The best of MMARocks!

Te wypowiedzi kaczki zapisały się złotymi głoskami w historii forum, więc nigdy o nich nie zapomnimy i będą wykorzystywane w kązdej nadarzającej się okazji aby pogrązyć kaczucha :-)
 
Kaczka



ja tez siadłem ostatnio po kilkunastu głębszych, nie trzeba wtedy pisać głupot, ja pisałem w miarę do rzeczy ale czasami nie trafiałem w klawiaturę tam gdzie trzeba :-)
 
Nie ma jak po 5 piwach i 4 batońcach pakować się do łóżka z kobietą. Nie puścił Ci zawór? :P
 
kaczka dziwaczka po 5 okocimach i 4 grześkach, za nie długo nowe strofy do wierszu Brzechwy będziemy mogli układać :-)



A jebaka chyba ma konkurenta i będzie musiał zmienić nick :-)







I tak się jeszcze zastanawiam jak niby 30 paro letni chłop może pisać po 5 piwach takie głupoty(jeszcze mając zalepe w postaci grzesków:-)), jeszcze nie raz wspominałeś, że dużo pijesz to 5 piw dla ciebie to powinien być pikuś. Więc chyba nie masz jednak tylu lat, ani żony i i dzieci. Chyba za dużo grasz w Simsy i masz zbyt bujną wyobraźnie.
 
Już wiem, kaczka popija te 5 piw i zjada 4 grześki, przed obchodem! W końcu na obiekcie piździ, a szef kazał posprawdzać czy nikt nie chce się włamać do fabryki nie? 6 orgazmów natomiast to po pierwsze wpływ piwa i widzenia podwójnego, a po drugie filmy z gatunku shemale, a te też liczy pewnie razy dwa :)
 
Kaczka ma nauczkę żeby po pijaku ograniczyć wizyty na forum :P Całe szczęście, że ja od sylwestra nie pije.
 
@mnih



Jak nie masz nic śmiesznego do napisania w tym wątku to daruj sobie i nie śmieć.
 
Kolejna beksa.
Spoko, zdaję sobie sprawę z tego, że moje posty nie są tak profesjonalne jak fraszki Kochanowskiego.
 
Nie wiem kto zrobił tą sygnature ale PODPIERDALAM :D



1zzqn8w.jpg
 
Dobra, spadam, bo się rozkręcacie niepotrzebnie. Jak Was to bawi - świetnie. Czy śmiejecie sie z faktów , czy fikcji - to już pozostawiam każdemu z Was do oceny. Najważniejsze ,że humor dopisuje.


:-)
 
Czyli jednak kaczka nie potrafi doprowadzić kobiety do org... 6 orgazmów. :( Pewnie tych grześków wpierdolił 15, nie 4. A okocimów jeszcze nie może kupować, bo za młody jest. Cholera, powinieneś kaczor pisać opowieści SCI-FI!
 
Co się stało z kaczym przez te 3h, w ciągu których nie miałem dostępu na kompie :-)?


PS: Już wiem, ahahahaha
 
Niestety sytuacja tego wymaga. W robocie w związku z ACTA informatyk dał szefowi wydruk kto odwiedza i ile czasu witryny w necie. Resztę sobie dopowiedzcie
sad.gif
Nie, jeszcze pracuję, ale raz muszę przystopować, dwa na ile się da trochę zakamuflować. Tak wszyscy tego chcieliście - to sie doczekaliście. Także albo jeszcze się uaktywnię, albo za jakiś czas drugie konto - nie wiem jeszcze
sad.gif
Co do "Wiem kto wygra" też nie wiem - narazie przerywam grę do odwołania.



Zakłady zawarte są ważne, ale nowych nie przyjmuję - sorki



Edit i ostatnia prośba : nie piszcie więcej o kaczce na forum, przynajmniej nie o czasie spędznaym na forum i temacie mojej rodziny - z góry dzięki
sad.gif


:-):-)
 
@up.



Czy kolega Jebaka dobrze i uważnie przyjrzał się całemu dialogowi, jego początkom? :)



Podpowiem na wszelki wypadek, bo widzę, że pod solidnym "wpływem alko" dziś urzędujesz na forum ;)

Pervert o Paulinie z wywiadu : " wydaje się lekko tępawa"





Kalogero do Perverta " kto się czubi, ten się lubi. Perv, zagadasz(do niej) na fejsie?" ;)


Czy to więc aby na pewno the best off ? :)
 
Back
Top