UFC Fight Night 72: Bisping vs. Leites - zakłady bukmacherskie

Co to za gala??? Mam problemy z transmisją i już 2 walki nie widziałem. Ścigają się czy co? Na razie Daniel prowadzi i chyba tak zostanie, bo mimo wszystko tendencja jest rosnąca :)
 
jak ja się cieszę, że Lee i Brimage wtopili... Moje pieniążki na nowy laptop są już blisko. WAR RAY!!!

To dobrze, że chociaż Ty miałeś Rudego na kuponie, bo większość chyba Lee. W sumie Holohan bardzo ładnie zawalczył
 
Tricko-meme-poker-face-panske.jpg
 
w sumie nie wiem jak można było stawiac na kogoś takiego jak Lee... co? kojarzyliście go z brucem Lee? nie rozkminię tego?
 
Cloud masz moje kondolencje :(

Co jest qrwa chłopaki? To miała być gala niespodzianek, a tu taka posucha...
 
wejdzie Ray lub Pawlak i będę w tym elitarnym gronie posiadaczy MACbooka w wersji podstawowej...
 
Whiteford+Lebout weszło ale że na Lee postawiłem więcej to na tą chwilę - 30zł, ale jeszcze Ray, Pawlak, Pearson i Bisping i gala będzie na plus :D
 
Szucik o co sie tak sadzisz ? mądry po walce jesteś czy ki chuj ? spinaj dalej to długo nie popiszesz.
 
nadal nie wiem kim jesteś... :)

Zabójcą trolli na tym forum. Miło, że znowu do nas wróciłeś :). Zachowuj się tym razem porządnie.

Cloud masz moje kondolencje :(

Dzięki, ale może nie trzeba będzie. Moja kirasówka w grze, ale przed nią najtrudniejsze zadanie! Joseph Duffy - Ivan Jorge over 1.5. Liczę, że Jorge postawi opór i tym razem Joseph przez półtorej rundy nie znokautuje :) + oczywiście Steven Ray musi jeszcze wejść. Wtedy wyjdę na lekki minus :). Jeśli jednak przegram to jestem goły i wesoły :D.

242w.jpg
 
Dzięki, ale może nie trzeba będzie. Moja kirasówka w grze, ale przed nią najtrudniejsze zadanie! Joseph Duffy - Ivan Jorge over 1.5. Liczę, że Jorge postawi opór i tym razem Joseph przez półtorej rundy nie znokautuje :) + oczywiście Steven Ray musi jeszcze wejść. Wtedy wyjdę na lekki minus :). Jeśli jednak przegram to jestem goły i wesoły :D.

242w.jpg

Akurat o Raya byłem najspokojniejszy z całej tej gali. Walnąłem jeszcze przed czasem tuż przed walką i się udało. Brazol potańczył trochę na nogach w rytm pieśni błądzącego renifera ;)
 
Nie dobrze, przed walką jeszcze dorzuciłem na Pawła i słabo, w najlepszym wypadku mogę być -10zł

Panowie, macie może pomysł co by na szybko teraz dorzucić żeby była szansa chociaż na lekki plusik? ;)
 
Ode mnie dubelek Not Edwards inside distance + Not Packalen inside distance AKO 2.52
Siadł dubelek ale w tej 3 rundzie to już byłem pewny że sędzia przerwie, dobrze że tego nie sędziował Herb Dean albo yves lavigne :D
 
Szkoda, ale trzeba przyznać, że kawał zawodnika z Edwardsa. Paweł i tak stawiał opór w miarę możliwości.
 
pozdrawiam stawiających grubą kasę na Corney-Casey.,

Przestaniesz Ty zgrywać Pana "stawiam najlepiej i pozdrawiam tych co przegrywają"? Siedzisz cicho jak ludzie wygrywają duże sumy, ale pierwszy masz komentarz jak ludzie stawiają i wtapiają. ProPag wyluzuj.
 
Przestaniesz Ty zgrywać Pana "stawiam najlepiej i pozdrawiam tych co przegrywają"? Siedzisz cicho jak ludzie wygrywają duże sumy, ale pierwszy masz komentarz jak ludzie stawiają i wtapiają. ProPag wyluzuj.
zmień mi login Panie drogi @Cloud ... ile można prosić?
 
Back
Top