UFC Fight Night 72: Bisping vs. Leites - zakłady bukmacherskie

Dubelki Bisping-Duffy i Rivera-Duffy weszły. Szczególnie z tego drugiego dumny jestem, bo panowie nie zostawili żadnych wątpliwości. Dobre koty z nich. Nie wszedł singiel na Lee.
 
Ja sie wkurwiłem trochę bo na ufc pick em mi weszły wszystkie typy a na kuponie obstawiłem źle bo kursy kusiły. Jednak czasami trzeba iść za głosem rozumu...
 
+180
bisping +lebout+++
daniel++
whitefor+ray+++

pawlak---
lee --- -200
gdybym na lee nie postawil najwiecej to bylo by znacznie lepiej ,ale i tak zle nie jest
 
I co, i co, mówłem over? :D

Gala uratowana przez kosmiczne 1.40 na Dunhama w połowie 2 rundy. Postawiłem za stówkę i ostatecznie jestem dyszkę na plus. Uff.
Swoją drogą naprawdę muszę wrócić do under/over.
@Puczi Mówiłeś ziomeczu i twoje prognozy się sprawdziły :applause:Miałem takie same zdanie jak Ty tylko nie mam zbytnio czasu, aby udzielać się na forum ...
 
UWAGA TO JEST KOSA!!! :lol: za 10 fuli ...
unibet fn72.png
 
Wiadomo wtopiłem też małe co nie co na walkach Plaków i Lee , ale mimo wszystko gala na zajebisty plus bo dałem radę zorganizować sobie zdjęcie z JJ w Glasgow i około 1000pln-ów do przodu po gali !!!
 
Co z tego ze Dunham, Whiteford, Lebout, Rivera siadlo jak Pawlak i Lee ujebali mi kupony... Tak to chujowo poukladalem ze 70 zl w plecy.
Ta wiem moglem grac single ale tym razem nie dysponowalem wieksza gotowka a nie bawią mnie wygrane typu za 15 zl singiel a wygrana np 30 zl... Moze to glupie ale tak mam heh:lol:
Cos ostatnio underdogi cienko sie spisuja :facepalm:
 
Co z tego ze Dunham, Whiteford, Lebout, Rivera siadlo jak Pawlak i Lee ujebali mi kupony... Tak to chujowo poukladalem ze 70 zl w plecy.
Ta wiem moglem grac single ale tym razem nie dysponowalem wieksza gotowka a nie bawią mnie wygrane typu za 15 zl singiel a wygrana np 30 zl... Moze to glupie ale tak mam heh:lol:
Cos ostatnio underdogi cienko sie spisuja :facepalm:

Ja też 7dych w plecy ,ale tera to ja poczekam na zastrzyk gotówki jakiś.Pearson taśmę ujebał,Pawlak singla.Kurwa ,się nie mogę z tym na minusie pogodzić ,a mam co raz więcej do odkucia
 
Ja akurat bylem dosc mocno przekonany ze Dunham wygra. Niestety mialem go raz z Lee a raz z Pawlakiem heh.

@michi972 obstawiasz tez inne sporty czy tylko walki? Wiem ze przegrywanie jest wkurzajace ale musisz wyluzowac albo przestac grac bo skonczysz na jakims dublu Relanium + Tramal :smile:
 
Ja akurat bylem dosc mocno przekonany ze Dunham wygra. Niestety mialem go raz z Lee a raz z Pawlakiem heh.

@michi972 obstawiasz tez inne sporty czy tylko walki? Wiem ze przegrywanie jest wkurzajace ale musisz wyluzowac albo przestac grac bo skonczysz na jakims dublu Relanium + Tramal :smile:
\
kurwa obaj co zjebali to przespali walkę
 
Ja też 7dych w plecy ,ale tera to ja poczekam na zastrzyk gotówki jakiś.Pearson taśmę ujebał,Pawlak singla.Kurwa ,się nie mogę z tym na minusie pogodzić ,a mam co raz więcej do odkucia

Uwierz, że nie jesteś jedyną osobą, która jest na minusie w bukmacherce. Podejrzewam, że większość jest :lol:

Ja skromne -10 zł na Pawle po tej gali
 
no i znowu na tym unibecie nie można wejść do zakładki historia zakładów eh...

u mnie daniel przez KO/TKO na plus ok 390 zł
ray + bisping + casey -50
daniel + holohan + pawlak - 20

i niepotrzebnie na koniec jak nie weszły dwa dostawiłem pearson + duffe + bisping za 50
Ogólnie gala +270. Ten miesiąc ogólne bukmachersko spoko ok.2200 :)
 
No ja niestety na minus, ale było blisko żeby nawet na plusie skończyć. Bardzo wierzyłem w Dunhama i Leitesa. Okazało się, że nie bezpodstawnie. W ogóle mnie nie zdziwiła punktacja 48-47 dla Leitesa. To on cały czas parł do przodu, chciałbym też zobaczyć statystykę centre control. Poza tym to Bisping chwiał się po jego ciosach, a nie odwrotnie. Leites wywierał presję, Bisping biegał dookoła. Nie mówię, że nie trafiał, bo kąsał co jakiś czas i spierdalał. Nie będę podejmował dyskusji na temat kto wygrał, gdyż wiem, że większość stawiała na Bispinga. W związku z tym mam za mało wojska, by podważać werdykt sędziowski. Moje zdanie jest jednak takie, że ściany pomogły Brytolowi. Koniec i kropka.

P.S. Muszę chyba trochę zluzować, bo ostatnie 2 gale na minusie. Trzeba zbierać środki na końcówkę roku. Wchodzę w Maulera i Heldzika za tyle ile uda mi się uskładać. Mam nadzieję, że Marcin dostanie w końcu walkę z Brooksem, a buki zrobią promocję dla Polaków :D
 
Wreszcie coś na plus, chociaż kwota proporcjonalnie niska do moich stawek. Lebout oraz Bisping + Latifi weszło. Szkoda, że Pawlak nie, ale wielkiego zaskoczenia tu nie ma. Myślałem, że Francuz wygra bardziej zdecydowanie, a tu jednak pokazały się jego niedociągnięcia a i przeciwnik zawalczył lepiej niż się spodziewałem. Nie sądziłem też, że Leites postawi Bispingowi takie trudne warunki w stójce, mam coś drobne przeczucie, że Michael może teraz zacząć zaliczać regres, jak dostanie mocniejszego rywala, to chyba już na niego nie postawię, ale zobaczymy.
W każdym razie mam satysfakcję, że moje analizy okazały się poprawne.
 
Usuńcie ten temat , na sam jego widok to drgawki mam
1. błagasz starszego kolegę/brata/ojca o pomoc
2. wchodzisz na stronę www.betsafe.com i zakładasz na nich konto
3. wpłacasz 50 zł i grasz single, biorąc udział w konkursie betsafe na rocksach
4. masz szansę na odrobienie strat

LUB

1. grasz taśmy w STSie za grube dolary
2. płaczesz, bo Ci 1 walka z 4 nie weszła
3. nie masz szans na odrobienie strat

Co wybierasz?
 
Back
Top