Seriale

Oficjalnie The Lefotvers NAJLEPSZYM SERIALEM 2015 roku.
Oficjalnie Margaret Qualley NAJSEKSOWNIEJSZĄ AKTORKĄ 2015 roku.
Info potwierdzone.

Bez_tytu_u.jpg
 
Oficjalnie The Lefotvers NAJLEPSZYM SERIALEM 2015 roku.
Oficjalnie Margaret Qualley NAJSEKSOWNIEJSZĄ AKTORKĄ 2015 roku.
Info potwierdzone.

Bez_tytu_u.jpg
Zdjęcia mi nie ładuje, ale zgadzam się z tym, co piszesz.
Ma coś w sobie :]
 
Ma w sobie, ale wciąż widzę w niej jakoś dziecko. Tyle jest seksownych aktorek, więc bez przesadyzmu z tymi tytułami od ręki :D A za 3 odcinek Leftovers właśnie się zabieram.
@Gambit
Glenn zginął na przykład. Rick w ciężkiej sytuacji na końcu odcinka, okrążony w kamperze przez hordę.
 
2 sezon The Affair trzyma swietny poziom. Jezeli ktos nie widzial to polecam nadrobic 1 sezon. Na tle tej calej serialowej papki, ktora ostatnio zalewa ekran serial zdecydowanie sie wybija.
 
2 sezon The Affair trzyma swietny poziom. Jezeli ktos nie widzial to polecam nadrobic 1 sezon. Na tle tej calej serialowej papki, ktora ostatnio zalewa ekran serial zdecydowanie sie wybija.
A to nie romantyk? Bo tytuł znam ale jakoś zabrać się nie mogę... do czego to podobne?
 
Masz mój post z 19 października 2014 roku xD

"Dzisiaj widziałem pilota The Affair, naprawdę dobra rzecz i mocno mnie zaciekawił ten tytuł, a o czym jest? Nauczyciel nawiązuje romans z kelnerką będąc na wakacjach xD Temat, który pewnie większość z Nas ominęłaby daleko, jednak pilot jest naprawdę wyjątkowy, bo opowiada historię z dwóch różnych perspektyw i różnice między tym jak bohaterowie opowiadają tą jak się wydaje prostą historię sprawiają, że serial staje się fascynujący i kryje jakąś tajemnice."
 
Kurwa dałeś pół czarnego ekranu i czego oczekujesz?
Dla mnie kwintesensją serialu jest the missing - to jest serial.

Moglem dać jak była cała mokra od wody z kranu, ale wtedy trzymała dzieciaka i rozmawiała z murzynem. Czar prysł :)
 
Back
Top