Seriale

Nie, to był przełomowy odcinek jeśli chodzi o wyjaśnienie fabuły serialu. Pewnie gdybym był 10 lat młodszy to teraz sikalbym po nogach czytając reddita czy inne fora gdzie ludzie składają wszystkie fakty w całość.
Hmmmmm to jest 21 epek, czyli chyba jeszcze trzy odcinki :zakręcony:
 
Trochę wiało chujem w porównaniu do reszty sezonu.

Skończyłem oglądać, oceniając całość to dałbym 7.5/10, w dialogach między Reacherem, a Finley'em czuć Lee Childa. Ogólnie Amazon robi całkiem solidne adaptacje, nie wiem czy oglądaliście Bosha ale jak nie to również polecam. Książek Connelly'ego akurat nie czytałem ale serial zajebisty.
 
Dzięki,obczaje.
Bosch dokładnie bo widzę, że literówkę zrobiłem. Nakręcili 7 sezonów i szczerze powiedziawszy to każdy kolejny jest tylko lepszy, a ostatni sezon to już arcydzieło, tam trochę taki klimacik jak The Wire więc mi pewnie dlatego przypadł do gustu, nawet jest kilka osób w obsadzie.
 
Bosch dokładnie bo widzę, że literówkę zrobiłem. Nakręcili 7 sezonów i szczerze powiedziawszy to każdy kolejny jest tylko lepszy, a ostatni sezon to już arcydzieło, tam trochę taki klimacik jak The Wire więc mi pewnie dlatego przypadł do gustu, nawet jest kilka osób w obsadzie.
Mam ostatnio faze na kino akcji,a odkąd kiedyś skończyłem Banshee,nie znalazłem niczego z fajnymi scenami strzelanin i walk,aż do Reachera.
 
Źle to obliczyłem i zostało .i teraz czekać na 3 ostatnie epizody Ataku tytanow. Tak sie wkurwilem, ze doczytalem mangę. Jeżeli ktoś nie mial styczności z anime i chciałby od czegoś zacząc to Attakck on Titans ma wszystko (bardzo dobre jest jesscze FMA brotherhood). Ciężko w ogole polemizować, ze Attak on titans to jest arcydzieło. I jeszcze ta czwarta seria jest tak wykurwiście narysowana. No dawno sie tak niczym nie jarałem.
 
Nie podoba się? To wypierdalać! Ależ krucha jest ta kultura woke.
Dobrze że trylogia została nakręcona w normalnych czasach bo pewnie dostalibyśmy czarnego frodo i gandalfa
1644519076796.png
 
Gównoburza za 3...2...1
Tar, ok, cieszę się, że ten serial powstaje. Uwielbiam twórczość Tolkiena i nawet gdy powstają jej wariacje typu filmy Jacksona - wracam do nich co jakiś czas, bo generalnie klimat jest uchwycony. Mam nadzieję, że i w przypadku Rings Of Power tak będzie. Trzymanie się wszystkich bez wyjątku szczegółów z uporem fanatycznego maniaka nie musi mieć miejsca mimo, że niby diabeł w nich tkwi... jednak - naprawdę nie przeszkadza Ci, że krasnoludzka kobita nie ma brody? ;)
Image may contain Human Person Hair Clothing and Apparel
Elf z takim zaczesem?
Image may contain Robert Aramayo Vegetation Plant Outdoors Grass Bush Nature Land Human Person and Clothing
Galadriela z warkoczem chłopki z Janosika?
Image may contain Human Person Clothing Apparel and Morfydd Clark

Elf z fryzurą gracza NBA?
Image may contain Human Person Ismaël Cruz Córdova and Fire
:travolta:

Już teraz wiem, że obejrzę wszystkie odcinki wszystkich sezonów, które się ukażą i za to zapłacę jednak wiem również, że mogło być lepiej w niektórych kwestiach wizualnych odnośnie mojej wyobraźni co do pierwowzoru. Szkoda, że twórcy nie mogą mi wejść do głowy i tego sprawdzić ;)
 
Tar, ok, cieszę się, że ten serial powstaje. Uwielbiam twórczość Tolkiena i nawet gdy powstają jej wariacje typu filmy Jacksona - wracam do nich co jakiś czas, bo generalnie klimat jest uchwycony. Mam nadzieję, że i w przypadku Rings Of Power tak będzie. Trzymanie się wszystkich bez wyjątku szczegółów z uporem fanatycznego maniaka nie musi mieć miejsca mimo, że niby diabeł w nich tkwi... jednak - naprawdę nie przeszkadza Ci, że krasnoludzka kobita nie ma brody? ;)
Image may contain Human Person Hair Clothing and Apparel
Elf z takim zaczesem?
Image may contain Robert Aramayo Vegetation Plant Outdoors Grass Bush Nature Land Human Person and Clothing
Galadriela z warkoczem chłopki z Janosika?
Image may contain Human Person Clothing Apparel and Morfydd Clark

Elf z fryzurą gracza NBA?
Image may contain Human Person Ismaël Cruz Córdova and Fire
:travolta:

Już teraz wiem, że obejrzę wszystkie odcinki wszystkich sezonów, które się ukażą i za to zapłacę jednak wiem również, że mogło być lepiej w niektórych kwestiach wizualnych odnośnie mojej wyobraźni co do pierwowzoru. Szkoda, że twórcy nie mogą mi wejść do głowy i tego sprawdzić ;)
Przeszkadza mi wszystko to co wymieniłeś i nie tylko to. Nie wiem jak oni zamierzają skondensować kilka tysięcy lat w kilkadziesiąt.
 
Back
Top