Tanio skóry nie sprzedam

Rozal widze jak na goscia co gówno go obchodza hejtery , poswieca im coraz wiecej czasu ehh



Marcinek Marcinek......
 
Ten Rozal to ma jednak najebane w tej lepetynie:-) Mam wrazenie,ze przez to,ze w MMA mu nie poszlo gosciu jest solidnie rozzalony i obrazony na caly swiat. Tekstami o tych hejterach to sie wpasowal idealnie w gimbaze,o ktorej wspominal.
 
Z jego tonu wypowiedzi nie można wyczuć żadnego żalu ani obrażenia, koleś mówi co myśli o internetowych napinaczach i tyle
 
Mam na mysli,rownierz kilka innych jego wypowiedzi.Wyczuwam podswiadome rozzalenie spowodowane jego "kariera" w MMA,ktoremu daje swoisty upust w swoich kontrowersyjnych wypowiedziach. Taki ze mnie troche Zygmunt Freud domorosly,oczywiscie:-)
 
"najlepsze jest to ze Rożal ma niby na to wyjebane ale ciezko o wywiad z nim gdzie by sie na ten temat nie wypowiadał :)"



Rozal ma wyjebane na hejterow, ale wspomina o nich co chwile.



Rozal ma wyjebane na popularnosc i media, ale jest najczesciej udzielajacym wywiadow zawodnikem KSW i wywiady z nim sa najdluzsze



Rozal zakonczyl kariere, ale za chwile jakis kon okuleje albo jakas suka sie oszczeni i jeszcze zawalczy.
 
Mi się wydaję, że Różala boli to, że każdy ma w dupie te jego konie i psy. Stara się, coś tam działa w temacie, a każdy zlewa to ciepłym moczem. W jednym wywiadzie już mówił, że jak robi jakąś akcje dla zwierzaków to cisza, a jak pierdoli głupoty to masa lajków i chuj wie czego jeszcze. A co do tych hejterów to chyba Różal jest popularnym zawodnikiem i raczej wszyscy mu propsują, a nie jadą po nim. Dlatego dziwi mnie takie wylewanie żalu w każdym wywiadzie. Chociaż w sumie po takim wywiadzie liczba hejterów rośnie i popularność jednocześnie rośnie. Byle się gadało. A że gadają źle to już się nie liczy.



PS. W rzucaniu mięchem Różal popisuję sie piekną inwencją twórczą.
 
Jak dla mnie to ma szczerze wyje**ne, ale po prostu o tym mówi, bo wręcz go to bawi :-) Nie dziwię się szczerze mówiąc. Jest jaki jest, ktoś ugryzie się w język, ktoś odpowie kulturalniej, że go to nie interesuje, a on jedzie po całości. Pasuje to do niego i jego wizerunku tym bardziej. A on robi swoje i tak i zna swoją wartość i bądź co bądź nigdy nie krzyczał kim to on nie jest wobec innych zawodników jak miewają niektórzy "napinacze" walczący w klatkach lekceważąc rywali;-) On lekceważy tytko hejterów. Szkoda jednak, że ciężko znaleźć jakieś dobre słowa o jego kibicach, których też nie mało przecież jest, więcej uwagi hejterom poświęca :-)
 
Born2 jak by miał wyjebane, to by o tym tylko raz wspomniał, a takich wywiadów z nim jest pełno, nigdy go nie hejtowałem, mało tego lubie go, ale tego się już słuchać nie da.
 
Różal po prostu taki jest. On musi gadać bo lubi gadać. Jest po prostu gawędziarzem. Jak sie rozkręci to cieżko go zatrzymać. Może i sie powtarza, może i gada czasami od rzeczy, ale mimo wszystko szczerości swoich wypowiedzi odebrać mu nie można.
 
Ewidentnie się tym bawi i czuje dobrze z faktem, że on zapisał się już w historii a malkontenci znikną, gdy padnie serwer albo ktoś skasuje film razem z komentami pod nim, nie widzę tam ani grama żalu. Przypominam, że to wywiad, ileś minut, gdzie odpowiada na pytanie, później aż do kolejnego wywiadu może olać temat i cieszyć się życiem, gdy inni wciąż się plują.
 
Aqua, dokładnie jak pps napisał, to wywiad. Co innego możnaby mówić jakby się było jego kumplem i idąc z nim chodnikiem czy jadąc autem by sam ciągle inicjował temat, a co innego jak ktoś go pyta, a tu zapewne tak właśnie było :-)
 
Każdy fajter chyba ma hejterów. Nikt w wywiadach nie poświęca im tyle czasu co Różal który usilnie próbuje nam wmówić, że ma gdzieś ich opinie.
 
Born2 a może takie wywiady są najlepiej oglądane w necie i redaktorzy zwąchali pismo nosem i na tym najlepiej zarabiają ;)
 
Jak przestaniesz ciśnąć po hejterach to przestaniesz ich mieć, a warto ich mieć, bo wtedy tematy o danym zawodniku się kręcą i robią "kliknięcia" pewnie bardziej niż prawdziwi, wspierający kibice ;-)
 
Tych zapowiedzi Różala to będzie jeszcze dużo? Bo wszystkie takie same praktycznie. Zapowiedzi będą co tydzień do świat, czy jak?
 
tumblr_lpy5ffcJJF1qjpp79.jpg




10154835_754844377867438_1530435876_n.jpg








Podobno Siver dubluje Graig'a w Bondzie. Ciężko tylko było mu uszyć garniaka na miarę :-)
 
Jak Bond zacznie rzucać rywalami to nawet ja zacznę to oglądać...Skończyłem na odcinkach z Connerym i jakoś mnie nie jarało obejrzenie nowszych części ;-)



Faktycznie mistrz Wolny lepiej pasuje zdecydowanie niż Siver ;-)
 
Back
Top