The best of MMARocks!

Perv też mnie nie zrozumiał początkowo, więc można było to tak odebrać. Zrobiła się gra słów - faktycznie zabawnie wyszło.;)



Więcej uśmiechów nie da się już ..."wcisnąć" w wiadomości, by nie być posądzonym o spinanie... :)))))



Luz, zobrazowałem jedynie, że do "the best of" daleka droga.
 
:-) zgadza się...Abstrahując od tematu, miałeś chyba postanowienie? Nie udało się wytrwać?



Ja od 8 dni nie wziąłem do ust papierosa.Od pierwszej kawy po przebudzeniu brakuje mi ich jak cholera. A do niedawna sądziłem, że nie byłem już uzależniony od nałogu, że samo ograniczenie mi coś dało. Jednak trzeba definitywnie rzucić, odstawić, po prostu nie kupić pewnego dnia i twardym być przez kolejne ;)
 
Jeden rozstanie, drugi szuka podwójnych wagin...Nieźle się tu dzieje Panowie.



To jak z tym fejsem, zagada który do mnie? Ha,ha ;)



Edit : w razie kłopotów dzwonić pod numer - komentarze...
 
jakie kurwa roztsanie haha:D



bardziej mi dylemat ciąży



młodsza, ułożona i blondi (gorsze ciałko ale ma dietę) czy brunetka, kochana i życiowa (ciało jak ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 
Nie, ten 997 ale już nieaktualne! haha



Jebaka, ja zawsze polecać Ci będę starsze, a jeśli jeszcze ma ciałko takie jak m...a mieć, to większa w niej gwarancja powodzenia , niż u małolaty, która juz diety musi uskuteczniać ;)
 
Kalogero, właśnie dziś na konferencji w pracy lekko nadużyłem % i tłumaczyłem koleżankom z pracy, że wolę te po 30 i która ma źle dobrane majty. Chyba jutro wezmę chorobowe...
 
dobra, wiesz, ja też jej powiedziałem - 5kg w 14 dni? zobaczymy:D



a druga jest mega w chuj zajebista, dlatego boję sie, żeby nie być jak 14letni leszczyk i zbytnio nie polecieć, ale zauroczyła mnie jebana



na szczęście jutro u mnie będzie:D



powiem wam tylko, że ma piękne polskie imię z nazwą owocu:D



będzie co będzie, płakać chlejus nie będzie



@perv ahhahahha a ze mnie sie smiales!
 
buhahahaha..Nie mogę!



Pervert, nie bierz, zmierz się z tym! Pojechałes im po majtach, twardy bądź teraz, a co! Niech wiedzą, że dogadał, skrytykował i jeszcze bezczelnie przyszedł do pracy śmiejąc im się w twarz! Stracisz na wiarygodności jak zmiękniesz jutro... ;)
 
No rozgadaliście się ostatnio wszędzie spam.



Nie zrozumcie mnie źle nie przeszkadza mi to ale chyba będzie lepiej jeżeli prywatne tematy będziemy poruszać tylko w Hyde Park...



Apropo gratki Hubi za tysięczny komentarz:)
 
Przecież to nie skóra... :) A mój tysiączek stuknął nie wiedzieć kiedy...chyba przy temacie kobiet czy "cóś"...



Niezależnie od nazewnictwa - hyde park to nie jest, więc sio różowo fioletowi do hp, jakom i ja poszedł ;)
 
Ostatnimi czasy zajebiście mi się układa, koniec dwuletniego związku, strata pracy
lol.gif


hehehe leże :-)
 
Back
Top