Seriale

Nie wazne jakie było zakonczenie. Wazne, ze sie skonczyło

computer-kid.gif

tenor.gif

tenor.gif

tenor.gif

giphy.webp

JbklzhA.gif
Ludzie którzy nie oglądają Gry o Tron są jak crossficiarze albo weganie. Ciągle muszą o tym mówić i powtarzać. :lol:
 
Nie rozumiem narzekań, że wątek Jona zakończono marnie. Może źle zinterpretowałem, ale wyglądało na to, że Jon olał (znowu) zasady Nocnej Straży i spierdolił z dzikimi do lasu. Zresztą chuj on by tam robił na murze (swoją drogą, kto go, kurwa, tak szybko odbudował? :D). Tam już się kończy zima, jakiś zielony listek przebijał już śnieg, więc będzie całkiem milutko. To jest obszar anarchii, Dżony więc w końcu będzie miał luz psychiczny, jak mu nie będą na siłę wkładać korony króla i kazać się napierdalać z wszystkimi. Trochę czasu minie, rany się zabliźnią, nadejdzie wiosna, Jon poczuje chuć i w którymś z leśnych skłotów znajdzie sobie jakąś nową rudą i ją zegrzmoci i narobi parę nowych Targeryenów.
Jak ty byku oglądasz, że umykają ci takie rzeczy mur był rozjebany ale nie w miejscu, którym stał czarny zamek, tylko przy innym zamku wschodniej strażnic albo wieży cieni bo to były 3 aktywne zamki na murze. Co do twojej teorii, że Jon spierdolił za mur to już Ci wyjaśniam. Jon poszedł tam z nowymi rekurtami nocnej straży do tego drzewa przy, którym nowy rekrut nocnej składał ta przysięgę. Co do sensu nocnej straży to już zupełnie inny wątek bo tak naprawdę po co nocna straż skoro dzicy są oswojeni, a nocnego nie ma.
 
Jak ty byku oglądasz, że umykają ci takie rzeczy mur był rozjebany ale nie w miejscu, którym stał czarny zamek, tylko przy innym zamku wschodniej strażnic albo wieży cieni bo to były 3 aktywne zamki na murze. Co do twojej teorii, że Jon spierdolił za mur to już Ci wyjaśniam. Jon poszedł tam z nowymi rekurtami nocnej straży do tego drzewa przy, którym nowy rekrut nocnej składał ta przysięgę. Co do sensu nocnej straży to już zupełnie inny wątek bo tak naprawdę po co nocna straż skoro dzicy są oswojeni, a nocnego nie ma.
Jon poszedł z dziećmi i kobietami pod drzewo składać przysięgi?:korwinwhat: Oni dotarli aż do lasu, gdzie w pierwszym odcinku zwiadowcy zginęli czyli udają się głęboko na północ.
 
GRA O TRON DZIEKUJE
DZIEKUJE HBO
wybitne arcydzielo, najlepszy serial jaki powstal, niesamowita przygoda
koncowka maly niedosyt, kazdy chcialby, zeby to trwalo wiecznie
8 sezon swietne sceny bitewne przede wszystkim
 
jesli cie interesuje temat to podrzuce ci pozniej kilka ksiazek, nie wiem jak to wyglada w serialu, bo nie ogladam, z ksiazek wynika tylko chaos, niedoinformowanie, wypadki, a tak naprawde dostajesz wiecej promieniowania podczas zdjecia rtg niz gdy wtedy dostali polacy. I nie ma tu mowy o zadnej strefie zero na terenach Polski.
Przecież Fukushima miała mniejszy zasięg, a technologie znacznie lepsze... Czernobyl jakby się rozkręcił, to Europa byłaby zasiedlona tylko przez zwierzęta i czarnych...
 
Co tutaj się odjebało??? Powiedzcie mi, że oni to jakoś zmienią w postprodukcji, bo teraz to wygląda jak jakiś bieda cosplay lub stroje dzieci na balu przebierańców.


Przeca już w Xenie lepiej to wyglądało ;)
2fc0aeeef5ea3c10c06b9fcfdbb13914.jpg
 
Co tutaj się odjebało??? Powiedzcie mi, że oni to jakoś zmienią w postprodukcji, bo teraz to wygląda jak jakiś bieda cosplay lub stroje dzieci na balu przebierańców.


Przeca już w Xenie lepiej to wyglądało ;)
2fc0aeeef5ea3c10c06b9fcfdbb13914.jpg

Jeszcze się okaże, że 8 sezon GOT to arcydzieło w porównaniu do Wieśka.
 
Co tutaj się odjebało??? Powiedzcie mi, że oni to jakoś zmienią w postprodukcji, bo teraz to wygląda jak jakiś bieda cosplay lub stroje dzieci na balu przebierańców.


Przeca już w Xenie lepiej to wyglądało ;)
2fc0aeeef5ea3c10c06b9fcfdbb13914.jpg

No nie gadaj że to sceny z planu...
 
Back
Top