Sport


Anka już gotuje bigos :D
1664565434670.png
 
nawet nie wiedziałem, ze jest odmiana 13 osobowa…
widzę, ze maja jakieś pojebane zasady, trzeba będzie sprawdzić z czym się to je
 
Zdziwiony? Kogo interesują informacje sportowe w dzisiejszych czasach? Garstkę zjebów do których siebie zaliczam. Ostatnio się zastanawiałem, skąd tak nagle pojawił się Rudzki na Kanale Sportowym? Odpowiedź prosta, Newonce Radio zlikwidowało dział Sport gdzie dorabiał. Po stracie Premier League przez C+, został mu tylko ochłap w postaci magazynu Jej wysokość...
Twarowski uciekł do Viaplay, bo na tę chwilę tylko oni kogoś zatrudniają, a w C+ wegetowałby jak Rudzki. Wspomniany Kanał Sportowy też się musiał przepoczwarzyć ponieważ magazyny sportowe nie są w stanie dobić do w sumie śmiesznych 50 tys wyświetleń. Stąd Dziennikarskie Zero, Stanowisko, program z Mazurkiem itd.
Dzisiejszy "kibic", to przeważnie typowy Januszowy kibic sukcesu. Jest sukces, jest Janusz, ale na co dzień kompletnie wywalone na zawodnika/dyscyplinę której rzekomo kibicuje. Idę o zakład, że jak zapytasz któregoś z wielkich kibiców Barcelony w naszym kraju, mam na myśli ostatni rzut po transferze Lewandowskiego, jakiej narodowości jest np Ronald Araujo, bądź co bądź zawodnik podstawowego składu, to albo zrobią karpia, albo powiedzą, że Hiszpan.
Podobnie z siatkówką, niby tak kochaną przez Polaków. Mogę się założyć, że większość z tych, z wymalowanymi policzkami, nie pojęcia w jakim klubie gra Kurek.
Zatem dla kogo fachowe serwisy sportowe? Dla nikogo.
 
@Słaby


Tu bardziej idzie o upadek wersji fizycznej czyli papieru, dla mnie to i tak szok że to jeszcze żyje w tych czasach.


A jeśli chodzi o druga rzecz. To jasne że zapaleńców danego sportu nie jest dużo.
Co do siatkówki do której najbardziej bijesz to jasne że potęga jest piłka reprezentacyjna, ale siatkówka ligowa to bardzo mały promil zainteresowania.


Jeśli bierzemy pod uwagę zainteresowanie zawodowe takie na większą skalę to uważam że w Polsce wygląda to tak

1.Pilka nożna topowa
2.Nba
3 Ekstraklasa

Reszta szczerze to tło. Skoków nie liczę bo po odejściu obecnych to umrze jak biegi narciarskie. Kiedyś też bym tu wrzucił KSW, ale za czasów free Polsatu i prime Mameda. Teraz na moje to już ma zasięgi właśnie takich skoków.
Kiedyś jak było KSW to całe rodziny wiedziały i czekały na 20.


To, że Ekipa ucieka z canalu to, też żaden szok tam oprócz praw do pełnej Ekstraklasy nic zbytnio nie ma obecnie.
 
@Słaby Po części masz rację, piłka nożna i tak się będzie sprzedawać, ale jakoś kiedyś była większa rozpoznawalność drużyn. To jakby problem promowania super gwiazd, Ronaldo, Messi, Neymar, teraz Mbappe. A kiedyś znało się na pamięć skład AC Milan z numerami :cry: Pamiętam jak jeszcze w liceum grało się w siatkę, potem nastąpił chwilowy boom na ręczną (ja już za stary byłem), a teraz to jakoś wszystko zgasło. Koszykówka w dobie rzutów za 3 pkt też już chyba mało kogo interesuje? Tak samo żużel, tyle tego na C+ i Eurosporcie, ale pewnie dlatego, że nikt się nie bije o prawa. A Zmarzlik z tym swoim głosikiem gimnazjalistki jest fatalnym reprezentantem sportu.
 
NBA podobno po piłce nożnej to najpopularniejsza zespołowa dyscyplina świata, więc nie jest chyba źle.


Jeśli idzie o polskiego kosza to promil.

W Stanach oglądalność NBA spada w ostatnich latach. A jeśli tam spada to globalnie jest lipa. W ciemno zakładam, że finał Pucharu Świata w rugby ogląda więcej osób na świecie, niż finały NBA.
 
W Stanach oglądalność NBA spada w ostatnich latach. A jeśli tam spada to globalnie jest lipa. W ciemno zakładam, że finał Pucharu Świata w rugby ogląda więcej osób na świecie, niż finały NBA.


Nie będę się wykłócał bo o jednym i drugim wiem zero.

Kosz ma przewagę bo znam Jordana :)
 
Ja zawsze uważam by coś spadło musi być alternatywa. NBA będzie mocne czy PN, bo nie wierzę że świat rzuci się kiedyś bardziej na hokeja , ręczną czy siate.


Nigdy nie zrozumiem czemu zbijak nie jest sportem mainstramowym Uważam że przy zajebistej otoczce TV i zawodowców którzy potrafili robić by niesamowite szpagaty to zjedliby nie jeden sport, a może nawet zaatakowały stuletnią PN czy kosz.
 
Ja też, ale słyszę liczne głosy, że np. LeBron jest lepszy od Jordana. Takie głosy mogą pochodzić tylko od osób, którzy nie oglądali Jordana na żywo w TV.


Tak się składa że jestem obecnie dużym fanem jednego rapera z Polski który ma 19 lat i jest fanem NBA. Nawinął w jednym kawałku że ten LeBron zjada Jordana.
 
Back
Top