The best of MMARocks!

Masz większe:



di-6UPY.jpg
 
"Przepraszam redakcję ,że znów dałem się sprowokowac i naspamowałem
sad.gif
" - by Spam Machine







Co prawda nie trzeba tego kopiować bo już jest we właściwym temacie, ale niech będzie dla potomnych na wypadek bana czy kasacji na własne życzenie.







A Ty kaczka idź zbić tą gorączkę zanim się chłopaku zagotujesz całkiem. Bo juz Ci się nieźle spod kopuły dymi z tego co widzę.
 
Ja również nie dokońca wiedziałem o co chodzi z tymi pojazdami, wszędzie go pełno, ok, ale żeby aż tak cisnąć ? Myślałem że to swego rodzaju moda, w stylu "pociśnij pioruna, będziesz fajny". Teraz jednak wszystko rozumiem. Czekam na sezon na kaczki.
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/czarna-lista-egzekutora



Wiem że mogę narazić się tym na wpisanie mnie na czarną listę egzekutora, ale im dłużej czytam to co pisze tym bardziej nabieram przekonania że te osiem lat temu kiedy zaczął trenować, zaliczył KO i dopiero niedawno obudził się ze śpiączki, a i to czy się już obudził pozostaje kwestią wątpliwą.



Panowie cieszcie się że to tylko czarna lista, bo zawsze może was wpisać na "to do list" i się skończy babci sranie!
 
Ha,ha..no pięknie.Jestem na liście :-) Będę brany pod włos i to przez domorosłego psychologa...Ha,ha,a już myslałem,że nic mi dziś humoru nie poprawi.Egzekutor,nawet nie wiesz jakim pociesznym użytkownikiem się stałeś.To nic,że żywot takich na stronie krótki,ale miło było Cię poznać z "dobrej" strony.
 
Kolargol, jak nie masz nic na sumieniu • nie masz się czego obawiać. Miast relanium proponuję zażyć specyfik rekomendowany przez Pana F. • uspokaja, a wręcz pozwala zapomnieć o wszelkich zmartwieniach oraz przewinieniach •



Ps. Dymy na baletach nad morzem , koła i te sprawy pamiętasz?



Zresztą • akurat Ty anonimowy na forum nie jesteś akurat • przynajmniej dla mnie.







Do niećwiczących: nie ma się czym chwalić. Zamysł czarnej listy był zgoła inny.
 
Wyczyściłem temat ze spamu. Wrzucajmy perełki jak to jest w temacie.


Kolega powyżej sam sie wpisał do topicu, myślę, że post się nadaje a skoro sam zechciał tu trafić toteż nie będę złosliwy i uszanuje jego wolę zostawiając komentarz.
 
Kaczka41 • wiek około 20-22 lata. Na rencie, ew. praca gdzieś w ochronie z dostępem do neta od rana. Mieszka pewnie z rodzicami. Tematem mma zainteresował się - bo to modne • tak od debiutu Pudziana. Dla mnie spamer i teoretyk (sam do drugiego się przyznawał) - pozostaje na liście • i w sumie na liścia.


:-)
 
O słowach wypowiadanych niejednokrotnie przez Marcina Najmana:

Że sędzia, że na ulicy, że zesrał się, a nie udusił i że Wawrzyk pizdeusz.






autor: Escobar
 
@MMaczo

"Weź fiodora za ręke i idźcie obijać ogórki na M-1"-Taki tekst byłby nie do pomyślenia 3 lata temu:D...
 
Że kim on jest mówił pool heavyweight czy jakoś tak ? Jak mówił o rodzajach zawodników wagi ciężkiej. Jakie są w ogóle rodzaje zawodników ??? Wie ktoś z was coś o tym ?


Reakcja użytkownika JDS na słowa Damiana Grabowskiego, który nazwał siebie "small heavyweight".
 
Nie śmiem nikomu zaglądać do portfela, a i nie będę udawał redaktora kokosa (trafiłeś w końcu na główną)



- by Yoshi


Pogratulowac redaktorze Kokos :-)
 
Back
Top