Seriale

Oczywiście, że był zaangażowany w te negocjacje, bo jakakolwiek produkcja LOTR to żyła złota, która może być największym gównem, a i tak na siebie zarobi z nawiązką, zupełnie jak ostatnie filmy Marvela. Serio myślisz, że Bezosa bardziej obchodzi umieszczenie kilku kolorowych aktorów w obsadzie zamiast pieniędzy, które zarobi serial? Dorabianie do tego teorii, że Bezos trzyma pieczę nad produkcją, bo jego agenci wrzucili zdjęcie na Twittera nie ma sensu. To tak jakbyś twierdził, że Wiedźmin od Netflixa musi być dobry, bo Sapekt ak powiedział.


Osobiście to jestem dobrej myśli jeśli chodzi o serial, bo produkcje Prime póki co są solidne. W dodatku biorąc pod uwagę obecne czasy i poprawność polityczną to jak dla mnie to mogą tam być sobie nawet azjatyckie gobliny obojniaki, a najważniejsze będzie to żeby scenariusz będzie się trzymał kupy. Nie tak jak w wiedźminie Netflixa.
Myślę że nawet jakby chciał zrobić wszystko po swojemu to by nie dał rady, bez dywersyfikacji nie da się teraz tworzyć blockbusterów.
 
Dodam jeszcze, że patrząc po przeciekach to kolor skóry kilku postaci nie będzie największym zmartwieniem. Pojawiają się inne czerwone flagi jak przed premierą Wiedźmina.
 
Kurde coś mi się wydaje, że nie domkną historii Ataku tytanów na tej czwartej serii i finał będzie w jakimś filmie. Zostały dwa odcinki i mnóstwo wątków.
Przeca ta seria ma mieć 12 epow także jeszcze sporo zostało.
 
Czyli po tych 24 epizodach pojawi sie jeszcze 12?! Teraz to już w ogóle się wkurwiłem, że doczytałem tą mange :D.
Nie. Part 1 miał 16 odcinków, a Part 2 ma mieć (wg tego info co wrzuciłem) 12 epow, razem ostatni sezon ma mieć 28 odcinków.
 
Legenda Vox Machiny - ło jejku jakie to dobre. Jak ktoś grał kiedykolwiek w drużynowe rpg to poczuje się jak w domu. A jak nie grał to nadal sztos. Przynajmniej po tych 4 odcinkach, które na razie zobaczyłem
 
Nie. Part 1 miał 16 odcinków, a Part 2 ma mieć (wg tego info co wrzuciłem) 12 epow, razem ostatni sezon ma mieć 28 odcinków.
No to by soe zgadzalo. Moze w ogole anime zakoncza inaczej bo juz sie zdarzaly takie przypadki. Szczegopnie, ze manga skonczyla sie dwa razy bo po zakonczeniu po jakims czasie dali jeszcze jeden podrozdzial zeby urwac chyba teorie rozne
 

Bez-tytu-u.png


:stevecarell:
 
Ale to jest sztosiwo

Falcon równie dobry
 
Skończyłem Reachera. Książek nie czytałem, sceny akcji w ostatnim odcinku były słabe, ale całościowo świetna zabawa.
 
The Office PL ktoś oglądał? Warto?
Oceny w necie nawet nie najgorsze, a sam udział Woronowicza w tej produkcji zachęca do oglądania.
 
The Office PL ktoś oglądał? Warto?
Oceny w necie nawet nie najgorsze, a sam udział Woronowicza w tej produkcji zachęca do oglądania.
Daje radę, całkiem przyjemnie szybko się ogląda.
--------------------------
Behawiorysta - polecam, jestem po 2 odcinkach, ciekawa historia.
 
Back
Top