The best of MMARocks!

Stawiam na kaczke ma wieksze doswiadczenie :D Stasinek tak to jest na banicji
 
:-):-):-)



599_duck-hunt-soldier.gif
 
Ja obstawiam Perverta. Ma większe doświadczenie, wiele odbytych walk, regularnie trenuję w Holandii.



Kaczka to prawda rozwija się cały czas, ale myślę, że doświadczenie Perverta weźmie górę !



Pervert to dawny Perfumiarz ??
 
Daj ktoś linka do profilu TEGO Logana . Tylko proszę o prawdziwe odpowiedzi, bo nie wiem który to ten legendarny Logan . Bo jest dwóch, ten normalny i ten EPICKI Logan : )
 
Nie dawno wróciłem na forum i posty tego kaczki tez mnie zaczynają denerwować, większość to spam z emotikonami. Odpowiada chyba na każdy możliwy temat założony na tym forum...
 
Dokładnie. Zresztą nie tylko on nakręca tu spam. Niektórzy zapominają, że to forum tematyczne, a nie chat.
 
Ja jestem normalny. O tamtym wiem że trenował 8 lat i nikt na całym forum nie mógł mu dorównać - wiedział wszystko "BO TREOWAŁ 8 LAT !"
 
Btw. To chyba redakcja portalu decyduje, kto przegina , a kto nie...? Także jeśli redaktorzy/moderatorzy do tej pory nie zarzucają mi bezpośrednio, iż robię źle (dodatkowo wrzucając czasem moje topiki na główną) - to oczywiście wylewajcie swe żale na łamach portalu ile to postów nie nabił, itp. Mnie to lotto:-)
 
Jestem na mmarocks od początku jego istnienia wiec będę sobie wracał kiedy będzie mi sie to podobać, a ty zamiast spamować i robić burdel na forum znalazł byś sobie jakiś kanał irc o mma i tam rzucał tymi pseudo śmiesznymi ripostami.
 
Nie przesadzacie trochę? Chociaz kaczka jest fanatykiem JJ:-) (War Rampage:-)) i czasem przesadza z iloscia komentarzy, to jest bardzo wartosciowym użytkownikiem który ma wiele do powiedzenia na wiele spraw, i choc czasem mam inne zdanie niż on to szanuję jego wiedze i doceniam. Dla mnie pojazd na niego jest nie zasłużony bo jest jednym z bardziej ogarniętych w temacie ludzi na forum.
 
zgadzam się po części np podobają mi się tematy z profilami zawodników ale bez przesady. Jest na forum od stycznia a nabił już prawie 2 tysiące postów z czego jak sobie przypomniam tak regularnie zaczął się wpisywać w wakacje.



No i tez w kółko napierdziela tych gifów, obrazków itd
 
No faktycznie teraz to forum się w chuj zmzieniło, przypomina bardziej chat jak to ktoś już wspomniał. Przed wakacjami było inaczej.
 
Ja siedzę tu od dawna i mojej uwagi nie zwróciło nic do czego miał bym się przyczepić. Po za tym wolę jak Kaczka udziela się na temat niż połowa użytkowników na temat kokosów, piorunów etc. Z tego się tu robi czat, a to forum jest mało odpowiednie do ciągłych pojazdów.
 
cohones ulega tej samej chorobie co inne fora: od konkretnych komentarzy fanów w tematach założonych przez osoby znające się na rzeczy, do dużej ilości postów po części nie na temat i powielanych tematów







taki urok for
 
Back
Top