Skoki Narciarskie

Wracamy kurwie! :bleed: @J-Son @respect @Tar-Ellendil @Gaara @tinc lecimy z tematem

DEyyn-nXkAAhk1K.jpg


Wczoraj zwycięstwo w drużynówce!
 
Widziałem. Pierwsza reakcja "o kurwa, mamy lipiec a ten już wie, ze na IO nie wystapi :o o:" Mimo, ze nie pałam do niego sympatią to mega mu współczuje. Drugi sezon w plecy
 
Widziałem. Pierwsza reakcja "o kurwa, mamy lipiec a ten już wie, ze na IO nie wystapi :o o:" Mimo, ze nie pałam do niego sympatią to mega mu współczuje. Drugi sezon w plecy
Mam tak samo. Daleko mi do kibicowania i sympatyzowania Severinowi, ale to jest po prostu przykre. Szkoda chłopa jako sportowca.
 
  • Like
Reactions: MZ
Tutaj chyba lato #nikogo, ale jutro zakończenie LGP w Klingenthal HS140.

Sądząc po dzisiejszych treningach (142 i 141 z dużą przewagą w obu seriach) to Kubacki prawdopodobnie przypieczętuje jutro zwycięstwo w generalce. Widać, że poczynił duży postęp, bo już nawet go tak nie znosi na prawą stronę jak to zwykle bywało. Sezon letni właściwie analogiczny do tego w wykonaniu Kota rok temu, oby w zimie rezultat był podobny.

A tak poza tym to dziś rozpoczęła się produkcja śniegu w Wiśle na inaugurację sezonu zimowego (18-19 listopada). Czujecie to? Jeszcze 1,5 miesiąca i zaczynamy rozpierdol :bleed:
 
Tutaj chyba lato #nikogo, ale jutro zakończenie LGP w Klingenthal HS140.

Sądząc po dzisiejszych treningach (142 i 141 z dużą przewagą w obu seriach) to Kubacki prawdopodobnie przypieczętuje jutro zwycięstwo w generalce. Widać, że poczynił duży postęp, bo już nawet go tak nie znosi na prawą stronę jak to zwykle bywało. Sezon letni właściwie analogiczny do tego w wykonaniu Kota rok temu, oby w zimie rezultat był podobny.

A tak poza tym to dziś rozpoczęła się produkcja śniegu w Wiśle na inaugurację sezonu zimowego (18-19 listopada). Czujecie to? Jeszcze 1,5 miesiąca i zaczynamy rozpierdol :bleed:
Pięknie pięknie, dobrze, że Dawid pod koniec odzyskał żółtą koszulkę.
 
Tutaj chyba lato #nikogo, ale jutro zakończenie LGP w Klingenthal HS140.

Sądząc po dzisiejszych treningach (142 i 141 z dużą przewagą w obu seriach) to Kubacki prawdopodobnie przypieczętuje jutro zwycięstwo w generalce. Widać, że poczynił duży postęp, bo już nawet go tak nie znosi na prawą stronę jak to zwykle bywało. Sezon letni właściwie analogiczny do tego w wykonaniu Kota rok temu, oby w zimie rezultat był podobny.

A tak poza tym to dziś rozpoczęła się produkcja śniegu w Wiśle na inaugurację sezonu zimowego (18-19 listopada). Czujecie to? Jeszcze 1,5 miesiąca i zaczynamy rozpierdol :bleed:

Ślędze tylko wyniki. Live nie miałem okazji oglądać
Co do formy Kubackiego to nie napalam się bo to lato, a Dawidos już nie pierwszy raz dobrze skocze w tym okresie. Aż tak dobrze jeszcze nie było ale wolę poczekać na zimę. Kamil na luzie i bez spiny na wynik, mam nadzieję, ze eksplozja przyjdzie w lutym ;)
 
Ślędze tylko wyniki. Live nie miałem okazji oglądać
Co do formy Kubackiego to nie napalam się bo to lato, a Dawidos już nie pierwszy raz dobrze skocze w tym okresie. Aż tak dobrze jeszcze nie było ale wolę poczekać na zimę. Kamil na luzie i bez spiny na wynik, mam nadzieję, ze eksplozja przyjdzie w lutym ;)
Mając w pamięci wyniki Kubackiego z poprzedniego sezonu zimowego i biorąc pod uwagę dominację latem to należy oczekiwać regularnych miejsc w pierwszej 10.

A, jeszcze przypomniało mi się... Część Polaków zmieniła narty na BWT (takie różowe, Czesi mieli takie kaski w zeszłym sezonie), natomiast zmiana żadna, bo to Fischery tylko inaczej oklejone :) A Pero Prevc zmienił ze Slatnarów na Fischery i w ogóle zmienił technikę lotu, bo z tego co zauważyłem już się tak nie wykłada na narty.
 

Jak jeszcze przestanie na notach tracić (a dają mu max 18,5 zazwyczaj), to będzie chłopak nie do pokonania z tym swoim nowym stylem lotu.
Trzeba by szepnąć sędziom z Niemiec, Austrii czy Norwegii, że na Kubackiego mówią Mustafa - w ramach politpoprawności sypną się oceny 19-20 :D
 
Najlepszego Panie Robercie!




Powspominajmy najlepsze skoki beczka


Śmiejesz się, ale Robcio ciągnął polskie skoki jak jeszcze Małysza nie było. I całkiem nieźle mu szło momentami (5 miejsce na MŚ w Trondheim, medal przegrany notami za styl). Nie chce mi się sprawdzać, ale na IO w Turynie chyba bardzo dobrze skakał w drużynie. Wiadomo, że zawalił fest kilka (kilkanaście :mamed:) razy, ale miał potencjał tylko głowy brakowało. Taki trochę Gołota skoków narciarskich...
 
Back
Top