Seriale

jest cos nowego dobrego?
Supernatural polecacie, bo nie ogladalem jeszcze?
kurna mialem plan od @VoRaNeK jakieś linki wyżebrać, ale zostałem szybko wykryty, a za Pozdro 600 zostałem przez niego znienawidzony
 
jest cos nowego dobrego?
Supernatural polecacie, bo nie ogladalem jeszcze?
kurna mialem plan od @VoRaNeK jakieś linki wyżebrać, ale zostałem szybko wykryty, a za Pozdro 600 zostałem przez niego znienawidzony
Oglądam Supernatural i nie wstydzę się tego! :D
Na forum jest też kilku oglądających, od siebie polecam.
 
Oglądam Supernatural i nie wstydzę się tego! :D
Na forum jest też kilku oglądających, od siebie polecam.
Wstydzić się Superka to jak wstydzić się średnio ładnej koleżanki, która pierwsza ci połknęła!
 
Oglądam Supernatural i nie wstydzę się tego! :D
Na forum jest też kilku oglądających, od siebie polecam.
Tu się nie ma czego wstydzić, żeby nie było- ja też polecam
a mozesz go porownac do jakiegos serialu?
ciężka sprawa, jeśli chodzi o seriale grozy to wszystkiego tutaj jest po trochu, czasami jest zabawnie, bohaterów głównych i nie tylko naprawdę da się lubić i do tego bardzo fajny soundtrack - zwłaszcza w połowie i pod koniec sezonu :D
 
Melissa Benoist wygrywa internety po pilocie Supergirl, jest przesłodka, a sam odcinek chujowy.

0pBdPr4.gif

kEyv6NJ.jpg
 
Last edited:
Luther a tylko nie ogladalem, ale jak podobne do The Wire to sobie odpuszcze, Gomorra bardzo mi sie podobala

The Wire a Luther to zupełnie co innego Polecam Luther'a dla mnie miazga jeśli chodzi o grę aktorską Elby,Wilson myślę ze się nie zawiedziesz bo serial bardzo szybko wciąga.
 
The Wire a Luther to zupełnie co innego Polecam Luther'a dla mnie miazga jeśli chodzi o grę aktorską Elby,Wilson myślę ze się nie zawiedziesz bo serial bardzo szybko wciąga.
no cos takiego z akcja bym sobie obejrzal jak Banshee czy Gomorra,, dzieje sie w tym Lutherze?
 
ogladalem wszystko

a mozesz go porownac do jakiegos serialu?

ogladalem
Nie potrafię go porównać. Dla mnie to jeden z fajniejszych seriali, jako, że ciekawila mnie tematyka rzeczy nadprzyrodzonych itd. Z początku duchy, demony, wampiry, potem anioły, śmierć, bóstwa innych religii. Dużo motywów jest, mnie to zainteresowało. Zacząłem oglądać to w wakacje, dwa lata temu, oglądam do dzisiaj. Jeżeli Cie to szczególnie zachęci, to dziewczyny mówią ze główni aktorzy to ciacha :D
 
Nie potrafię go porównać. Dla mnie to jeden z fajniejszych seriali, jako, że ciekawila mnie tematyka rzeczy nadprzyrodzonych itd. Z początku duchy, demony, wampiry, potem anioły, śmierć, bóstwa innych religii. Dużo motywów jest, mnie to zainteresowało. Zacząłem oglądać to w wakacje, dwa lata temu, oglądam do dzisiaj. Jeżeli Cie to szczególnie zachęci, to dziewczyny mówią ze główni aktorzy to ciacha :D
Wrzućcie scenę z pojawieniem się Śmierci i pozamiatane:)
 
no cos takiego z akcja bym sobie obejrzal jak Banshee czy Gomorra,, dzieje sie w tym Lutherze?

Luther to ciężki psychologiczny kryminał, w którym Idris Elba wciela się w postać policjanta zmagającego się z własnymi demonami. Nierzadko staje się przez to groźniejszy od samych przestępców, których ściga. To 60 minut wciągającej, wartkiej akcji, gdzie wraz z głównym bohaterem wdajemy się w psychologiczny romans z obsesyjnymi mordercami.

Jak jesteś po prostu kurwa chory na głowę jak my z tego forum to musisz go obejrzeć.
 
Poleci ktoś jakiś serial komediowy? Sitcom typu odcinki po 20 minut, tak żeby można było sobie coś w wolnej chwili włączyć. Do tej pory obejrzałem: Scrubs, That's 70's show, Friends, How i met your mother i Big Bang Theory. Nie skończył się tylko ten ostatni, a i to zapewne jeden z ostatnich sezonów, więc trzeba sobie szukać czegoś nowego.
 
obejrzyj Friends jeszcze raz, ja oglądam w tej chwili z Żoną po raz 7 chyba
Jakoś nie mam ochoty. Podobali mi się, ale nie na tyle, żeby oglądać od nowa. Za to Scrubsów oglądałem już chyba 3 razy.
 
Poleci ktoś jakiś serial komediowy? Sitcom typu odcinki po 20 minut, tak żeby można było sobie coś w wolnej chwili włączyć. Do tej pory obejrzałem: Scrubs, That's 70's show, Friends, How i met your mother i Big Bang Theory. Nie skończył się tylko ten ostatni, a i to zapewne jeden z ostatnich sezonów, więc trzeba sobie szukać czegoś nowego.
Świat według Bundych :boystop:
 
Poleci ktoś jakiś serial komediowy? Sitcom typu odcinki po 20 minut, tak żeby można było sobie coś w wolnej chwili włączyć. Do tej pory obejrzałem: Scrubs, That's 70's show, Friends, How i met your mother i Big Bang Theory. Nie skończył się tylko ten ostatni, a i to zapewne jeden z ostatnich sezonów, więc trzeba sobie szukać czegoś nowego.
Lucky Louie

 
Last edited:
Zaciekawiliście mnie tym Lutherem. Widzę, że główną rolę gra tam Striner Bell z The Wire, to tym bardziej mnie przekonuje. Więc dopisany do listy.
 
Back
Top