Skoki Narciarskie

Pierdolony Hoffer. 5 minut kłopotów z wiatrem i od razu zakończył. Ostatnio skurwiel przeciągnął zawody ponad godzinę i wszystko było git :no no:
Nie wiem, może słusznie, ale jako widz jestem wkurwiony

Prognozy na kolejne godziny musiałbyć jeszcze gorsze i nie było sensu tego ciągnąć dalej. Przed weekendem prognozy na niedziele byłby jeszcze gorsze i wtedy wydawałoby sie, że dzisiaj w ogóle nie poskaczą. Dobrze, że udało się przynajmniej raz skoczyć. Nasi nic nie stracili, obronili się przed rywalami. Jest ok
 
Prognozy na kolejne godziny musiałbyć jeszcze gorsze i nie było sensu tego ciągnąć dalej. Przed weekendem prognozy na niedziele byłby jeszcze gorsze i wtedy wydawałoby sie, że dzisiaj w ogóle nie poskaczą. Dobrze, że udało się przynajmniej raz skoczyć. Nasi nic nie stracili, obronili się przed rywalami. Jest ok
No ok ja to rozumiem, ale wymagam odrobine konsekwencji w podejmowaniu takich decyzji. Jak nie układa się po ich myśli to ciągną konkurs przez 3 godziny miedzy podmuchami w okolicy 3-5m/s. Dzisiaj jeden skoczek zszedł z belki i od razu do widzenia. Nie podoba mnie się to.
 
No ok ja to rozumiem, ale wymagam odrobine konsekwencji w podejmowaniu takich decyzji. Jak nie układa się po ich myśli to ciągną konkurs przez 3 godziny miedzy podmuchami w okolicy 3-5m/s. Dzisiaj jeden skoczek zszedł z belki i od razu do widzenia. Nie podoba mnie się to.

Było minęło. Mogli na siłe próbować rozegrac serie do końca przy loteryjnych warunkach i tak Domen mógłby przeskoczyć Maćka i awansować na 5 miejsce a Kamil przy pechu spaść niżej w klasyfikacji lotów na rzecz Noriakiego. Dzisiaj był konkurs przyjaźni gdzie prawie wszystko było już rozstrzygnięte i tylko nieprzewidziane sytuacje mogłyby spowodować zmiany. Cieszmy się z tego co mamy. Zajebisty sezon!
 
  • Like
Reactions: MZ
Co do skakania to skoczkowie w niektórych krajach będą mieli pewnie mistrzostwa krajowe, a u nas jak leży śnieg to czemu jeszcze nie poskakać, bo myślę, że głównie takie treningi zrobi Horngacher. Koleś ma dobrze poukładane w głowie.
 
Zakończył kariere i dalej kule zdobywa :lol:

17499094_971422409659469_9193036452956400192_n.jpg
 
Radek Židek nowym trenerem kadry B. Mateja przesunięty na asystenta. Czech był ostatnio asystentem trenera rep. Czech - Richarda Schallerta. Podobno Židka zaproponował Horngacher.

Osobiście uważam, że to dobry ruch (w sensie trener z zagranicy), bo u nas wszyscy się znają i jak widać na przykładzie Kruczka i Matei, mają problem z komunikacją z zawodnikami na zasadzie "prosto z mostu". Skoro młodzież nie trzyma wagi i prowadzi się niezbyt profesjonalnie to warto żeby ktoś zrobił z tym porządek.
 
Back
Top