The best of MMARocks!

Piorun dobrze pisze! kogo obchodzi, ze jest w jakims rankingu wyzej, nizej. Pajaka w PL to kojarzy z 1 % ludzi • Mamed nigdy nie byl w czolowce, nie ma nawet wystarczajacego talentu by sie tam dostac. Byl jeden wzlot, i tyle. Sorry, ale tak jest. w UFC by go sprali. niech walczy w PL, przynajmniej jakis pozytek. obije jakiegos czernego, czy japonca z dobrym rekordem, i Polsat bedzie zadowolony. taki Thales moze go spokojnie rozwalic. naprawde to gra 50 na 50. lepiej dac takich Mattow, czy Irvinow. ten 1 dziadek, to obicia nawet przez Kulaka, drugi skonczony cpun, ktorego w parterze robi sie jak dziecko. Pudzian dostalby jakiegos ogorka, ale zachcialo sie dac DVD, ktory jest cienki, ale nie kelnerem. mial sily na 10 min. i to wystarczylo. ludzie i tak go nie kojarzyli w ogole.











kokos80 - autor wyżej wklejonego posta :D
 
www.speedtest.pl/wycena.html



Wpisujesz w ramce linka i masz podstawowe informacje na temat użytkowników, linków itp.



Możesz poszukać też innych tego typu stron. Jest ich coraz więcej.
 
Hubi jak zawsze błyszczy, ale całe szczęście, że napisał to w odpowiednim temacie i nie trzeba kopiować, zeby tu wkleić ;]
 
Niczym meteoryt - szybka, bliskotliwa kariera, niestety zakonczona wypaleniem bez pory i bez czasu - Qx10. Oto garsc jego perelek:

Nie wiem jak można Fedora tak zdeklasować. Cały czas był nr.1 przegral dwie walki i spadł. A taki Reem • nagle • się pojawił i jest na trzecim miejscu. To jest kpina naprawdę. Zobaczycie co z nim zrobi BigFoot.






Patrząc obiektywnie to myślę, że Fedor miałby szanse z Alistarem i Werdumem.






Lesnar jest taki sam jak Alistar, takie dwie marketingowe kukiełki a nie zawodnicy z krwi i kości.







Pewnie, że tak on przynajmniej całe życie uprawiał ten sport a nie wrestling. A alistair w wywiadzie powiedział że przez 5 lat zrobił postęp w postaci 30-40 funtów masy.







BJJ i Sambo to dziedziny które bardzo dotykają mma więc nie wiem czemu Werdum, Fedor, Silva, Mir


:-)







PS. Wakacje ida, strach sie bac :-)
 
Co najmniej 2 z 5 powyższych cytatów wrzucone na siłę. No, ale są gusta i guściki.





naiver - A myślałem ze tylko ja odniosłem takie wrażenie :P


Panowie czytali watek o zmianach w rankingu? Bo bez kontekstu do czego sie odnosil, mozna odniesc takie wrazenie pewnie. Tak z ciekawosci - ktore na sile i dlaczego :>?
 
Cytat 1 - setki takich widywałem w czasach fedorowych, nic w nich wyjątkowego/śmiesznego/absurdalnego.



Cytat 2 - mogę sam się pod tym podpisać. Czy dawałbym mu 80% szans czy 20% to inna broszka. No i jest to raczej subiektywne zdanie a nie obiektywne, ale poza tym - luz.



Cytat 3 - przydałaby się definicja "zawodnika z krwi i kości". Gdyby przyjąć, że takowy musi umieć przyjmować ciosy w stójce i nie cofać się w panice przed uderzeniami, to zarówno Ali jak i Lesnar moim zdaniem by tu nie pasowali.



Cytat 4 - przekolorowany tekst, ale na moje oko daleko mu do klasyki The best of MMARocks



Cytat 5 - coś wyrwanego z kontekstu, nie mam pojęcia, o co w nim chodzi. Zgodzę się, że BJJ i Sambo dotykają MMA.
 
Odkopuję:

Napisałeś: "i znowu sie zaczyna o szczece arlovskiego".


O jakiej szczęce? Andrei Arlovski nie ma szczęki. :)


by Automat i chcę zaznaczyć, że tym razem cytat conajmniej pozamiatał :)
 
Zgadzam się z Sobralem - dawno nie było wstawianych postów. Cóż, Piorunek się uspokoił , to i temat ucichł :D
 
Niestety niczym PKP znowu złapaliśmy opóźnienie. Szczęki należy się spodziewać jutro w okolicach południa.





Jutro się dowiemy co się spóźnia bardziej niż polskie pkp
crazy.gif


:-)
 
Skoro juz jesteśmy przy potomnych to nie mogą przegapić tego:



http://cohones.mmarocks.pl/profile/kokos80 :D
 
Yoshiro, dam dwa razy więcej niż normalnie za ten towar








by arrow91












Bazelak nie spożywa mięsa bo mu biblia każe, Lucifer bo bóg dał mu tylko pszczołę i krowę. Ech, coraz dziwniej się tu robi :>






by Pervert AKA Perfumiarz
 
Back
Top