Seriale

Skończyłem Better Call Saul i był w porządku, ale akcja tak powolna, że pare razy myślałem nad rzuceniem tego w pizdu. Takie 7, może 8/10. Niestety mam syndrom Sopranos i żaden serial nie może doskoczyć do tego poziomu, chociaż kilka jest blisko. Polećcie coś naprawdę zajebistego, bo nie mam czego oglądać. W spoilerze te które obejrzałem (jest ich troche).

- Sopranos
- Breaking Bad
- Gra o Tron
- The Wire
- Kompania braci
- Twin Peaks
- Peaky Blinders
- Narcos
- The Office
- Fauda
- Westworld
- Luther
- Suits
- Gomorra
- House of Cards
- Black Mirror
- Banshee
- True detective
- Wikingowie
- Line of duty
- Homeland
- Fargo
- Power
- Ozark
- Rzym
- Dexter
- Californiaction
- Boardwalk Empire
i reszta już słabsza to nie wymieniam.
 
Skończyłem Better Call Saul i był w porządku, ale akcja tak powolna, że pare razy myślałem nad rzuceniem tego w pizdu. Takie 7, może 8/10. Niestety mam syndrom Sopranos i żaden serial nie może doskoczyć do tego poziomu, chociaż kilka jest blisko. Polećcie coś naprawdę zajebistego, bo nie mam czego oglądać. W spoilerze te które obejrzałem (jest ich troche).

- Sopranos
- Breaking Bad
- Gra o Tron
- The Wire
- Kompania braci
- Twin Peaks
- Peaky Blinders
- Narcos
- The Office
- Fauda
- Westworld
- Luther
- Suits
- Gomorra
- House of Cards
- Black Mirror
- Banshee
- True detective
- Wikingowie
- Line of duty
- Homeland
- Fargo
- Power
- Ozark
- Rzym
- Dexter
- Californiaction
- Boardwalk Empire
i reszta już słabsza to nie wymieniam.
Dla zabawy i rozluźnienia zanim znajdziesz coś konkretnego to może Reacher?
 
Skończyłem Better Call Saul i był w porządku, ale akcja tak powolna, że pare razy myślałem nad rzuceniem tego w pizdu. Takie 7, może 8/10. Niestety mam syndrom Sopranos i żaden serial nie może doskoczyć do tego poziomu, chociaż kilka jest blisko. Polećcie coś naprawdę zajebistego, bo nie mam czego oglądać. W spoilerze te które obejrzałem (jest ich troche).

- Sopranos
- Breaking Bad
- Gra o Tron
- The Wire
- Kompania braci
- Twin Peaks
- Peaky Blinders
- Narcos
- The Office
- Fauda
- Westworld
- Luther
- Suits
- Gomorra
- House of Cards
- Black Mirror
- Banshee
- True detective
- Wikingowie
- Line of duty
- Homeland
- Fargo
- Power
- Ozark
- Rzym
- Dexter
- Californiaction
- Boardwalk Empire
i reszta już słabsza to nie wymieniam.
Jeden serial - The Leftovers.
 
Nie przebrnalem przez pierwszy sezon :sleepy:
tez nie kumam fenomenu tego serialu tutaj, 3 odcinki obejrzalem.
Tez się odbiłem za pierwszym razem, a teraz to mój ulubiony serial, który widziałem już kilka razy. Ale to trzeba lubić tak pojebane klimaty, które serwuje Lindelof, bo w pewnym momencie była obawa, że poleci w tryb Full Lost (Zagubieni).
 
Tez się odbiłem za pierwszym razem, a teraz to mój ulubiony serial, który widziałem już kilka razy. Ale to trzeba lubić tak pojebane klimaty, które serwuje Lindelof, bo w pewnym momencie była obawa, że poleci w tryb Full List(Zagubieni).
Akurat Zagubionych tluklem kilka razy, pierwsze 4 sezony bo w dwoch ostatnich to polecieli sobie w chuja dosc mocno... Dżejkop :korwinlaugh:
 
Akurat Zagubionych tluklem kilka razy, pierwsze 4 sezony bo w dwoch ostatnich to polecieli sobie w chuja dosc mocno... Dżejkop :korwinlaugh:
No ja Lostow nigdy nie dokończyłem :sick: i bałem się, że w Pozostawionych też tak odpłynie, ale ostatecznie skończył to kapitalną klamrą.
Chyba jak we wtorek wejdzie HBOMax to sobie powtórkę strzelę .. piąta czy szósta xD
 
Niestety Leftovers odpuściłem, zupełnie nie rozumiałem zachwytów. Utopia dobra, a Skazany na śmierć to jeden z tych tasiemców, który mi siadł i leciałem odcinek za odcinkiem :D Lost w sumie bym odpalił, bo nie pamietam nic a nic. Tylko to pewnie też na jakiś lewych stronkach do oglądania, a nie po to płace za netflixa i HBO, żeby teraz się męczyć na jakiś cda i zalukaj.

Upadek królestwa spoko?
 
Nikolaj Coster Waldau to był idealny kandydat do grania Joela w Last of Us. Taka refleksja z oglądania walki z lodem.
 
ktnhndd5rsl81.jpg
 
O chłopie, ale mi przypomniałeś.
A to nie jest czasem ostatni track 4 sezonu? Kiedy najwyższy czas odzyskać ojcowiznę?
.
Moze jest podobny motyw ale chyba nie, ten to jest...
Na pewno z 2 sezonu, bodajze w drugim odcinku trafia do niewoli na rok, na łajbe gdzie chyba wiosluja do Islandii (po drzewo?)... I ten motyw jest jak go odzyskuja a on wyplakuje sie tej walczacej kaplance
 
Back
Top