Seriale

Pany jak 2 sezon Zbrodni? Narazie chyba 2 odcinki wyszły? Daje rade?
Pojutrze wychodzi ostatni. Mam nadzieje że poziom taki jak pierwszy bo było przyzwoicie a brakuje mi polskich seriali. Nawet jak to rimejki.
 
The Walking Dead - co to było!

Jest akcja jest. Wszystko ładnie pięknie, ale baaaardzo denerwuje mnie nieporadność bohaterów. Tyle czasu przeżyli na tym świecie, a nic nie potrafią. Mówię o tych z "Wspólnoty", nie o bohaterów których znamy od samego początku.

Nie mogę uwierzyć w to, że uśmiercili Glena. Jedna z najlepszych i najbardziej ogarnietych postaci. Zginał przez głupotę innego typa. No kurwa. Jak cielak siedziałem i wierzyłem, że znajdą jakieś wyjście z tego kontenera. Eh.

Są gdzieś napisy do 2 epizodu Kingdom? Widzialem dwie wersje, ale żadna mi nie pasuje do mijej wersji wideo. Mówię oczywiście o napisach ENG.
 
Kończę dziś drugi sezon Raya Donovana. Kurwa ależ to jest mistrzostwo. Każdy odcinek petarda. Szkoda, że jeszcze tylko trzeci sezon mi zostanie do obejrzenia i później czekanie na czwarty :(
 
Kończę dziś drugi sezon Raya Donovana. Kurwa ależ to jest mistrzostwo. Każdy odcinek petarda. Szkoda, że jeszcze tylko trzeci sezon mi zostanie do obejrzenia i później czekanie na czwarty :(
Trzeci dla mnie słaby niestety. Dwoma się jarałem.

@midern gdzie znalazłeś napisy eng do kingdom?? Bo ja zawsze tutaj szukam http://www.addic7ed.com/ i nie ma huja, żeby któreś nie pasowały, ale jeszcze na tej stronce nie ma.

@Masu znów 3 odcinki czy 4 będą tej Zbrodni?
Tu
http://opensubs.net/17260-kingdom--s02e01.html
LUB tu
http://www.tvsubtitles.net/subtitle-759-2-en.html
lub tu
http://www.tvsubs.net/subtitle-143451.html
 
TWD trzeci odcinek taki sobie
i jestem pewien, ze azjata przezyje
 
Last edited by a moderator:
TWD trzeci odcinek taki sobie
i jestem pewien, ze azjata przezyje


Tak właściwie to
w komiksie też zginął, tylko tam łeb baseballem rozwalił mu przywódca wrogiej grupy. Za tym, że zginał również w serialu przemawia fakt, że nie pojawia się w spisie aktorów przyszłych odcinków.
 
Czasem jak oglądałem TWD to aż mi było wstyd, że na to patrzę bo takie to durne było. Ale ten nowy sezon jest niezły póki co.
 
O Glennie spoiler już kiedyś ktoś jebnął z komiksu...Ja miałem wrażenie początkowo, że on z tym typem spadł i nim się nakrył, ale w takiej hordzie to by go szybko zjedli i dorwali Glenna też. Lipa jak chuj, ale cóż. Nie wiem po co zdał się na tego gościa. Midern, oni nieogarnięci i to było pokazywane w poprzednich odcinkach. Żyli z dala od tego za murami.
 
Czasem jak oglądałem TWD to aż mi było wstyd, że na to patrzę bo takie to durne było. Ale ten nowy sezon jest niezły póki co.

Poczytałbyś komiks to dopiero miałbyś jazdę. Weź sobie postaci ze slashera klasy D i podziel ich intelekt przez 3, wtedy wyjdzie Ci zachowanie postaci z komiksu. Przeczytałem sporo zeszytów, ale tylko dlatego że mam wieeeelką słabość do zombiaków i każdy szajs z nimi lubię.
Wracając do komiksu, jest tam np. postać która uwalnia mordercę z celu we więzieniu po tym jak napadł na grupę bo wierzy, że tak naprawdę ma dobre serduszko. Jest też postać, która daje się zjeść zombiakowi na łańcuchu bo się w nim zakochała. Ogólnie co trzeci kadr ktoś płacze, a jeśli ktoś samotnie pójdzie w krzaki to można być pewnym, że załatwi go JEDEN powolny zombiak, w czasie kiedy wcześniej ciachał trupy na lewo i prawo.
 
Obecny sezon The Walking Dead naprawdę trzyma poziom. Ostatni odcinek petarda.

Sorry, ze bezsensowny post, ale mam wrażenie, że od 2 lat nie naliczają mi się komentarze i właśnie to sprawdzam.
Po pierwszym odcinku nowej serii obiecalem sobie ze pieprze ten serial ale dwa ostatnie sprawdzilem za poleceniem i byly calkiem na poziomie jak na TWD oczywiscie. Jakby wiecej hajsu zainwestowali, bo sceny z zombiakami sa intensywniejsze.
 
Ma ktoś napisy polskie do Kingdom sezon 2 odcinki 1 i 2, ewentualnie nawet za angielskie byłbym wdzięczny

Fajnie że TWD wrócił do starych klimatów, ponieważ nie pamiętam który, ale jak byli w tym więzieniu to był nudny, na ten moment super dają rade, jeśli ktoś przerwał wtedy to fajnie dokończyć serial.
 
#m0nster nie oglądałem skandynawskiego oryginału, ale jankieska wersja bardzo przypadła mi do gustu i polecam bez 2 zdań
 
Dla mnie na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o kryminalne/o seryjnych mordercach to True Detective Sezon 1 najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem.
 
Dla mnie TD to także najlepszy serial dramatyczny wszechczasów. TP oglądałem nawet dosyć niedawno i zmiażdżył mnie klimatem, ale szczerze mówiąc po tym jak rozwiązali zagadkę morderstwa Laury, serial się dla mnie trochę rozwlekł. Uwielbiam Coopera, mega boję się Boba i czekam na kolejny sezon.
The Killing - widziałem pierwsze dwa sezony i były dobre. Naprawdę fajny klimat i ciekawa intryga, ale do prawie metafizycznego TD się nie umywa. Jest taki właśnie trochę skandynawski (co dla wielu pewnie wadą nie jest)
 
Ja dzięki "uprzejmości" HBO GO robie rewatch pierwszego sezonu Pozostawionych i jest jeszcze lepiej niż za pierwszym razem.
Jak skończę biorę się za tak zachwalane The Knick.
 
Odniosę się może do Teorii Wielkiego Podrywu. Pierwsze 3 (chyba 3, moze 4) sezony były ciekawe, śmieszne, nerdowskie, ale taki klimacik i humor lubiłem. Z sezonu na sezon było gorzej i gorzej. Przyszły związki, ale coś tam się jeszcze działo niby. Oglądałem z jakąś nadzieją. Jestem na świeżo po dwóch odcinkach 9 sezonu i... Kurde. Dla mnie to traciło sens. Całe dwa odcinki były o związkach, niczym innym, ani razu się nie zaśmiałem. Mam jeszcze 2 pobrane odcinki tego seoznu, jednak z bólem muszę stwierdzić, że zapowiada się (podobnie jak przy Arrow) porzucenie serialu.
 
Back
Top