Seriale

@klocuniek z tych dwóch Undone i The Expanse które wydaje się lepsze? Reszte widziałem.
@Olo Właśnie odrzucałem The Invincible z powodu, że jest to animowane czy tam rysowanie. Naprawdę warto?
 
@klocuniek z tych dwóch Undone i The Expanse które wydaje się lepsze? Reszte widziałem.
@Olo Właśnie odrzucałem The Invincible z powodu, że jest to animowane czy tam rysowanie. Naprawdę warto?
Undone też "rysowane" ale to akurat w tym przypadku na plus:


i od tego bym zaczął (wchłoniesz szybko), a później The Expanse
 
All of Us Are Dead czyli koreańskie zombiaki od Netflixa w którym akcja rozgrywa się w liceum dla skośnych i jest naprawdę dobrze z masą świetnych ujęć i kapitalną akcja gdzie praca kamery wciska w fotel. Jest krwawo, brutalnie, zombiaki wiją się, wykręcają, gryzą gdzie się da. Odcinki są w ch*j długie i jest ich jedenaście. Wydawało mi się, że nie da się tego rozpisać na tak długi metraż, a jednak zostały mi jeszcze dwa odcinki i propusuje.
O dobrze wiedzieć, że to może być spoko rzecz. Kumpel mi o tym ostatnio gadał, ale średnio ufam jego gustowi filmowemu więc nie sprawdzałem do tej pory
 
Całkiem niezły ten Reacher. Tej konkretnej książki na,której bazuje serial nie czytałem,ale klimat fajnie oddany.No i przednio się tłuką,łokcie wchodzą aż miło.
Jeszcze trzy odcinki mi zostały,pięć obejrzałem z rzędu.
 
Całkiem niezły ten Reacher. Tej konkretnej książki na,której bazuje serial nie czytałem,ale klimat fajnie oddany.No i przednio się tłuką,łokcie wchodzą aż miło.
Ta część książki była dobra, z tego co pamiętam. To wychodzi po odcinku czy całość wyszła na raz?
 
Jest już całość ... z lektorem ;) Jestem po trzech epkach i wchodzi gładko, taki powrót do kina lat 90tych
Dokładnie.Przez długi czas szukałem czegoś podobnego do Banshee pod względem akcji i tutaj to dostałem.
 
są lektor i napisy, Amazon na rok za 49 złotych no i przesyłkę wyślą też za darmo ;)
nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo.jpg
 
Czekam na recke Mordeczko, bo klimat w trailerze jest za-je-bi-sty! :lol:
Pierwsze 3 odcinki super, szczególnie drugi gdzie para się poznaje jest wypasiony na maksa ;) Mocny 90s vibe, ciekawie nakręcony ze świetnie dobrana muzyką. Para Lily-Sebastian jest fenomenalna, w ogóle nie widać tych aktorów, to są Pamela i Tommy. Gdyby to był film a nie serial, pewnie byłyby nominacje do Oscarów, ale również dzięki dobrodziejstwom małego ekranu reżyser pozwala sobie na sceny które w kinie by nie przeszły jak
rozmowa Tommyego z kutasem
No i kurde, to leci na Disney+ a nagości więcej niż w Grze o Tron xD
 
Warto obejrzeć? Filmu nie oglądałem, a to jest rozszerzenie jak Służby specjalne.
 
Warto obejrzeć? Filmu nie oglądałem, a to jest rozszerzenie jak Służby specjalne.
@messifc ? :smile:

kuja zelazo poki gorace... a jeszcze pierwszy nie wyszedl.
 
Warto obejrzeć? Filmu nie oglądałem, a to jest rozszerzenie jak Służby specjalne.
Dla mnie to trochę taka podróbka Hooligans. Jak lubisz takie klimaty to powinno Ci się spodobać.
 
Skończyłem własnie Reachera. Wart zobaczenia jak ktoś lubi kino akcji.Nie obraże się jesli zekranizują kolejne części. Btw miło w końcu obejrzeć coś bez tej gównianej poprawności politycznej jak na gejfliksie.
Fun fuckt:

Reacher jest fanem muzyki bluesowej. w książce Poziom Śmierci, siedział pod wiaduktem i śpiewał sobie jedną piosenkę, o tę:



w serialu leci na samym początku, kiedy wysiada z autobusu.
 
Fun fuckt:

Reacher jest fanem muzyki bluesowej. w książce Poziom Śmierci, siedział pod wiaduktem i śpiewał sobie jedną piosenkę, o tę:



w serialu leci na samym początku, kiedy wysiada z autobusu.

Pozniej też będą się zdarzały nawiązania,które wyłapie tylko fan książek,ogólnie fajnie,ze zrobili to jak należy nie szczając na materiał zródłowy jak np w Wiedzminie.
 
Skończyłem własnie Reachera. Wart zobaczenia jak ktoś lubi kino akcji.Nie obraże się jesli zekranizują kolejne części. Btw miło w końcu obejrzeć coś bez tej gównianej poprawności politycznej jak na gejfliksie.
Kurde, a ja myślałem, że to wychodzi 1 odcinek na tydzień. Biorę się za oglądanie.
btw. mogliby w drugim sezonie zekranizować Elite zabójców, czytałem kilka książek z tej serii i to moja ulubiona część.
Nie zadzieraj ze specjalną grupą śledczą!
 
Kurde, a ja myślałem, że to wychodzi 1 odcinek na tydzień. Biorę się za oglądanie.
btw. mogliby w drugim sezonie zekranizować Elite zabójców, czytałem kilka książek z tej serii i to moja ulubiona część.
Nie zadzieraj ze specjalną grupą śledczą!
Też się nie spodziewałem,że całość dadzą.Uciekł mi tytuł,ale jakiś czas temu czytałem jedną z nowszych książek.Ogólnie zaczeło się od tego,że pomógł jakiemuś starszemu gościowi ze złodziejem,a wyszło,że musiał się naparzać z dwoma gangami.:mamed:
 
Też się nie spodziewałem,że całość dadzą.Uciekł mi tytuł,ale jakiś czas temu czytałem jedną z nowszych książek.Ogólnie zaczeło się od tego,że pomógł jakiemuś starszemu gościowi ze złodziejem,a wyszło,że musiał się naparzać z dwoma gangami.:mamed:
To chyba "Zgodzie z planem" napierdalał się z jakimiś albańcami i ruskimi.
 
Back
Top