The best of MMARocks!

Mi się póki co upiekło, Malinowski.



@Yagiel



Nie sądzisz, że to przez takich użytkowników, jak Piorun czy kokos, to forum jest inne?



A co do kaczki - na początku nie podobała mi się jego "działalność". Z czasem zaczął zamieszczać coraz to konstruktywniejsze wypowiedzi, opinie oraz ciekawe artykuły. Szanuję jego osobę i przesadziliście z krytyką wobec niego
 
jutro już będzie miał 2 tysie :) kurwa w ciągu dzisiejszego dnia nabił 40 postów, z czego pewnie 5 wartościowych. Ale ja już się nie wypowiadam... przynajmniej do końca gry ;)
 
kaczka41 - Z całym szacunkiem stary, zwolnij... Nie chciałem sam z siebie nic Ci wypominać bo szanuję Twój wkład w forum i tematy Twojego autorstwa ale sporo się ostatnio rozdrabniasz nie na temat. Nie wiem czy to przez chęć podbicia komentarzy czy przez cokolwiek innego i szczerze mówiąc to nie jest istotne, bo zauważyłem już kilka razy że niektóre z postów piszesz jakby na siłę.







Co do reszty to moglibyście mniej hejtować więcej tłumaczyć...
 
@Dazz tak, tą którą sponsoruje ;)







swoją drogą ciekawe, czy potrafi napisać posta bez przynajmniej jednego dziwnego emota.
 
@mrtwig - Spina absolutnie nie potrzebna ... Miałem pare malutkich zatarć z Kaczką, ale ogólnie jest spoko i moim zdaniem argument " jestem na mmarocks od początku istnienia tej strony " nie jest adekwatny do tego, kto jest weteranem tej strony ... I sam wjazd na niego, że te jego niby śmieszne riposty są głupie - jest całkowicie bez sensu . Jeśli admini nie atakują Kaczki, nie uważają jego postów jako SPAM i nie usuwają ich, to ty nie masz tu nic do gadania . Dziękuję .
 
Może redakcja wprowadzi blokadę postów na przykład poniżej 10 słów... Wiadomo, że można to obejść, ale radykalnie łamiąc regulamin, na przykład pisząc jedenastoliterowe słowo z każdą literą osobno. Tyle, że jednak częściej takie posty nic nie wnoszą, a tylko podbijają temat.



Co do kaczki, trochę się tu niektórzy za bardzo ciśnieniują. Fakt, kaczka sporo pisze, ale ja dzięki piszącym forumowiczom widzę, że to forum żyje, że mogę tu przesiedzieć kilka godzin w pracy będac, a nie wejść, przeczytać i tyle z wizyty w ciągu dnia. Ilość czyichś postów mi lata, to tylko dodatek moderatorski. Same gratulacje osiągnięcia wyższej wagi traktowałem jako żart raczej.



Co do jednego moge się zgodzić, jak coś chcecie napisać to faktycznie warto chwilę pomyśleć i COŚ napisać, a nie tylko jakiś post typu "hehe :D dobre", bo to faktycznie nie chat. To nie odnosi się do kaczki, ale trochę takich postów się widywało i na tym forum również :) a co do emot...bez przesady, to jednak jest forum, nie strona główna.
 
"Spina absolutnie nie potrzebna ..."



Nie było żadnej spiny.



" argument " jestem na mmarocks od początku istnienia tej strony " nie jest adekwatny do tego, kto jest weteranem tej strony ..."



Pisząc to nie miałem zamiaru sugerować ze jestem jakimś tam weteranem, tylko to była odpowiedz na jego prześmiewczy post ktory sugerował ze niepotrzebnie wracałem na mmarocks. Nie sadzisz ze skoro udzielam się na tej stronie od początku jej istnienia to mam prawo na nią wrócić kiedy mi sie to spodoba ? W końcu to nie on będzie decydował czy mogę sobie wrócić i napisać kilka postów.



"I sam wjazd na niego, że te jego niby śmieszne riposty są głupie"




Przecież masz prawo do własnej opinii, ja uważam je za głupie a ty za mądre. Nikt Ci nie broni.



"to ty nie masz tu nic do gadania . Dziękuję ."




Jestem userem tej strony jak każdy z was i mam prawo do własnej opinii czyli jednak mam coś tu do gadania, i skończcie z tym kółkiem wzajemnej adoracji. Tak apropo przed znakami interpunkcyjnymi nie daje sie spacji, nie obraz sie ale ciężko się czyta twoje posty. A wypowiedzi kaczki przypominają mi stylem wypowiedzi rafixxxa czy jak mu tam było.
 
Dazz - Po swojemu skróciłeś dyskusję :)


PS . Mrtwig - Jesteś pierwszym, który zwraca mi uwagę . Piszę jak mi się podoba, bo jak sam powiedziałeś, jestem userem tej strony i mogę robić co chcę . Z resztą Kaczkę tak na dobrą sprawę, też jako pierwszy zaatakowałeś .
 
Ehh i na co sie kłocicie o takie głupoty. Jaki kaczka jest chyba kazdy wie jednych to denerwuje innym moze sie to podobać. Kazdy ma inne zdanie. Mnie jedynie wnerwia to naduzycie emotek ja rozumiem ze to forum ale moze kaczka chce ukazac uczucia jakie w nim panuja podczas pisania komentarza. Niewiem niebede oceniać.



Mrtwig- kazdy może pisac jak chce najwyzej neiczytaj postow rampa.



Dazz- niepotrzebnie tak naskakujesz



Najlepiej neich wszyscy sie uspokoja i bedzie fajnie
 
w4ar - Dokładnie :-) ( aczkolwiek po twoim nicku, nie widać abyś był taką pokojową osobą :-) )
 
,, niepotrzebnie tak naskakujesz''

ogarniaj chłopczykuUUUUUUUU ortografię ze słownikiem


Chcesz za mnie pisać posty :-)
 
Dazz ewidentnie cos z tobą nie tak,nie wiem jak funkcjonowales wczesniej na forum jak nie było emotek.
 
Dazz ile Ty masz lat ?? bo piszesz jak jakiś "ixde" 12 latek



niech zgadne, zaraz dostane odpowiedź : NiE tFuj inteeeeresssssssss gościuuuuuu, hihi ixde ixde
 
właśnie co najlepsze z Dazzem, raz pisze normalne posty, a raz "zgryFF" itd ale cóż, jedni mają gify i emoty inni lubią potrollować w inny sposób ;)
 
Nie wiem o co Wam chodzi z kaczką , zawsze sie rzeczowo wypowiada i ma spore pojęcie o MMA. I sądzę , że można sobie podyskutować w temacie na różne tematy.







Mnie bardziej niż kaczka , który mnie nie wkurwia chociaz nie lubię JJ , bardzo wkurwia pokemonowanie ostatnimi czasy Dazza. Co Ci jest , bylo normlanie kiedyś :X
 
Dajcie już Kaczce spokój bo jest jaki jest ale On nigdy nikogo nie obraża i na nikogo nie naskakuje co jest niestety rzadkością na tym forum. Sam miałem z nim parę zgrzytów ale moim zadaniem jest wporządku. Może denerwują mnie u niego te jego gify z kaczkami i wszechobecny JJ ale mamy wolność i ma do tego prawo.
 
Jeśłi się niektórym nie podoba,że inni piszą wiecej niech tego nie czyta. Ja osobiście tak robię :-)



Faktem jest,że kilkanaście postów jednej osoby w jednym temacie jest lekko irytujące,jednak póki sa to wypowiedzi na poziomie nie obrażające nikogo,nie będe sie czepiał.



A wypomiananie kto ile jest na forum jest bezsensu,każdy kiedyś zaczynał swoja przygode z MMA.



Znam osobe,która jest wielkim fanem mmarocks,konto ma od 2008,a nie dobiła chyba 10 postów. Czyli ni jak nie jest to miarodajne.
 
Ja pierdole, weźcie wy już w ogóle skończcie tą jałową dyskusję. Chce chłopak spamować to będzie spamować czy nam się to podoba czy nie, można go ewentualnie grzecznie poprosić żeby starał się być bardziej rzeczowy, jak nie posłucha to trudno i żyjemy dalej.







A żeby nie było że sam nie na temat:



"Kolezanko Stasinek nie pieje ( nie mam pojecia co to znaczy w tym kontekscie) ale masz racje jesli to cie cieszy to luzik! Przy okazji fajnie ze bardzo młode osoby płci przeciwnej interesują sie naszym sportem ..;) pozdrawiam serdecznie"



autor widmo xD (xxl)
 
Back
Top