The best of MMARocks!

To ten kaczka, co chciał zostać modem na sfd i wkońcu go zbanowali za spam? :D
 
Nie sądzicie, że to lekka hipokryzja zarzucanie Kaczce, że nabija posty w głupi sposób i ciągnięcie tej kwestii w kilku tematach naraz po kilka stron? Osobiście uważam, że mógłbym pisać nawet 2000 komentarzy dziennie o ile wnoszą coś do rozmowy i nie odbiegaj od tematu forum, Nawet nie przeszkadzają mi jego fascynacja Jonesem, za którym też nie przepadam ale jestem w stanie to zrozumieć (być może wzór autorytet). Nie ogarniam natomiast jednej kwestii co to za opcja z tym, że sam poprosiłeś o Bana? co to zmienia? z linku który podałeś wynika bezpośrednio że obrażałeś innych użytkowników więc udzielono ci Bana na czas określony a ty strzeliłeś focha i poprosiłeś o całkowite zablokowanie.
 
@ sawikoslokos:



Wcześniej pisałem, że nie chcę ciągnąć tematu, ale na ironiczny post GLF, który jest jednym z tych , który nie przepada za moją osobą na tym forum - wkleiłem linka,żeby nie było ,że gadam bzdury i kłamię. Pytasz się , czy strzeliłem focha...Nie to była raczej bezsilność (kolejne bany, obrażanie mnie przez moda, usuwanie tematów, stronniczość , ośmieszanie) - po prostu : kiedyś stwierdziłem na ów forum , w temacie gdzie poruszana była postac Wrońskiego, że jak ja oglądałem jego występ w Atlancie live, to ów moderator w przedszkolu był jeszcze - stąd następujące po sobie liczne wątki i problemy, kótre i tak nie dam rady i nie chcę tu opisywać. Powtórzę po raz ostatni:



WIĘCEJ DO SPRAW Z FORUM ESEFDE WRACAĆ NIE BĘDĘ! Wiec nie pytajcie o to EOT
 
rozumiem, że wyjaśnienie znajduje się na poprzednich 175 stronach? swoją drogą ciekawa ankieta ;) trenujesz czy jesteś zjebanym noł-lajfem ;)
 
Ależ ja Ci uwierzyłem, Kaczka41. Nawet nie byłem odrobinę zdziwiony, że tak postąpiłeś.
 
kaczka dostal bana za wyludzanie sogow i spoilery.


hmm trzeba było nie spoilować wyników (vide ali vs werdum) kaczka :) musiałeś nieźle zaleźć za skórę użytkownikom/modom sfd, jakoś nie widać, by ktokolwiek Cię bronił na tych 170 stronach ;)
 
@Shogun i @Rampage



Ja rówież popieram. Jaki kaczka41 jest każdy wie, że ponad przeciętnie lubi JJ i go wszędzie wpycha też każdy wie, ale przynajmniej można z nim nawiązać jakąś normalną rozmowę, nikogo nie obraża. A że lubi dużo pisać po to jest forum, a to czy robi to po to żeby nabić sobie komenty, czy poprostu dlatego że(jak napisałem wyżej)lubi pisać, to nie jest nikogo interes. Forum jest dla każdego i jest po to żeby rozmawiać.
 
"Idealna" synchronizacja czasowa:


pojeb.jpg
 
Nie nabijaj sobie postów - pisz na temat gali. Jak nie masz nic ciekawego - nie pisz wcale - proste.

Co do streamów - na stronce ze streamami narazie nie ma info ,że mają wyłączyc ten z orangesport.pl - więc zobaczymy jak będzie.
by Kaczka41 :-)


Przepraszam, że tak jedno pod drugim, ale nie mogłem już edytować
 
właśnie forum ma być dla każdego nie tylko dla kaczki;p niech sobie zapisuje myśli w notatniku hehe
 
Spoko, a teraz moje małe sprostowanie, szczególnie dla R.O.B - a:



W temacie konkursowym, napisałem posta - kiedy zakończyła się walka na żywo Cruz-Johnson. Napisałem również swoje wyjaśnienie. Oto one:



1_hqrsxhq.jpg




By nie było, że wyssane z palca:



2_hqrsxrh.jpg




Także przepraszam R.O.B - nie bedę już pisał podobnych postów w tematch konkursowych.



Ps. I jeszcze na koniec, bo może również źle zinterpretowałeś ten mój tekst(ssijbobra)...:



3_hqrsxrn.jpg




Sory za niepotrzebne zamieszanie.:-)
 
Od kiedy można polować na kaczki? Bo ta ewidentnie już do odstrzału jest. Reszcie polecam odrobinę cierpliwości i niedługo naprawdę się z nim pożegnamy bo nie sądzę że dalej będzie tutaj śmiecił, skoro coraz więcej osób na to narzeka.
 
"te z biedronki za 2 zl sa zajebiste, zielona cebulka,tasty"



Pogi dowalił dzisiaj ;D


@PS . Jak ktoś nie wie o co chodzi to macie http://cohones.mmarocks.pl/topic/countdown-to-ufc-136
 
Podczas przeglądania tej stronki ( forum ) wiele razy pojawił się uśmiech na mojej twarzy . Ale tylko dwukrotnie zaśmiałem się głośno . Kiedy ktoś pisał o " Trójkątnym Duszeniu Ręki " :D, oraz dzisiaj . Chodzi mi ofc. o ten tekst Pogiego :D
 
chat powinien mieć opcję archiwum




(03:49:55) (394521): ogolnie Socjalizm jest do dupy

(03:49:55) Pervert: xD

(03:50:01) (394521): bo rozleniwia, z tego powodu masz Pijakow

(03:50:03) (394521): na ulicach



plus argumenty typu, że kraje w których nie ma unii się lepiej rozwijają na przykładzie Chin ;)
 
z komentarzy na FB pod zdjęciem Sonnena chwalącego się bicem ( umieszczonego przez mmarocks)

Eliasz "Nie ma to jak chwalic sie bickiem po tym jak sie zostalo zlapanym na TRT"





Marcin "ta,jego poziom testosteronu byl o 0.1 wyzszy od prawidlowego,denerwuja mnie tego typu komenty a Ty Eliasz pewnie wazysz 50 kilo i w "bicku"masz 25 cm,i zazdrosc i zawisc Cie zzera.Tak zazwyczaj jest,ze zawsze takie rzeczy wytykaja najwieksze suchary,ktorym poprostu nie chce sie cwiczyc,sa slabi i zalosni,pozostaje im tylko krytykowanie.Ogarnij sie chlopie bo wstyd!"


:-)
 
Back
Top