Sport

54 odbicia w finale US Open, swietny tenis, tylko ja ogladam Rafe i Nole? :)



vamos!!!
 
@malinowsky z całym szacuneczkiem ale 4 pkt to za mało. Również sądzę, że Falubaz wygra u siebie z większą przewagą punktową i zostanie mistrzem



Co do meczu o 3 miesjce to 8 pkt przewagi Tarnową również nie jest bezpieczne. Mam obawy co rewanżu w Częstochowie ale tak jak mówisz, będzie walka !
 
kto mi powie dlaczego ten pieprzony polsat nie pokazuje siatkarzy ?? me u nas a tu meczu nie mozna obejrzec w otwartej telewizji to jakas kpina kurwa!!!
 
Tarnów z brązowym medalem ! :-)



Co do Unibaxu to nie mam słów. Skandal ! Nie ma to jak wychujać kibiców i spierdzielić z Torunia :-)
 
z Torunia


do Torunia



Ale ch*j im tam wie gdzie uciekli. Nieważne, kara za takie zachowanie musi być !



@malinowsky Nie masz nic do dodania ?







Siatkarze w barażu o ćwierćfinał zagrają z Bułgarią gdzie już czekają Niemcy. Mimo niezachwycającej gry naszego zespołu wierze, że uda nam się pokonać Jumaków i pozostać w turnieju
 
@Voranek



Co tu dodać, odpierdolili po całości, nic ich nie tłumaczy. Powinni im dopierdolić mega kare! To jest finał, i nic ich nie tłumaczy.
 
Nie interesuje sie żużlem, ale mógłby ktoś przybliżyc co się stało? Tak dla ciekawości :)
 
miał być rewanż w Zielonej, drugi mecz o złoto. toruń przyjechał, nie zostawił żadnego pisma, jedynie wydał oświadczenie że nie pojadą bez dwóch najwazniejszych zawodników (Holder kontuzja od długiego czasu, a Gollob w sobote rozbił sie na GP) i spierdolili do Torunia. Falubaz dostał walkowera i tytuł. Wstyd mi za nich, jebany Karkosik.
 
Roman właściciel Unibaxu za tym musi stać bo kto inny, TOruń osłabiony bardzo poważnie brakiem Golloba poddał się walkowerem mimo iż zawodnicy Apatora chcieli jechać, smutne, mimo iż Rzeszów zrobił podobną akcje w Lesznie,
 
Polska - Bułgaria: kontrowersyjny apel Kubiaka











Rok temu, siatkarze reprezentacji Polski byli obiektem chamskich ataków ze strony bułgarskich kibiców. W Sofii, podczas półfinałowego meczu z gospodarzami, miejscowi fani wyzywali naszych zawodników, pluli na nich i ciskali różnymi przedmiotami w ich kierunku. Michał Kubiak dobrze zapamiętał tamte sceny i teraz zwrócił się z kontrowersyjnym apelem do polskich kibiców.



- Kibice w Bułgarii przyjęli nas po chamsku, więc mam apel, żeby nasi fani zrewanżowali się tym samym. Niech też chamsko odnoszą się do rywali - wypalił 25-letni przyjmujący, wprawiając dziennikarzy w osłupienie. Kiedy ci dopytywali, czy to oznacza, że powinni też rzucać przedmiotami w bułgarskich siatkarzy, odparł błyskawicznie: - Niech rzucają.



Kubiak to jedna z barwniejszych postaci w reprezentacji Polski. W meczu ze Słowacją, obok Fabiana Drzyzgi był bohaterem spotkania. Bardzo możliwe, że Andrea Anastasi w meczu z Bułgarią postawi na niego od początku. Wtedy może iskrzyć pod siatką, bo słowa Kubiaka na pewno dotrą do Bułgarów.



Wątpliwe również, aby polscy kibice, którzy uchodzą za najlepszych na świecie wysłuchali apelu Kubiaka i zniżyli się do poziomu bułgarskich fanów. Fani biało-czerwonych słyną z szacunku do rywali, a ich postawa w czasie spotkań jest stawiana na całym świecie jako wzór.


Ludzie, nie ośmieszajmy się! Już rozumiem takie teksty gdybyśmy grali tak jak dwa lata temu, jakbyśmy byli niepokonani czy coś (choć i wtedy to byłoby nie na miejscu). Ale teraz? Zobacyzmy co dzisiaj pokażą.
 
jeden dla nas :)



polsatowskie scierwo !!! zeby nie pokazywac takiego meczu w otwartej telewzji



juz wolalem jak siatkowka byla w tvp tam kazdy mecz transmitowali na otwarych kanalach



takiej atmoswery na trybunach to chyba nigdzie niema jak u nas:) zreszto na euro na strefie kibica w warszawie tez bylo zajebiscie :)
 
Jak ktoś oglądał wcześniejsze mecze to przegrana nie powinna być niespodzianką. Dziwne, że wygrali 2 sety, ale Bułgaria też nie jest w najwyższej formie więc może na farcie uda się wygrać mecz.
 
Back
Top