Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Korzystam, jestem zadowolony. Wersja darmowa wystarczy w zupelnosci. Brak sztywnych jadłospisów to zbawienie.


@Siwy25_1 Ty tez sporo na dupie siedzisz w robocie takze pytanie, otoz jak mam 8h pracy siedzacej to zaczely mnie napierdalac plecy, wzmocnienie dolnego odcinka by tu zrobilo jakas różnice? Tez tak miewales w trasie moze?
Dużo ćwiczeń na mobilizację, skrętów, jakiegoś naprzemiennego rozciągania. Tylko istotne jest by robić to symetrycznie
 
Korzystam, jestem zadowolony. Wersja darmowa wystarczy w zupelnosci. Brak sztywnych jadłospisów to zbawienie.


@Siwy25_1 Ty tez sporo na dupie siedzisz w robocie takze pytanie, otoz jak mam 8h pracy siedzacej to zaczely mnie napierdalac plecy, wzmocnienie dolnego odcinka by tu zrobilo jakas różnice? Tez tak miewales w trasie moze?

Plank, mieście głębokie; core +

 
Plank, mieście głębokie; core +



Oo dzięki! Kiedyś to robiłem, po jakimś czasie odpuściłem i chciałem do tego wrócić ale nie pamiętałem kanału. A przyda się co któryś poranek to zrobić, bo ostatnio jak chodzę 4x w tygodniu na siłownię i jeszcze jakieś cardio w pozostałe dni to plecy znów zaczynają doskwierać mimo rolowania i maty do akupresury.
 
Mam pytanie, może je zadawałem ale niestety Alzheimer jest częsty w mojej rodzinie
Czy żeby robić ćwiczenia plyometryczne to trzeba ile pochodzić na siłkę by wytresować nóżki?
 
@alww co do wyciskania przez furiata to nie zapominaj że ma łapy długie
Shaq w swoim prime mówił że najwięcej wycisnął na klatę 204 kg co też nie jest jakimś turbo dobrym wynikiem(jak na niego oczywiście)
plus sportowcy zwykle robią na ilość powtórzeń
 
dobre, ale znajdziesz też tam taniej, wystarczy poszukać, chyba że chcesz wydać te 600 zł i hu*
Spierdalaj donosicielu

Nie wiem jak teraz ale kiedyś Marbo miało dobrej jakości sprzęt.
Z 10 lat temu kupiliśmy do kumpla piwnicy ławkę z marbo, stoi do tej pory. Solidny sprzęt.
Czytałem, że z serii semi pro są niezłe. Mi dodatkowo zależy żeby była składana co mocno ogranicza wybór. Chyba wezmę tą właśnie
 
Spierdalaj donosicielu



Czytałem, że z serii semi pro są niezłe. Mi dodatkowo zależy żeby była składana co mocno ogranicza wybór. Chyba wezmę tą właśnie

1680425478226.png
 
Back
Top