The best of MMARocks!

Kaczka nie obraź się, ale po tym co tutaj widziałem, nie zdziwiłbym się jakbyś miał w domu ołtarzyk z Jon Jonsem do którego walił byś konia dzień w dzień.



Frostbite - temat o Jon Jonesie :-)
 
chcecie wiedzieć dlaczego ten małolat, który ma wszystko: od tego jak wyglądają Jego walki, jak wyglądają Jego wynagrodzenia za nie, a kończąc na tym jak wygląda On sam i to w jakim wieku to wszystko się dzieje, tak-jest-niecierpiany • ? • sprawdźcie sobie jaki jest czwarty grzech główny, i nie p • cie, że tak nie jest, bo p • ić możecie sobie co najwyżej Wasze kobiety, natomiast fakty nie są do dymania :]


koziolekmatolek - pierwszy post na forum... :)
 
te wasze teksty tutaj sa słabe niczym reka big noga po walce z mirem w porownaniu do tego co sie dzieje na chacie.
 
moje KOKOSY 2011 mialy pewnie kilka razy wiecej wyswietlen. moje podsumowania sa bardziej wartosciowe w pewnych aspektach.


Kokos80 o podsumowującym rok wywiadzie z Jurasem.



Wybitni ludzie nie muszą się bawić w skromność. Gorzej, gdy poczucie własnej wspaniałości jest urojeniem.
 
I to był jeden z najlepszych, najśmieśniejszych wpisów na tym portalu?? Panie Dyslektyk, wstyd.
 
Egzekutor, wracaj!
kawax-pokeball-3097.png
 
skąd ten cytat ? najwiekszy narcyz w środowisku mma powrócił ?
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/cohones-awards-2011-wyniki/page/4#post-233889



Strony 31-36 z Hyde Parku, też chyba tu idealnie pasują.
 
zazwyczaj tu nic nie wrzucam, ale to mnie rozwalilo,

Diaz • owie to takie osiedlowe cwaniaczki,male,chuderlawe,ciosy maja takie machane a nie udezane,ale skuteczne i trafiaja,krzywdy co prawda nie robia ,ale obijaja i punktuja,dziwny maja styl,dlugie rece,wyciagniety bark i ten zasieg robi swoje
icon_wink.gif
Dlatego tez maja taka zelazna kondycje,bo skoro nie udezasz,tylko machasz bezwladnie,to czym sie zmeczyc •


by zizi-JA



:-)







tylko nie wiem dlaczego, ale post jest widoczny tylko na glownej 0 na forum nie.. dziwne.
 
Co do mojego tematu o "small HW Grabowskiego" - wiem że są mali ciężcy tylko tam w wywiadzie usłyszałem coś w rodzaju poul HW i nie wiedziałem co to znaczy, jak odsłuchałem drugi raz to rozłumiałem że chodziło o "small". Taki słuch.



@GLF odpie*dol się
 
Jak dla mnie to szajs. Sory ale miało być szczerze.




Po prostu nie podoba mi się i tyle. Nie mam nic do Ciebie mrfreakz i szanuję Cię ale to mi się nie podoba. Najlepsze trailery ma UFC. KSW ma też niezłe. Twój to amatorka przy tamtych. Nie ma dla mnie własnego stylu, czegoś orginalnego, żadnego przekazu. Taka sklejka poprostu jakich wiele. Fajny mógłby wyjść z tego highlight ale na trailer to nie pasuje. Ale to tylko moja opinia. Ktoś może mieć inną. Wszystko kwestia gustu.
Rzetelna ocena pracy mrfreakza w wykonaniu użtkownika Ricardo Arona.
 
Eee tam mnie to tylko bardziej mobilizuje zeby robic coraz lepsze prace i zeby byly takie jak ma UFC :-) zeby Ricardo Arona byl zadowolony :-)
 
Perła nad perłami, zapomniałem wcześniej wrzucić :-)



"



Edit. Ale nie ważne ile było dziś (i tak niektórzy nie wierza ,że w ogóle mam laskę) - potwierdzam, że jestem w stanie lubą 6 razy doprowadzić w ciągu 20 minut.



Oczywiście- czasem"



Oczywiście autorem jest kaczka41
 
W ogóle cała tamta dyskusja była świetna, kaczka przeszedł samego siebie. Jak ktoś trafnie podsumował - "pierwszy big brother na forum" :-)
 
Dokładnie :-) zainteresowanym polecam strony 88,89(chyba) hyde parku. Masz zły humor, chujowy dzień ?? zajrzyj tam a od razu pojawi się banan na twarzy :-)
 
Back
Top