Seriale

Ja mogę polecić The Last Kingdom, fajny pilocik, który może zapełnić lukę po Wikingach. Na pewno duuuuużo lepszy od tego nowego gówna Suttera - The Bastard Executioner.



Podobno Bastard zaczyna sie rozkrecac powoli, ale nie widzalem jeszcze zaadnego odcinka.
 
Pitbulla masz darmowego na vod.tvp.pl w dobrej jakosci albo na kazdym tv z dostepem do internetu przez apke vod tvp.
 
Zacząłem oglądać The Knick, po 4 odcinkach daję 9/10 świetny klimat i aż żal nie obejrzeć dziś jeszcze jednego odcinka
 
Po trzech odcinkach drugiego sezonu Leftovers, jestem zachwycony- ale to się dobrze ogląda!
 
Polskich jeszcze nie ma, ja obejrzałem w ENG.

Po pierwszym odcinku najnoszego sezonu TWD nadal utrzymuję ocenę, że ten serial to gówno.
Nie moge sie przemoc by to dalej ogladac. Ten sam schemat przez kilka sezonow: ktos odchodzi, ktos umiera (przewaznie przez ekstremalna glupotę), ktos zdradza, znajduja nowa osade, osada popada w ruinę, idą w nowe miejsce i powtórka. Ja mam dla nich pewna radę - niech uszyja sobie takie ubranka jak maja treserzy psow policyjnych i mogą domknąć serial nie będąc juz nigdy ugryzionym.
 
Ogląda ktoś The Last Man on Earth?
Całkiem sympatyczna komedia o ostatnich ocalałych ludziach po epidemii. Żadne zombie czy inne takie.
 
Po trzech odcinkach drugiego sezonu Leftovers, jestem zachwycony- ale to się dobrze ogląda!

Dokładnie, bałem się tego sezonu - materiał w postaci książki skończył się na pierwszym, do tego Lindelof mógł znowu odpłynąć, ale jak na razie jest zajebiście. Każdy odcinek KAPITALNY, no i ja pierdziele, za takie sceny jak ta z Tomem i Meg kocham seriale. Trzeba mieć jaja.
Drugi sezon Detektywa to śmieszna wydmuszka przy Leftovers.

Ogląda ktoś The Last Man on Earth?

Widziałem parę odcinków, ale dałem sobie spokój.
 
Widziałem parę odcinków, ale dałem sobie spokój.
Co kto lubi... Po przeczytaniu Robinsona Cruzoe i Wyspy Robinsona zawsze mi się podobały klimaty w tym stylu. A na ciągnące się seriale mam metodę przewijania co nudniejszych scen.
Polecacie ten Leftovers?
Walking Dead zrobił się już nędzny w połowie 1 sezonu, ale przy przewijania można skrócić cierpienie. Ostatni serial z tych mniej znanych, który bym polecił to following, z Baconem.
 
@Gambit Serial (1 sezon) dużo odpływa od książki? Jakby w książce na co jest wielki nacisk? Na emocje "bohaterów" itp.? Czy czasem telenowelową się robi? Bo nie czytałem, a mam zamiar.
 
@Gambit Serial (1 sezon) dużo odpływa od książki? Jakby w książce na co jest wielki nacisk? Na emocje "bohaterów" itp.? Czy czasem telenowelową się robi? Bo nie czytałem, a mam zamiar.

Jakby to trafnie ująć - książka ssie i dla mnie była bardzo nudna. Właście mógłbym napisać, ze nic się tam nie dzieje, ludzie chodzą, rozmawiają, jest nacisk na psychologiczny portret, a o jakiejś akcji można tylko pomarzyć. W zasadzie podobieństwo w serialu to tlko moty wyjściowy czyli zniknięcie 2% populacji i sekta Winnych Pozostawionych, nawet postacie są tu inne, znowu ze wskazaniem na serial. Jednak w tej historii tkwi tak niebywały potencjał, ze wystarczyło go tylko wycisnąć, dodać tajemnicze, ponad naturalne wątki i wyszedł zajebisty serial. Wystarczy powiedzieć, ze trzeci odcinek pierwszego sezonu miażdży całą książkę w jedną godzinę. Tak jak mówiłem Leftovers to radosna twórczość Lindelofa (ten od Lostów) jednak jak się go trzyma krótko, tu mam na myśli HBO i Perrotte to koleś potrafi tworzyć takie perły.
 
Drugi odcinek 6 sezonu TWD mnie osobiście zawiódł.. jako fan klimatu post apo ubolewam nad tym faktem.. a zarazem pytam tu obecnych - macie do polecenia serial w klimatach bliskich dramatom ? dużo emocji, relacji międzyludzkich, psychologicznych nawiązań ?

PS. Polecam Fortutide, kiedyś ktoś tutaj pisał o tym serialu, pokusiłem się, ze swobodą przebrnąłem przez pierwszy i jak do tej pory jedyny sezon. Właśnie sprawdziłem na filmwebie - 29 styczeń - data premiery drugiego sezonu Fortitude.
 
Drugi odcinek 6 sezonu TWD mnie osobiście zawiódł.. jako fan klimatu post apo ubolewam nad tym faktem.. a zarazem pytam tu obecnych - macie do polecenia serial w klimatach bliskich dramatom ? dużo emocji, relacji międzyludzkich, psychologicznych nawiązań ?

PS. Polecam Fortutide, kiedyś ktoś tutaj pisał o tym serialu, pokusiłem się, ze swobodą przebrnąłem przez pierwszy i jak do tej pory jedyny sezon. Właśnie sprawdziłem na filmwebie - 29 styczeń - data premiery drugiego sezonu Fortitude.
Jericho, może?
 
Poczytałem trochę na temat tych seriali = na pierwszy rzut oka właśnie o coś takiego mi chodzi. Niebawem sprawdzę :) Dzięki!
 
Ja skończyłem drugi sezon Raya, jeden wielki MEH, trzeci sobie raczej daruję.

Czuję, że przebije Daredevila.

 
Próbuję The Bastard Executioner-mam nadzieję że użytkownicy Cohones i Filmweba się mylą.
 
Back
Top