The best of MMARocks!

Ladna wazelina, wszyscy klaszcza i tancza bo riposta byla taka wyjebista. Czasami mi was zal...
 
mrtwig i inni jego pokroju, co to znaczy internetowa wazelina? Wchodzenie w dupę komuś, kogo nie znam, nie widziałem na oczy? A jak na YT, albo mistrzowie.org wstawią jakąś dobrą ripostę czy cokolwiek i skomentuję, że dobre, to wchodzę w dupę tak? Jebnijcie się wszyscy w czoło, wazelina w internecie, PFF. :-)
 
kokos80

<small>Featherweight
<small>Joined: May '11
Komentarze:439</small></small>



3478765392_68f63a736d.jpg


Do KSW 17 coraz bliżej. Ta gala będzie prawdziwym dniem sadu dla polskiego MMA. Uzyskamy dopowiedz na pytanie, czy MMA zostanie w telewizji ogólnodostępnej. Co jest zależne od jednego człowieka. Chodzi oczywiście o Mariusza Pudzianowskiego. Jeśli popularny "Dominator" znów nie wytrzyma kondycyjnie więcej niż 3 minuty, za pewne w dyrekcji Polsatu rozgorzeje dyskusja, czy nie warto zdjąć KSW z kanału otwartego.

19f85284-1f6e-4518-a9e3-439883445b2d_20101028034610_As48j9161.jpg


Ładne buzie nie są gwarancją utrzymania się KSW w otwartym Polsacie.

Dowiemy się tez gdzie tak naprawdę są nasi najlepsi zawodnicy. Jeżeli Janek nie da rady znowu Soko, może przestać marzyc o UFC. Wiele wskazuje, ze tak się stanie. Kameruńczyk jest dla niego za silny. To według mnie wyższy poziom. Kolejna polska nadzieja jest Mamed. Prawdopodobnie nie będzie walczył z Paulo. Kogo dostanie w zamian - jeszcze nie wiemy. Jsli to będzie zawodnik z aktualnej czołówki, ryzyko porażki jest bardzo duże, ponieważ Mamed już dawno nie walczył z solidnym, będącym w formie przeciwnikiem. Materla, który chce dołączyć do najbardziej medialnych zawodników KSW rowniez nie będzie miał łatwego zadania. Horwich nie dość, ze jest bardziej doświadczony, to posiada także lepsze umiejętności. Najgorszy scenariusz, czyli porażki wspomnianej czwórki nie jest wcale taki niemożliwy. Janek, Michał i Mariusz nie będą faworytami swoich walk. Mamed - oby nie poczuł się zapewnie, bo to może zgubić.



NIE MOGŁO TEGO ZABRAKNAĆ :)
 
Szedl Pudzian przez las. W pewnym momencie zza krzaków wypadl potezny niedzwiedz, dopadl Pudziana i zaczal tarmosic. Pudzian usilowal sie bronic i okladal niedzwiedzia po pysku, ale misio trzymal go mocno i caly czas wsciekle nim poniewieral. W pewnym momencie misiowi sie znudzilo i poszedl z powrotem w las. Pudzian po chwili pozbieral, wstal i chwiejnym krokiem ruszyl przed siebie. W tym momencie sedziowie KSW, którzy opodal bawili na biwaku i ze zgroza obserwowali cale zdarzenie, zgodnym chórem krzykneli -PUDZIAN WYGRALES Z NIEDZWIEDZIEM






by drewniak
 
oczywiscie redaktor kokos



"szykuje sie do rozdania nagrod - KOKOSY 2011. beda to nagrody dla najgorszych, takze ludzi z forum. licze, ze Yoshi mi to umozliwi. a nie bedzie prowadzil gre polityczna przeciwko mojej osobie."
 
by niejaki Reig: Zawsze mnie śmieszy, jak ktoś chce być super-intelektualistą a przekręca lub zupełnie nie zna powiedzeń, sentencji czy zasad stosowania zapożyczeń.



Fortuna favet fortibus = szczęście sprzyja silnym
 
Evangelista ale ja naprawde mam w dupie co inni mysla o mnie • mowie co chce,pisze co chce pierd • kogo chce i nie zwazam na slowa tak jak Ty bojac sie o reakcje i opinie innych, pff • czlowieku ja na mma sie wychowalem, jak Ty ogladales muminki, wiec kto tu jest ograniczony? odpowiedz sobie na to pytanie • yntelygencie •


Soprano, internetowy luzak-pyszałek wychowany na MMA.
 
"ciekawe kto pokazał lepszy boks na tej gali niż Mir według Ciebie? " bootxlava o wczorajszej gali i pojedynku Mira z Big Nogiem



A soprano rzeczywiście parę kwiatków dał
 
Back
Top