Sport

Mati wkręci Goberta w parkiet, później finał z Niemcami i złoto w Berlinie. Nie budźcie mnie :tellmemore:
 
6teoi0.jpg
 
Tylko strimy albo NFL pass za kwit. W zeszły weekend nawalił markky to oglądałem ze stronki, którą podrzucił @hatemenow.
Jeśli chodzi o szansę na mistrza to na pewno Bills, których typowali też eksperci przed sezonem i pokazali już w pierwszym meczu z obecnymi mistrzami, że będą w kurwę mocni. Na pewno nie można też skreślać Chiefs (Mahomes) i Bucs z Bradym na kierownicy. Rams, czyli obecni mistrzowie też mają duże szanse na Super Bowl, bo NFC jest wyraźnie słabsza w tym sezonie niż AFC. W AFC szykuje się srogi bój o playoffy.
Patriots są obecnie w przebudowie, w zeszłym roku mieli playoffy, ale powtórzenie tego będzie dużym sukcesem, gdyż tak jak pisałem wyżej AFC jest mega mocne, a talentu na kluczowych pozycjach jednak troszkę brak. Mają młodego zdolnego QB, jak w przyszłych latach dodadzą talent z draftu to może się tam stworzyć fajna drużyna.
Myślałem że Brady zakończył karierę z końcem sezonu. Czyli mówisz że jest sporo drużyn które mogą się liczyć w tym sezonie. Brzmi nieźle.
 
Myślałem że Brady zakończył karierę z końcem sezonu. Czyli mówisz że jest sporo drużyn które mogą się liczyć w tym sezonie. Brzmi nieźle.
To była najkrótsza emerytura w historii. Trwała jakieś półtora miesiąca, a media za oceanem huczą, że powrót Bradego spowodował troubles in paradise w małżeństwie z uroczą Gisele :beczka:
 
Dziś w nocy początek week 2 w NFL i kolejny sztos w postaci Chiefs-Chargers. Mahomes vs Herbert, ale będzie rozpierdol :bleed:
 
Back
Top