Seriale

comment_1644517596wTaG516hRT0k5DLg7S330y.jpg
Tego już kurwa za wiele. Oficjalnie bojkotuje te gówno
 
Księga Bobby Fetta całkiem niezłe i do obejrzenia, chociaż całościowo do Mandalorian nie ma podjazdu. Mimo wszystko dla uzupełnienia uniwersum Star Wars, który tworzy teraz Disney i dla ostatnich trzech odcinków warto obejrzeć.

Piąty i szósty odcinek z Mando :antonio:
 
Atak Tytanów oglądacie online czy skądś pobieracie?
 
No i tu jest pewien klops, bo fanem Tolkiena jest drugi najbogatszy człowiek świata. Naprawdę nie czaje dlaczego Bezos pozwala na takie gówno.
Bezos jest też fanem kosmosu, a wiemy jak przędzie Blue Origin. Miliardy dollarów, 22 lata i dalej nie mają rakiety gotowej na orbitę.
 
Wy serio po GOT i Wiedźminie jesteście nadal w szoku, że czarnoskórzy grają sobie w LOTR, przecież to było pewne jak w banku.
W szoku to ja bym był gdyby całą obsada była biała, a tak to zwyczajny dzień w Hollywood.


Mnie zawsze dziwi inny fakt czemu tak mało pisze i mówi się , że w produkcjach USA praktycznie nie istnieją Azjaci i Hindusi.
 
Kurde coś mi się wydaje, że nie domkną historii Ataku tytanów na tej czwartej serii i finał będzie w jakimś filmie. Zostały dwa odcinki i mnóstwo wątków.
 
Wy serio po GOT i Wiedźminie jesteście nadal w szoku, że czarnoskórzy grają sobie w LOTR, przecież to było pewne jak w banku.
W szoku to ja bym był gdyby całą obsada była biała, a tak to zwyczajny dzień w Hollywood.


Mnie zawsze dziwi inny fakt czemu tak mało pisze i mówi się , że w produkcjach USA praktycznie nie istnieją Azjaci i Hindusi.
Hindusi i Azjaci już okupują wystarczająco dużo pozycji w prestiżowych zawodach i na uczelniach.

educational-attainment-by-enthnicity.jpg
 
No i tu jest pewien klops, bo fanem Tolkiena jest najbogatszy człowiek świata. Naprawdę nie czaje dlaczego Bezos pozwala na takie gówno.
Myślenie, że Bezos daje jakiekolwiek jebanie o to, że dodali kilku czarnoskórych aktorów do produkcji serialu o którego istnieniu prawdopodobnie zapomniał?

Nowe, nie znałem.
 
Myślenie, że Bezos daje jakiekolwiek jebanie o to, że dodali kilku czarnoskórych aktorów do produkcji serialu o którego istnieniu prawdopodobnie zapomniał?

Nowe, nie znałem.
Bezos jest bezpośrednio związany z produkcją, angażował się również w negocjacje o prawa do adaptacji.

 
Bezos jest bezpośrednio związany z produkcją, angażował się również w negocjacje o prawa do adaptacji.


Oczywiście, że był zaangażowany w te negocjacje, bo jakakolwiek produkcja LOTR to żyła złota, która może być największym gównem, a i tak na siebie zarobi z nawiązką, zupełnie jak ostatnie filmy Marvela. Serio myślisz, że Bezosa bardziej obchodzi umieszczenie kilku kolorowych aktorów w obsadzie zamiast pieniędzy, które zarobi serial? Dorabianie do tego teorii, że Bezos trzyma pieczę nad produkcją, bo jego agenci wrzucili zdjęcie na Twittera nie ma sensu. To tak jakbyś twierdził, że Wiedźmin od Netflixa musi być dobry, bo Sapekt ak powiedział.


Osobiście to jestem dobrej myśli jeśli chodzi o serial, bo produkcje Prime póki co są solidne. W dodatku biorąc pod uwagę obecne czasy i poprawność polityczną to jak dla mnie to mogą tam być sobie nawet azjatyckie gobliny obojniaki, a najważniejsze będzie to żeby scenariusz będzie się trzymał kupy. Nie tak jak w wiedźminie Netflixa.
 
Back
Top