Tanio skóry nie sprzedam

No może przesadziłem nieco ;-) Jakbym wiedział, że o to mu chodzi... Wiem, żę publicznie to ciężkie do przyjęcia, ale cóż, taki jestem i nie potrafię tolerować takich zachowań od osób, które powinny dbać o bezpieczeństwo, a nie nadużywać władzy. Sorry.



Tak czy inaczej był temat tej akcji ze strażnikiem i 20latkiem ze Szczecinka. Ja sobie skomentowałem, mam do tego prawo. Ktoś też mógł to skomentować, choćby odmiennie, ale po co mnie cytować (jakby to było sednem sprawy), gdy nie zamierza się ze mną dyskutować ;-)?



To nie OT tak do końca, bo moja opinia dotyczyła tej akcji do której był filmy i linki z FB ;-) Offtop wszedł, bo moja opinia wydała się komuś nieuzasadnionym trollingiem ze względu na "moc" wypowiedzi. Wierzyłem, że rozmawiamy otwarciue, a nie zachowując poprawność polityczną do bólu ;-) Dobra. Już spokój i zapomnijmy. Wrzucajcie coś na brecht dalej ;-P
 
Jakbym wiedział, że o to mu chodzi...




2 posty wyżej było czytać. Myślałem, że to oczywiste. -a może to tylko moje rozważania :P

ale cóż, taki jestem i nie potrafię tolerować...




Jak każdy z nas, ale tu chodzi o forme przekazu tych opinii.

ale po co mnie cytować (jakby to było sednem sprawy), gdy nie zamierza się ze mną dyskutować ;-)?


Bo jak wrócisz wyżej to zobaczysz, że Fresh nie Ciebie cytował, a komentującą Ciebie osobę ;)




a nie zachowując poprawność polityczną do bólu


To jest otwarte forum - nie ma opcji pisania tego co się myśli na każdy możliwy temat. Chociażby z powodu prawa polskiego. Ale możę to się nie tyczy Cohones, w sumie sam nie wiem ;)



Tak czy inaczej, wyluzujmy :)








Dobra. Już spokój i zapomnijmy.


I o to mi od przedpołudnia chodzi ;)
 
Napisałem zajebiście długiego posta do Borna na temat tej sytuacji ze strażą i w ostatniej chwili postanowiłem go nie wysyłać. Czuję się jakbym miał jaja ze stali.
 
cypher, właśnie stałeś się mężczyzną :)







EDIT



ok żeby nie było znowu OT



Artur Przybysz wrzucił na Fb dzisiaj zdjęcie, śmieje się od 10 minut



"kolejna ofiara wirusa Jabola"



10355017_878063652212193_2548073500979644638_n.jpg
 
Nie wiedziałem, że po prostu ostra opinia to trolling. Ostra, ale mocno nieobiektywna owszem :P Fakt, z tym, że nie cytował mnie, a opinię cyphera, racja :-) Prawo polskie jest nieudolne i zawiera multum błędów nawet ortograficznych, a co dopiero logicznych w kwestiach sprawiedliwości za jakiś czyn itd. No, ale to temat rzeka. Tak czy inaczej wolę i sugeruję kierować się myśleniem i dbaniem o drugiego człowieka, a nie narzuconymi ustawowo i usilnie zasadami i będę z tym walczył aż do śmierci na ile się da :-) Nic już nie dodaję w tej kwestii, to nie temat od tego na pewno, a i najwyraźniej forum ;-)



Kaczki film na wypasie :D



Malina, żartujesz chyba, co ;-)?



Cypher, dobre ;-) Ja napisałem bestsellera, ale nie dałem jej do publikacji, bo po co...I dałem delete ;-D Ostatecznie to ten post nic nie wniósł w tym układzie, ale dobra...Tu ma być śmiesznie :D
 
Mamed wraz z nowym nabytkiem portalu sportywalki.org robia sobie pompe z Najmana :)



https://www.youtube.com/watch?v=Dsw1qxLeYG4
 
to jest trolling a nie jakies tam sranie po krzakach:-)







https://www.youtube.com/watch?v=_tjrUIDMc1w
 
Czemu posty z samym linkiem z fb się nie wrzucają?
https://www.facebook.com/video.php?v=526095457535202&set=vb.157098337768251&type=2&theater
"One plus one shut the fuck up." :-)
 
@def, tak w ogóle to nie wiedziałem że dajecie gratis smycz roksów do koszulek, teraz tylko drukne sobie jaąś wejścówkę VIP ze zdjęciem i wszędzie wbijam za darmoszkę :P hehe
 
Mamed wraz z nowym nabytkiem portalu sportywalki.org robia sobie pompe z Najmana :)


słodziak dziwnie ten wywiad prowadzi, przez wieksza czesc wyglasza swoje tezy lub na sile szuka dowcipu...
 
Czyli jak Mrozu :). Wpasował się w branżę.

Cypher, dobre ;-) Ja napisałem bestsellera, ale nie dałem jej do publikacji, bo po co...I dałem delete ;-D Ostatecznie to ten post nic nie wniósł w tym układzie, ale dobra...Tu ma być śmiesznie :D


Człeniu wiesz ile mnie to kosztowało? Do tej pory nie mogę się otrzasnąć z zachwytu nad sobą, nad tym jak silną wolą się wykazałem.
 
Powodzenia cRe, i tak dajemy bo jesteśmy kurwa fajni :) A ja właśnie dodałem SSS na Itunes (japierdole ile się z tym męczyłem)



tumblr_ms73goazeJ1qaa8d1o3_250.gif
 
Back
Top