie wiem :D
635364349050050509.jpg
 
Back
Top