UFC Fight Night 72: Bisping vs. Leites - zakłady bukmacherskie

Miałem stawiać na Lee, ale, gdy cohones hurtowo stawiają na jakiegoś underdoga to prawie zawsze nie wchodzi :D

Hurtem? Ledwie kilka osób go postawiało. Ja tam jestem hejterem Holohana i każda okazja by postawić przeciw niemu to dla mnie dobry powód by wydać nieco pieniędzy :crazy:

No patrzcie na te nóżki. Jeden lowkick i się połamią :D
2e2.jpg


Ps. Panowie @michi972 i @gojilla - wyluzujcie proszę.
 
Co myślicie o JoJo? Serio taki pewniak? W Krakowie wielu się na niej przejechało. Na ważeniu wygladała spoko, ale rywalka też pewna siebie.

Chciałem w jakąś taśmę wplec Pearson-Dunham OVER 2,5 ,ale zrezygnowałem. Może to i dobrze?
 
Last edited:
Co myślicie o JoJo? Serio taki pewniak? W Krakowie wielu się na niej przejechało. Na ważeniu wygladała spoko, ale rywalka też pewna siebie.

Chciałem w jakąś taśmę wplec Pearson-Dunham OVER 2,5 ,ale zrezygnowałem. Może to i dobrze?

Jest szansa ,że Pearson to skończy over 2,5 to takie 50/50
 
U mnie:
1) Bisping + Calderwood
2) Ray + Whiteford
3) Lebout
4) Pawlak
5) Bisping + Pearson + Dufee + Calderwood + Ray + Whiteford + Rivera :-)
 
Poszło:
Pawlak (ale niestety jak był jeszcze po kursie 2,8)
Lee
Whiteford+Lebout
Bisping+Pearson+Ray
Lee+Pawlak+Calderwood+Pearson+Ray+Lebout

Jak wejdzie coś przed walką Pawła to obowiązkowo na niego coś dorzucę bo wierzę że to wygra ;)

Do tego Bisping musi wejść to wtedy wpadnie Lawler+Mir+Justino+Bisping+był jeszcze Aldo bo postawione zanim wycofali
 
A co myślicie o typie Lebout-Packalen over 1,5 rundy? Skoro Moraes nie skończył francuza to ten fin chyba też nie powinien, z kolei ma chyba jakieś pojęcie o parterze, więc wychodzi decyzja. Lebout twardy, nie powinien dać się nijak skończyć. W betsafe over 1,5 rundy to po 2 przewalczonych rundach?
 
@midern Lebout na dwóch kuponach? Ja bym się bał :D.
Postawiłem niskie stawki, bo kurs na Lebouta wysoki i warty ryzyka. Bardziej boję się chyba, czy Pearson-Dunham wyjdzie poza 2,5 rundy. JA PIERNICZE, właśnie teraz, pisząc tego posta uświadomiłem sobie, że to jest 2,5 rundy, a nie 1,5 rundy u nich, o których cały czas myślałem. Będę się modlił o decyzję. Będzie jak bedzie :D

No ładną gafę strzeliłem. Over 2,5, czyli musi minąć więcej niż 12:30 minut, co nie? Ehhhhh
 
Last edited:
kusi mnie w chuj dzisiaj Pawlak, nie wiem o co chodzi... ;) jeszcze @kiras postawił!
Jak KIRUNIO postawił to all-in !!!!!
Pakuj jakieś sianko mordko- Bispinga obowiązkowo za to pyti !!
Nie no kurs na Pawlaka śmiech a czuje ,że na prawde psychika odżyła po ostatniej walce i wcześniejszej presji.Teraz ma więcej osób za sobą co też na pewno pomaga.Edwardsa obejrzałem i jest do zrobienia. @Cloud też dobrym underdogiem zarzucił :dance: postaw na Lee jak obaj przejebiemy to ja rachunki wyrównam bo nie daleko mam do Łysego z cohones :lol::lol:
 
Calderwood przejebie zobaczycie! Płakała w wywiadzie że obóz kompletnie jej nie wyszedł, jakieś demony przeszłości itp. :) a to baby więc coś na pewno nad nią wisi... Kurs na przeciwniczkę zaś zacny!
 
Ode mnie dubelek Not Edwards inside distance + Not Packalen inside distance AKO 2.52

Calderwood przejebie zobaczycie! Płakała w wywiadzie że obóz kompletnie jej nie wyszedł, jakieś demony przeszłości itp. :) a to baby więc coś na pewno nad nią wisi... Kurs na przeciwniczkę zaś zacny!
Ja tam liczę że JoJo sobie poradzi, ale jak coś na live trzeba się czaić ;)
 
Back
Top