Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Przejebane, współczuję. Ja na razie bez odżywek cisnąłem, wczoraj mi przyszły aminokwasy i białko. Jestem zadowolony z bill starra, mega dobry trening. Nogi poszły z 100 kg na 127,5 5 razy, klatka ze 100 na 117,5 5 razy. Nie dałbym rady jakbym nie mógł robić na wolnej sztandze ćwiczeń, one są najlepsze... :D Kreatyne planuję zapodać, ale chyba dopiero jak poczuję zastój w ciężarach.
 
@Mort ale to klatę ćwiczysz na maszynie czy na ławce ?



Ja mam 105/106 kg i 188cm. Ale prawie 5 lat siłowni, także mój bf jak ostatnio sprawdzałem był gdzieś 16%. Chciałbym zejść do 8-9%
 
nogi na suwnicy robie jedynie, ale ostatnio dopiero zaczalem z nimi jakos mocniej dzialac, narazie 220costam bylo. nogi mam chude jak JBJ. :-)



robie na wszystkim wolnym, ale martwego unikam, bo wiem, ze jak pierdolnie to bede mial przerwe w chuj + cierpienie, a po co to komu. ;)



jest sila Morcik, nie spodziewalem sie, najs.
 
Brał ktoś ten Napalm Extreme? Działa to na Was? Bo ja wziąlem,żadnej pompy nie odczułem, tylko skóra dziwnie mnie piekła na prawie całym ciele i się wypociłem 3x bardziej niż zawsze, to pozytyw. Ale z tych skutków, które on wywołuje z teorii to nie miałem, pokroju pompy mięśniowej itd.
 
Dużo beta alaninki to piecze :D



Ja nie mogę się doczekać kiedy zarzuce Assaulta z MP .
 
Wiecie czy sa drazki do pociagania ktorych nie wkreca sie w futryne? Bo mam w mieszkaniu takie drzwi ze ne zamknalbym ich wtedy.
 
rozporowych jako tako nie 'wkreca' sie w futryne tylko takie 'podstawki', moglbys sciagac go na lajcie, sam mam taki z lidla bodajze, swoja role spelnia. :-)
 
Jak to jest z Assaultem MP? Pompa na siłowy trening? Tzn. nie ma sensu brać przed treningiem MT, żeby się pobudzić?
 
@dbgoku14, jestem pierwszym hejterem maszyn, wszystko na wolnych ciężarach, zero maszyn. :P
 
Chuj mnie strzela jak widzę ludzi ćwiczących na maszynach, albo przysiady jak robią do max 90 stopni... eh...
 
Jak robią w ogóle. O ile tańsza byłaby inwestycja w siłkę gdyby ludzie wiedzieli że w porównaniu do wolnych ciężarów marnują tylko czas.
 
to pytanie: czemu trenerzy personalni ktorzy znaja sie na tym przeciez biora swoich podopiecznych na maszyny? :)



na purze u nas tego bardzo duzo, oczywiscie z wolnym ciezarem rowniez robia, ale korzystaja z maszyn.
 
Ale niektórym nie przetłumaczysz, bo są mądrzejsi. Ja już sobie dałem spokój z dysputami na temat robienia przysiadów, bo każdy najmądrzejszy...



baju, ja tego nie wiem - wiem jednak jedno - maszyny rozwijają mięśnie w ogóle nie przydatne do normalnych ćwiczeń ;_;



btw. też w Purze ćwiczę, ładnie tam Januszów przychodzi :D



squatsvdeads.jpg




tumblr_mf9ltyflHS1rdhj7qo1_400.jpg
 
no januszy pelno, szczegolnie teraz kiedy idzie sezon, gimbaza sie otworzyla na nowe oferty pure'a i machaja tymi gryfami, dosyc przyjemnie.



ja sie przyznam, ze nogi odpuszczalem bardzo dlugo, ale teraz jak zaczalem robic to juz nie odpuszczam, mega wchodza.



tez preferuje wolny ciezar, ale zastanawialo mnie dlaczego na tych maszynach tyle cwiczen robia. widac to potem w sile jak przechodza na wolny. ;)
 
Bo pewnie trenerzy personalni myślą, że wolne ciężary zabiją początkujących i że trzeba robić ćwiczenia izolujące żeby mięsień rósł. No i maszyny to biznes dla firm produkujących sprzęt.


Mam nadzieję, że dożyję czasów, jak u mnie otworzą siłownię, gdzie będą kettle, wolne ciężary, drążki, liny, poręcze i stojaki do przysiadów, zamiast suwnic, bram i Smithów. Mort +1, tylko wolne ciężary.


Dzisiaj na WF mieliśmy wyciskanie na trzy podejścia, nie dałem rady wycisnąć 125 :/
 
Nie wiem, ja nigdy na maszynach nie robiłem, a najbardziej mi siła skoczyła po miesiącu roboty na budowie. Także zapierdalać na budowę! :D
 
Szalony WOD-robisz 15 thrusterów i 15 podciągnięć klaty do drążka i od nowa. Jak w 4 minuty zrobisz 90 powtórzeń to masz kolejne 4 minuty czasu. Zobaczcie na mistrza świata w crossfit jak to wygląda. Ciężar sztangi 45 kg







http://youtu.be/bWmQFqUw4qY
 
Maszyny są polecane jak osoba zaczyna przygodę z siłownią, tak z 2, 3 tygodnie żeby obudzić mięśnie z tzw snu.



@Mort w tym czasie jak pracowałeś na budowie to ćwiczyłeś ? Ja byłem w podobnej sytuacji, mianowicie w wakacje 2009 pracowałem na budowie przez 2 miechy, w tym czasie nie ćwiczyłem na siłowni. Po rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego i powrotu na siłownię też miałem szybki przyrost siły (głównie w wyciskaniu) ale to chyba raczej przez regenerację, tj. przypuszczam że doszedłem do momentu przetrenowania.
 
Ktos pytal o MP Assault. Nie mam pojecia jak dziala, ale polecam pre/intraworkout Purple Wraath. Dosyc znaczny wzrost powera, zero szkodliwych czy podejrzanych dodatkow, jezeli nie liczy się słodziku (ktorego osobiscie nieznosze). Głównym powodem dla którego to brałem jest zestaw BCAA + EEA w porcji. Przyrosty siły i kondycji (pewnie dzieki cyrtrulinie) z treningu na trening były znaczne, definicja ciala zmieniala się szybko na plus z powodu otłuszczajacych wlasciwosci amin. Puszka kosztuje prawie 200zł, ale wystarcza na bardzo dużą ilość treningów (u mnie 3x w tyg starczyla na 8 m-cy)
 
Ja jakiś czas temu rozważałem kupienie sobie przedtreningówki (jak zaczynałem łączyć siłkę z BJJ i miałem wrażenie, że się przetrenowuję) i czytałem o MP Assault. Stara wersja była opisywana przez ludzi jako najlepsza możliwa przedtreningówka, a nowa (ta w zielonej puszce) podobno jest przeciętna. Mój znajomy polecał FireSnake Gladius.
Generalnie z przedtreningówkami podobno jest loteria, na ludzi różnie działają, niektórzy dostają uczuleń, niektórzy nic nie czują, a inni mają idealną wiksę i mogą pompować.
 
Odtluszczajaca, czyli warto to kupic zeby spalic troszke tluszczu a przybrac masy miesniowej ?



Dzis kupuje drazek, ten tydzien traktuje rozgrzewkowo a od przyszlego ruszam z treningiem z wlasnym cialem jak pisal Masutatsu
 
Back
Top