Warsaw Shore

Dwa były. Wczoraj drugi. Może Mahon ma bana i na ten temat? To musiało być dobijające :P

Alan słabo z tą nową, czarną. Klientka jest w ch*j nijaka dla mnie z urody. Brecht z kolei, że obie Anki za nim latały w poprzednim sezonie, a do łóżka zaciągnęła go inna :D Ewelina za to po zrzuceniu nadmiaru wygląda nieźle, ale to i tak tylko wygląd ;-) Wiedziałem, że pod tą tuszą kryje się ładna dziewczyna mimo wszystko.
Anka z tymi warami wygląda jak po walce i przyjęciu wielu prostych na nie. Lipa, ale brechtu trochę jest z ich debilizmu i prostoty dalej :-D


Ładna Ewędlina?? Weź nie troluj!!!
 
No wiesz, kwestia gustu. Co jest z jej twarzą nie tak? Jak schudła to ogólnie dużo lepiej wygląda :D Jak dla mnie najładniejsza z samej twarzy ze wszystkich uczestniczek. Za nią Eliza, duża Anka, mała Anka i ta która dyma Alan na końcu ;]...a jeszcze była ta co z czarnym jest...To chyba bym między Elizę, a Ankę ją wrzucił ;-)

Mówię o samej urodzie, bo patrząc na charakter to znając je już trochę z różnych stron żadna mi się nie podoba ani trochę.
 
Nie no Ewelinie trzeba przyznać ,że zrobiła ze swoim wyglądam porządek.W pierwszym sezonie tłuste prosie a teraz wygląda na prawde solidnie co nie zmienia faktu ,że nadal nie grzeszy inteligencją itd.
Tak poza odcinkami - tylko mnie żenują kariery muzyczne ekipowiczów ? czego oni sie spodziewali ? myśleli pewnie ,że skoro są rozpoznawalni to czego nie dotkną zamienią w złoto.Nadal podtrzymuje,że Wojtek jest nachalny na fejm.Reszta jak znalazła dupery to siedziała z nimi w domu a on nie może oddać miejsca w ekipie bo przecież trzeba się lansować.
 
@kiras nie tylko Ciebie...To jest masakra...I Wojtek i Ewelina i Eliza. Że ktoś w ogóle ich wsparł w tym by wydać cokolwiek i w ogóle złotówkę na to. No, ale może mieli takie marzenie i na tym zakończą, oby. Co do Eweliny. To i teraz zrobiła porządek i wcześniej chyba było jeszcze lepiej zanim zalała urodę tuszą...

z15291484Q,Ewelina-Warsaw-Shore.jpg

z15291594Q.jpg


No i nie jedna może być chuda, kwestia diety lub treningu, a ładną już ciężej((drożej?) się stać.
 
Czekajcie...właśnie zauważyłem, że jest temat o Warsaw Shore na 83 strony. To jest serio o tym programie czy coś w stylu "Tanio skóry nie sprzedam..."? Boje się czytać i zaglądać wiec odpowiedzcie ;p
 
Ja oglądam bo są wątki MMA. (oszukuję sam siebie)
To ja już wiem gdzie Wy nabijacie taką liczbę komentarzy ;p Ile tego wyszło edycji? Da się połknąć w dwa dni? (zakładając , że ma się złamanie chrzęstno kostne i cały dzień leży się w łóżku)
 
Wojtek jest największym lamusem w tym programie, większym niż Śmietana, Ptyś i Alicja razem wzięci. Ale pewnie trzymają go dlatego, że wygląda jak młody Darek Cholewa i siksy to lubią.
Ogólnie z początku nie dało sie jeszcze tak tego odczuć.Z czasem jednak wychodzi to,że najbardziej liczy na różnego rodzaju profity związane z popularnością.Dziewczyny po programie nagrały po jednym kawałku ale przecież Wojtek musiał przebić premierom płyty,genialnym klipem i chuj wie jakimi pomysłami.Ciekawe czy jak jeden ekipowicz zacznie jeść gówno i powie ,że mu smakuje to czy reszta spróbuje ? No niech sobie troche po rymuje - tak to czuje.

Jak tak ich teraz obserwuje wszystkich to w czwartym sezonie nikt sobie witki nie poda.Przecież to jest walka o fejm :crazy: mało im siana za wbitki do klubu mając open bar i chuj wie co jeszcze.Kto ma więcej lajków ten jest chujem.Zakute Polskie łby i nic więcej.
 
Czekajcie...właśnie zauważyłem, że jest temat o Warsaw Shore na 83 strony. To jest serio o tym programie czy coś w stylu "Tanio skóry nie sprzedam..."? Boje się czytać i zaglądać wiec odpowiedzcie ;p
Na początku było trochę walki słownej zwolenników z opozycjonistami itp. Później się trochę uspokoiło. Raczej "fanów" tu nie ma, wszyscy traktują to jako odmóżdżenie. Brecht z prostoty uczestników. No może jedynie Mahon traktuje Pawła jak autorytet ;-) No, ale "najlepszym" uczestnikiem i najzabawniejszym mimo wszystko był Trybson.

@Masu, ale argument z tym pojebaniem :D Która dla Ciebie najładniejsza? :D
 
Na początku było trochę walki słownej zwolenników z opozycjonistami itp. Później się trochę uspokoiło. Raczej "fanów" tu nie ma, wszyscy traktują to jako odmóżdżenie. Brecht z prostoty uczestników. No może jedynie Mahon traktuje Pawła jak autorytet ;-) No, ale "najlepszym" uczestnikiem i najzabawniejszym mimo wszystko był Trybson.
Opowiedz mi o tym więcej :D Zrób analizę każdego uczstnika. Wpływ programu na ich życie. Wypracowanie ma być na 8 stron. Chyba, że głębia psychologiczna bohaterów wymaga więcej.
 
halibut nie pierdol że nie oglądasz bo pewnie co niedziela o 23 zasiadasz jako 1 przed MTV:lol:a te 84 strony tego tematu wciągnąłeś nosem...
 
halibut nie pierdol że nie oglądasz bo pewnie co niedziela o 23 zasiadasz jako 1 przed MTV:lol:a te 84 strony tego tematu wciągnąłeś nosem...
Może gdybym wciągnął nosem coś, to i bym przeczytal te 84 strony ;p

Rozgryzłeś mnie. Mam nad łóżkiem plakat Trybsona, i codziennie oglądam cały jeden sezon WS , widziałem każdy po 50 razy ;p
 
kurwa to jest klasyk na odmóżdżenie, oglądam ws i się tego nie wstydzę!!! JEBAĆ BIEDĘ!!!

PAWEU CATTANAGIO VS. WOJTEK RRR NA XCAGE 10, MAKE IT HAPPEN! @PawelMMATrn

<podejrzewam, że to trybson więc go tu oznaczę>

 
To nie Trybson tylko promotor xCage, również Paweł :).
haha, miałem nosa.

XCAGE ROBI DREAM MATCHUPS DLA COHONES. WŁOSKI PAWEU, STARTUJ LEPIEJ Z OBOZEM.

może Cattenagio trenuje na Ewelinie przez co takie akcje idą?

:sos:
 
haha, miałem nosa.

XCAGE ROBI DREAM MATCHUPS DLA COHONES. WŁOSKI PAWEU, STARTUJ LEPIEJ Z OBOZEM.

może Cattenagio trenuje na Ewelinie przez co takie akcje idą?

:sos:
hahaha @baju rozpierdalasz mnie takim swoim pokemonowo/januszowym pisaniem :crazy: na prawde jesteś w tym dobry :lol: Cattenagio:wall:
 
To jeszcze Duża Anka vs Mała Anka w open proszę ;-) A tak na serio, aż dziwne, że z Alana rozpoznawalności nie stara się nikt trochę skorzystać...
 
Back
Top