Skoki Narciarskie

O Boże Boże Bożenkooooooo! Właśnie obejrzałem konkurs bo nie miałem możliwości wcześniej.
Po skoku Stocha popłakałem się kolejny raz w tym sezonie. Genialne zawody, genialne skoki Kamila i Maćka. Przepięknie.
Co za sezon!

Sezon marzenie, ale i tak znajdzie się masa zawiedzionych Januszy. Przyszyły sezon jest arcyważny, utrzymanie formy to teraz priorytet.
 
Przyszyły sezon jest arcyważny, utrzymanie formy to teraz priorytet.
Mówią, że pierwszy sezon to przetarcie, testowanie rozwiązań i łapanie doświadczenia w pracy z poszczególnymi zawodnikami. W drugim sezonie ma być petarda, Horngacher będzie miał już pewne spostrzeżenia co do przygotowania formy i być może uda się uniknąć takich drobnych problemów jak ta uciekająca narta Kota czy nierówny lot Kamila.

Swoją drogą ten sezon jest/był znakomity:
1,2,4 miejsce w TCS
2,4,11 miejsce w PŚ
Zwycięstwo w Pucharze Narodów
Wszystkie drużynówki na podium (2 zwycięstwa)
Złoto w drużynie i brąz ind. w MŚ (czterech w dziesiątce w obu konkursach)
9 zwycięstw w PŚ (16 miejsc na podium/51 razy w dziesiątce)
Poprawione rekordy życiowe 251,5 (Stoch)/245,5 (Żyła)/244,5 (Kot)/232 (Kubacki)

Poprawić kadrę B (młodzi ponoć nie trzymają wagi i nie pilnują regeneracji), ustabilizować formę i będzie git.

Poziom rywalizacji był strasznie wysoki skoro Kamil przy takich wynikach nie ma KK. Na 25 startów - 7 zwycięstw/12 miejsc na podium/21 razy w dziesiątce. Kosmos.
 
@J-Son tylko pytanie czy stefan zostanie na nast sezon, bo rozne kraza plotki.
Kontrakt obowiązuje chyba do końca przyszłego sezonu. Poza tym Stefanowi raczej tutaj dobrze, wszystko zorganizowane, wolna ręka jeśli chodzi o wybór sztabu, fajna atmosfera itd.
 
Kontrakt obowiązuje chyba do końca przyszłego sezonu. Poza tym Stefanowi raczej tutaj dobrze, wszystko zorganizowane, wolna ręka jeśli chodzi o wybór sztabu, fajna atmosfera itd.
nie no wybor stefana to strzal w 10, to co on zrobil z naszymi skoczkami to cudo, wkoncu uruchomil zyle, ktory potencjal mial, a ciagle cos nei wychodzilo, kot tez przekot hehe ;) ale jak to w sporcie, rzadza pieniadze, niczego na 100% pewnym nie mozna byc.
 
nie no wybor stefana to strzal w 10, to co on zrobil z naszymi skoczkami to cudo, wkoncu uruchomil zyle, ktory potencjal mial, a ciagle cos nei wychodzilo, kot tez przekot hehe ;) ale jak to w sporcie, rzadza pieniadze, niczego na 100% pewnym nie mozna byc.
Tylko gdzie miał by pójść ? Niemcy i Austria na pewno nie zmienią trenera, Janus w Słowenii ma mocną pozycję i nawet gorszy sezon tego nie zmieni, zostaje tylko ewentualnie Norwegia, ale tam często związek wtrąca/chce wtrącić swoje trzy grosze w prowadzenie kadry, a nie oszukujmy się inne kadry nie dadzą takich pieniędzy, ani takich warunków jak my.
 
@sawciu byly wymieniane norwegia jak i niemcy, i mysle, ze obydwa kraje sa w stanie przebic oferte finansowa Polski.

E: ale to oczywiscie wiadomo plotki, niemcow stac napewno na wiecej, a ten sezon im nie poszedl podobnie jak norwegom, ale nawet komentatorzy wspominali o takiej mozliwosci.
 
wstalem i mam czutke za Kraft moze sie 'spalic' male szanse, ale jednak
nawet jak Kamil nie ugra pucharu swiata to i tak sezon mial MEGA
plus cala druzyna, poklony
od nowa wrocila mi zajawka na skoki i to taka mocna, serce rosnie

a dzis OGIEN i konczymy z przytupem

jebać zawistnych kurwiów w nieprzepisowych kombinezonach :redford:
 
Jebnął zdrowo. Jestem ciekaw o co chodzi z tym śrubokrętem... Wymyślili coś na wzór Ammanna w 2010? Jakąś nowinkę?

No i Tande DSQ :DC:
 
Fannemel, Forfang, Tande? Któryś jeszcze?

Szkoda troche tych marnych predkości Kamila (dzisiaj 1,4 do Krafta) bo strasznie na tym traci, jakby nie patrzeć to będzie z 3-4 belki do najlepszych a to już robi dużą robote


Tande co on tutaj robi? :travolta:
 
Fannemel, Forfang, Tande? Któryś jeszcze?

Szkoda troche tych marnych predkości Kamila (dzisiaj 1,4 do Krafta) bo strasznie na tym traci, jakby nie patrzeć to będzie z 3-4 belki do najlepszych a to już robi dużą robote


Tande co on tutaj robi? :travolta:
3-4 belki wyzej to na takiej planicy ze 20 metrow..
 
3-4 belki wyzej to na takiej planicy ze 20 metrow..

Nie oczekujmy, że Kamil będzie jeździł jak Norwegowie, Semenic czy Wank bo nie ma takich warunków ale przegrywać 1,4km/h z Kraftem 1,66cm i pewnie około 50kg przy swoich 1,73cm i jakiś 55kg to trochę słabo
 
  • Like
Reactions: MZ
Pierdolony Hoffer. 5 minut kłopotów z wiatrem i od razu zakończył. Ostatnio skurwiel przeciągnął zawody ponad godzinę i wszystko było git :no no:
Nie wiem, może słusznie, ale jako widz jestem wkurwiony
 
Pierdolony Hoffer. 5 minut kłopotów z wiatrem i od razu zakończył. Ostatnio skurwiel przeciągnął zawody ponad godzinę i wszystko było git :no no:
Nie wiem, może słusznie, ale jako widz jestem wkurwiony
teraz nagle juz wyjebane na telewizje pokazujace zawody
 
Back
Top