Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

To już lepiej te pieniądze wydać na 'structum' bo to na pewno pomoże stawom.
 
Kilka partii wycofanych. Normalna rzecz.
Muszę o tym poczytać. Dzięki Siwy.
To jest na receptę, ale normalnie lekarz wypisze. Kosztuje grosze, bo to jednoskładnikowy lek. Działa na pewno lepiej niż kolagen. Testowałem na sobie.
 
Mignal mi jakis stary filmik z Colemanem, kurwa jak on mogl byc policjantem? :joe: zgaduje ze poscig pieszo nie wchodzil w gre, ale jebany w tym mundurku wygladal zajebiscie
 
Dołożyć trochę białka i dobrego tłuszczu do diety i problemy ze stawami znikną.
Jeżeli nie to dopiero suple/leki/peptydy.
Structum to lek jeżeli nie ma problemów i poważnych obciążeń na te stawy to wystarczy dietą podziałać.
raczej nie
ogólnie to tylko jak przysiad czasami zrobię i po schodach wchodzę to trochę mnie bolą
 
@Siwy25_1 mowisz ze malo jem jak mi kazdy kalkulator przelicza ze powinienem jesc 2300-2500 na redu, 3 tydzien lece te 2300-2500 i oprocz tego ze z 91.5 spadlem do 89.8 bo zeszla woda tak stoje w miejscu od 2 tygodnii okolo. Kurwa juz mniej jesc nie bede bo sobie rozjebie organizm i z glodu wykituje :waldeklaugh:

Jakies sposoby na pozbycie sie wody? Bo moze to ta mityczna kreatyne zatrzymuje mi wode i dlatego waga stoi w miejscu.

Mysle nad podkreceniem jeszcze aktywnosci ale po 4 treningach boksu plus jakims spacerze w weekend to mi sie nie chce nic meczacego dokladac jeszcze :awesome:
 
@Siwy25_1 mowisz ze malo jem jak mi kazdy kalkulator przelicza ze powinienem jesc 2300-2500 na redu, 3 tydzien lece te 2300-2500 i oprocz tego ze z 91.5 spadlem do 89.8 bo zeszla woda tak stoje w miejscu od 2 tygodnii okolo. Kurwa juz mniej jesc nie bede bo sobie rozjebie organizm i z glodu wykituje :waldeklaugh:

Jakies sposoby na pozbycie sie wody? Bo moze to ta mityczna kreatyne zatrzymuje mi wode i dlatego waga stoi w miejscu.

Mysle nad podkreceniem jeszcze aktywnosci ale po 4 treningach boksu plus jakims spacerze w weekend to mi sie nie chce nic meczacego dokladac jeszcze :awesome:
Ile pijesz wody dziennie?

Potrzymaj tak samo jeszcze tydzień.
Dołóż codziennie plus 3 l wody i herbatę z pokrzywy.
I na następny weekend bym Ci zrobił refeed.
 
Ile pijesz wody dziennie?

Potrzymaj tak samo jeszcze tydzień.
Dołóż codziennie plus 3 l wody i herbatę z pokrzywy.
I na następny weekend bym Ci zrobił refeed.
No wody mozliwe ze malo, mysle ze do 2l dobijam przez caly dzien moze czasem nie
 
No wody mozliwe ze malo, mysle ze do 2l dobijam przez caly dzien moze czasem nie
Organizm się broni. On nie lubi jak mu się zabiera tłuszczyk.

To zrób tak:

Trenuj tak jak trenujesz.
Dołóż codziennie szybki spacer 30 minut do sklepu po wodę!
Dołóż wody +2-3 litry!
Herbata z pokrzywy w trakcie pracy.

Na weekend do tego co jesz:
- sobota + 400 węgli
- niedziela + 300 węgli (Najlepiej z ryżu)

Waga po takim tygodniu powinna Ci skoczyć od glikogenu, a po paru dniach powinna zacząć spadać.


Tu wersja pro:
 
Organizm się broni. On nie lubi jak mu się zabiera tłuszczyk.

To zrób tak:

Trenuj tak jak trenujesz.
Dołóż codziennie szybki spacer 30 minut do sklepu po wodę!
Dołóż wody +2-3 litry!
Herbata z pokrzywy w trakcie pracy.

Na weekend do tego co jesz:
- sobota + 400 węgli
- niedziela + 300 węgli (Najlepiej z ryżu)

Waga po takim tygodniu powinna Ci skoczyć od glikogenu, a po paru dniach powinna zacząć spadać.


Tu wersja pro:

Majster sprawa wielkiej wagi nie moge od dwóch tygodni się spompowac na treningu mało tego spadek siły o połowę nie wiem z czego to wynika jem cały czas tak samo nadwyżka kaloryczna śpię po 9 godzin w pracy lekko zero stresu co może być tego przyczyną wiem że to same ogólniki ale nie znam się na tym nic
 
Majster sprawa wielkiej wagi nie moge od dwóch tygodni się spompowac na treningu mało tego spadek siły o połowę nie wiem z czego to wynika jem cały czas tak samo nadwyżka kaloryczna śpię po 9 godzin w pracy lekko zero stresu co może być tego przyczyną wiem że to same ogólniki ale nie znam się na tym nic
Pany ja mam tylko kurs z dietetyki sportowej i swoje doświadczenia na sobie. :beczka:

Kurde ciężko tak coś wymyślić. Brak pompy może być spowodowany za małą ilością sodu, albo węgli przed treningiem.

To samo co wyżej. Ile pijesz?
Ile solisz ?

Można by zrobić ładowanie węglami w dzień bez treningu. O ile trafiłem to w twoim przypadku dorzucić X węgli (ryż+dżem+banan).

Ile ważysz? Zaraz coś wymyślimy.
 
@Siwy25_1 mowisz ze malo jem jak mi kazdy kalkulator przelicza ze powinienem jesc 2300-2500 na redu, 3 tydzien lece te 2300-2500 i oprocz tego ze z 91.5 spadlem do 89.8 bo zeszla woda tak stoje w miejscu od 2 tygodnii okolo. Kurwa juz mniej jesc nie bede bo sobie rozjebie organizm i z glodu wykituje :waldeklaugh:

Jakies sposoby na pozbycie sie wody? Bo moze to ta mityczna kreatyne zatrzymuje mi wode i dlatego waga stoi w miejscu.

Mysle nad podkreceniem jeszcze aktywnosci ale po 4 treningach boksu plus jakims spacerze w weekend to mi sie nie chce nic meczacego dokladac jeszcze :awesome:
Powiem Ci, że kawał deficytu dałeś. Ja przy trzch treningach w tygodniu na 2700 leciałem w dół. 89 kg wagi na tamten czas.
Powodzenia w redukcji !!!
 
Powiem Ci, że kawał deficytu dałeś. Ja przy trzch treningach w tygodniu na 2700 leciałem w dół. 89 kg wagi na tamten czas.
Powodzenia w redukcji !!!
Tyle ze ja poza tymi treningami i spacerem praktycznie sie nie ruszam, siedze lub leze. Nie licze wyjsc do kibla czy zrobienie sobie zarcia :awesome:
 
Tyle ze ja poza tymi treningami i spacerem praktycznie sie nie ruszam, siedze lub leze. Nie licze wyjsc do kibla czy zrobienie sobie zarcia :awesome:
Czaje czaje. Zacznie lecieć smalec, wierzę.
 
Pany ja mam tylko kurs z dietetyki sportowej i swoje doświadczenia na sobie. :beczka:

Kurde ciężko tak coś wymyślić. Brak pompy może być spowodowany za małą ilością sodu, albo węgli przed treningiem.

To samo co wyżej. Ile pijesz?
Ile solisz ?

Można by zrobić ładowanie węglami w dzień bez treningu. O ile trafiłem to w twoim przypadku dorzucić X węgli (ryż+dżem+banan).

Ile ważysz? Zaraz coś wymyślimy.
Piję tak kolo 3 litrów dziennie ważę 96kg soli nie używam węgli koło 500
 
Piję tak kolo 3 litrów dziennie ważę 96kg soli nie używam węgli koło 500
No to mamy to.
Trzeba Cię naładować, bo jesteś pewnie wypłukany z elektrolitów. Miałem coś takiego.

Jutro niedziela zrob wolne od treningu.
Zjedz jutro to co masz rozpisane + 300 węgli. Najlepiej ryż z dżemem niskosłodzonym + 5 gram soli.
+ wody Ile dasz rady wypić poza te 3l.

W poniedziałek zrób trening.
Przed treningiem wypij pół litra wody + 5 gram soli i zjedz 2-3 banany.

To już powinno lekko ruszyć.

Pozniej cały tydzień:
Zwiększ o 1-2 litra dzienne spożycie wody.
Codziennie 10 gram soli do posiłków (chyba że nie lubisz to do wody i pić)
Codziennie 2 banany (jak masz treningowy to przed)

Powinno ruszyć. Możesz do tego kupić jakieś elektrolity w aptece i wrzucać do tej zwiększonej ilości wody.
Jak to nie pomoże to badania możesz mieć jakiś stan zapalny.
 
No to mamy to.
Trzeba Cię naładować, bo jesteś pewnie wypłukany z elektrolitów. Miałem coś takiego.

Jutro niedziela zrob wolne od treningu.
Zjedz jutro to co masz rozpisane + 300 węgli. Najlepiej ryż z dżemem niskosłodzonym + 5 gram soli.
+ wody Ile dasz rady wypić poza te 3l.

W poniedziałek zrób trening.
Przed treningiem wypij pół litra wody + 5 gram soli i zjedz 2-3 banany.

To już powinno lekko ruszyć.

Pozniej cały tydzień:
Zwiększ o 1-2 litra dzienne spożycie wody.
Codziennie 10 gram soli do posiłków (chyba że nie lubisz to do wody i pić)
Codziennie 2 banany (jak masz treningowy to przed)

Powinno ruszyć. Możesz do tego kupić jakieś elektrolity w aptece i wrzucać do tej zwiększonej ilości wody.
Jak to nie pomoże to badania możesz mieć jakiś stan zapalny.
Oki dzięki będę próbował i zdam relacje
 
Majster sprawa wielkiej wagi nie moge od dwóch tygodni się spompowac na treningu mało tego spadek siły o połowę nie wiem z czego to wynika jem cały czas tak samo nadwyżka kaloryczna śpię po 9 godzin w pracy lekko zero stresu co może być tego przyczyną wiem że to same ogólniki ale nie znam się na tym nic
Buraki zacznij jeść w dużych ilościach. To zwiększa produkcję tlenku azotu.
W ostateczności mikrodawki viagry :lol:
 
Próbował ktoś czegoś takiego? Gdyby faktycznie to była prawda to bym coś takiego przetestował. Normalnie nie dam rady wskoczyć na keto, bo adaptacja mnie zabije. Bez węgli jestem nieprzytomny.
 
Buraki zacznij jeść w dużych ilościach. To zwiększa produkcję tlenku azotu.
W ostateczności mikrodawki viagry :lol:
Ta viagrę muszę odpuścić mam takie libido że w dni wolne od pracy jak dzisiaj umieram jestem w delegacji bez kobiety dzisiaj waliłem 6 razy i myślę o kolejnym to nie żarty boje się co by się działo gdybym zaczął brać te sterydiany......
 
Ta viagrę muszę odpuścić mam takie libido że w dni wolne od pracy jak dzisiaj umieram jestem w delegacji bez kobiety dzisiaj waliłem 6 razy i myślę o kolejnym to nie żarty boje się co by się działo gdybym zaczął brać te sterydiany......
Pompę chociaż na bicku miałeś?
:beczka:
 
Back
Top