Seriale

Peacemaker sztos, dzisiaj wyszedł finałowy odcinek. Dawno się tak dobrze nie bawiłem oglądając serial. Postaci, teksty, muzyka. Może pojawić się trochę głosów że serial nie ma super fabuły, ale myślę, że warto tu się skupić na czymś innym, czyli na tym co się dzieje w głowie Peacemakera przez ten cały czas, taką trochę psychologię i co za tym wszystkim idzie. Jestem fanem.
 
The Office PL ktoś oglądał? Warto?
Oceny w necie nawet nie najgorsze, a sam udział Woronowicza w tej produkcji zachęca do oglądania.
Ja obejrzałem dwa odcinki jakiś czas temu i jakoś nie mogę się zebrać na resztę, ale kiedyś nadrobię. Generalnie bez szału, ale Darek (Wonorowicz) bardzo dobry. Parsklem srogo przy historii o jajkach niespodziankach :jarolaugh:
 

Obejrzany pierwszy sezon, 8/10 dobra kreska, fabula tez niczego sobie, lepsza muzyka by sie przydala :cool:
kolejny sezon moze poleciec z kopyta, czekam
Amazon od razu zamówił dwa sezony z tego co czytałem. To mają być ekranizowane kolejne kampanie od Critical Role, pierwszy sezon się dobrze przyjął to pewnie wypuszczą nawet więcej niż te dwa sezony, które mają w umowie.
 
Peacemaker sztos, dzisiaj wyszedł finałowy odcinek. Dawno się tak dobrze nie bawiłem oglądając serial. Postaci, teksty, muzyka. Może pojawić się trochę głosów że serial nie ma super fabuły, ale myślę, że warto tu się skupić na czymś innym, czyli na tym co się dzieje w głowie Peacemakera przez ten cały czas, taką trochę psychologię i co za tym wszystkim idzie. Jestem fanem.
Dokładnie, rozwijanie i przedstawianie głównego bohatera, ale też innych to coś co ten serial robi genialnie. Historia "ataku" owadów taka sobie, ale serial świetny.
 

"Twórcy zapewniają jednak, że w książkach, do których mają prawa, mogą znaleźć wszystko czego potrzebują, by skonstruować niesamowitą opowieść o Drugiej Erze, której Tolkien nigdy nie napisał."
:waldeklaugh:
 
Dokładnie, rozwijanie i przedstawianie głównego bohatera, ale też innych to coś co ten serial robi genialnie. Historia "ataku" owadów taka sobie, ale serial świetny.
John Cena dobry, ale Vigilante to jest prze chuj, każdy dialog z nim jak złoto :antonio:
 
Ze względu na nowy serial Wikingowie: Walhalla - postanowiłem najpierw nadrobić Wikingów, siada mi ten serial, nie wiem czemu tak długo czekałem, żeby obejrzeć.
 
Fanem westernów nie jestem i do 1883 podchodziłem z dystansem, ale czułem, że muszę to obejrzeć. I przyznaję że to kapitalna produkcja, wciągnąłem się i czekałem na każdy kolejny odcinek. I ta złotowłosa Isabel May... Jest już 10 odcinek, finałowy. Mocno polecam

Teraz czekać na zapowiedziane 6666 i 1932
 
Fanem westernów nie jestem i do 1883 podchodziłem z dystansem, ale czułem, że muszę to obejrzeć. I przyznaję że to kapitalna produkcja, wciągnąłem się i czekałem na każdy kolejny odcinek. I ta złotowłosa Isabel May... Jest już 10 odcinek, finałowy. Mocno polecam

Teraz czekać na zapowiedziane 6666 i 1932
To teraz zabieraj się za Godless.
 
To teraz zabieraj się za Godless.
Ostatni odcinek to totalne gówno i jest jednym z największych pokazów absurdu i braku logiki jaki widziałem.

@midern Z seriali westernów to Deadwood, z modern westernów Justified i Yellowstone(to pewnie widziałeś)
 
Pany, a co z Peaky Blinders, bo nie ma na Netflixie? Jest jakaś opcja, żeby ogarnąć z napisami chociaż? Dejta jakiś link, czy coś...
 


ktoś oglądał? warto? bo nie wiem czy prosić o linki w premiones :cool:
 
Back
Top