Seriale

Netflix to chuja gwarantowana
jakby bylo HBO to moglby byc hit
HBO ma już Watchmena i prequel Gry o Tron, a szkoda bo brutalny świat Wiedźmina idealnie tam pasuje.

Wiem że dali dupy z ostatnim sezonem Gry o Tron, dali dupy z drugim Westworld, dali dupy z Detektywem, ale tutaj mieli wszystkie książki gotowe do adaptacji i myślę, że by sobie poradzili.
 
HBO ma już Watchmena i prequel Gry o Tron, a szkoda bo brutalny świat Wiedźmina idealnie tam pasuje.

Wiem że dali dupy z ostatnim sezonem Gry o Tron, dali dupy z drugim Westworld, dali dupy z Detektywem, ale tutaj mieli wszystkie książki gotowe do adaptacji i myślę, że by sobie poradzili.
Gra o Tron i True Detective to sa wybitne dziela, lepsze o kilka poziomow od wszystkich produkcji Netflixa
podaj mi jeden wybitny serial, ktory oni sami zrobili
 
Jeśli trzy takie wtopy to cena za spłodzenia ARCYDZIEŁA jak Chernobyl to jestem w stanie to przełknąć.
HBO jak cos robi to jest to zajebiste, Netflix jak cos robi to zajebisty zawod jest jedynie
ostatni rok sama padaka, jedynie Dark bylo przyzwoite
 
Dom z papieru, Chlopaki z Barakow, Ty :D
Dom z Papieru jeden odcinek wytrzymalem co to w ogole bylo? jakas ckliwa bajka o gangsterach co napad na bank robia jak z piosenki Popka
Chlopaki z Barakow dobre, ale to Netflix tego nie robi, tylko kupil prawa autorskie, ale to 10 sezonow to samo jest ciagle
 
HBO ma już Watchmena i prequel Gry o Tron, a szkoda bo brutalny świat Wiedźmina idealnie tam pasuje.

Wiem że dali dupy z ostatnim sezonem Gry o Tron, dali dupy z drugim Westworld, dali dupy z Detektywem, ale tutaj mieli wszystkie książki gotowe do adaptacji i myślę, że by sobie poradzili.
ale jednak, duzo bardziej sobie cenie amazona i hbo niz netflixa
 
HBO jak cos robi to jest to zajebiste, Netflix jak cos robi to zajebisty zawod jest jedynie
ostatni rok sama padaka, jedynie Dark bylo przyzwoite
Ale weź już zamknij się i nie spamuj bo nikt się z Tobą nie kłóci o te Twoje arcydzieła a w każdym komentarzu podkreślasz, że HBO robi lepsze seriale od Netflixa. Pisałeś to już 865 razy i każdy zapamiętał. Nie pierdol teraz o tym ponownie z @Baasteek przez kolejne 5 stron.
Proszę.
 
Pewnie kurwa #nikogo, ale ja się jaram. Uwielbiam pana Patricka Stewarta i zajebiście lubię Star Treki, zwłaszcza Next Generation i Deep Space Nine. Kawał młodości dla mnie.
 
Ale weź już zamknij się i nie spamuj bo nikt się z Tobą nie kłóci o te Twoje arcydzieła a w każdym komentarzu podkreślasz, że HBO robi lepsze seriale od Netflixa. Pisałeś to już 865 razy i każdy zapamiętał. Nie pierdol teraz o tym ponownie z @Baasteek przez kolejne 5 stron.
Proszę.
dałby Ci lajka, ale wiesz jak jest. Koneksje wszedzie. Alibaba jest bratankiem albo kuzynem czyim stad ta tolerancja na wkurwianie wszystkich.

Pewnie kurwa #nikogo, ale ja się jaram. Uwielbiam pana Patricka Stewarta i zajebiście lubię Star Treki, zwłaszcza Next Generation i Deep Space Nine. Kawał młodości dla mnie.

mnie szczególnie, nie odróżniam Star trek od Star Wars
 
Narzekamy na Netflix, ale teraz nadchodzą ich flagowe produkcje:

-Black Mirror
-Dark
-Stranger Things

Oby tym razem nie rozczarowali.
 
mnie szczególnie, nie odróżniam Star trek od Star Wars
ale Ty jesteś zblazowanym hipsterem. Jeszcze nie widziałem żebyś tu coś napisał o serialach, które śledzisz. Za to o tym że nie oglądasz gry o tron przeczytałem z 10 razy. No i tera że star treka i star warsów tez nie
 
Ja w nocy skończyłem czwarty sezon Gomorry i wrzuciłem od razu po tym Czarnobyl. Po pierwszym odcinku nie czułem tego arcydzieła, o którym pisaliście, ale już od samego początku drugiego jest na pewno bardzo, bardzo dobrze i mocno wciąga.
 
ale Ty jesteś zblazowanym hipsterem. Jeszcze nie widziałem żebyś tu coś napisał o serialach, które śledzisz. Za to o tym że nie oglądasz gry o tron przeczytałem z 10 razy. No i tera że star treka i star warsów tez nie
:lol::lol::lol: no cóż sram na star warsy i star treki, widzę że to przelało czarę goryczy:lol::lol:
 
:lol::lol::lol: no cóż sram na star warsy i star treki, widzę że to przelało czarę goryczy:lol::lol:
a sraj se, co mnie to. Ja tu mówię tylko o twojej nadmiernej potrzebie informowania o tym wszystkich po pińcet razy. Prawie jak juras co to cohones jebie, nie czyta i ma w piździe w ogóle :)
 
a sraj se, co mnie to. Ja tu mówię tylko o twojej nadmiernej potrzebie informowania o tym wszystkich po pińcet razy. Prawie jak juras co to cohones jebie, nie czyta i ma w piździe w ogóle :)
Możecie się masturbować od kilku lat got? Możecie, a ja mogę sobie narzekać, że cały czas tym spamicie jak stare baby o Klanie:-D:-D

PS i nie robię sobie wycieczek osobistych z tego powodu;-)
 
a sraj se, co mnie to. Ja tu mówię tylko o twojej nadmiernej potrzebie informowania o tym wszystkich po pińcet razy. Prawie jak juras co to cohones jebie, nie czyta i ma w piździe w ogóle :)

Hahhaha kurwa w samo sedno. Ale z tego co pamiętam ( jak jestem w błędzie to mnie wyprowadźcie) Masta zawsze lekko był attention whore.
:
 
Możecie się masturbować od kilku lat got? Możecie, a ja mogę sobie narzekać, że cały czas tym spamicie jak stare baby o Klanie:-D:-D

PS i nie robię sobie wycieczek osobistych z tego powodu;-)
Ludzie dyskutują na temat najbardziej popularnego serialu w temacie o serialach? To się nie mieści w głowie.


:mamedwhat:
 
Wiem, że jestescie sfrustrowani i skołowani końcem tej wspaniałej miłości, i delirka zaczyna łapać ale nie bijcie koliedzy.
 
Ja pierdolę kurwa mać do chuja pana siedmiu piekieł.
Obejrzałem właśnie 8x03 GOT. Plan był taki, poczekam aż będą wszystkie odcinki, ułożę tak robotę/life by delektować się ostanim kurwa sezonem ukochanej sagi pisanej w postaci serialu. Nagotuję, nakupię żarcia, żonę zaproszę i będziemy się delektować w spokoju.
Setki rozkminek, anzor chujaj, bran=NK, oczekiwanie kurwa, unikanie tematu seriale jak diabeł wody święconej.
I co to ma być
:childcry::childcry::childcry:
jebana latająca Arja Stark pojawia się znikąd z sztyletem w łapie, gdzie 15min osrana po pachy, przerażona uciekała przed umarlakami jak zła.
Jak mogli tak zjebać najbardziej oczekiwany moment tego serialu. No jak kurwa. Śmiech przez łzy.
Pomijając nonsensy typu:
nie mogą rozpalić ogniska w okopach, a Jon jebany śnieg siedzi na murze zamku na jebanym smoku,który pierdząc mógłby z tej odległości to podpalić, ale nie trzeba zrobić dramat z czerwoną małpą, że niby w ostatniej chwili, że ostanim pierdnięciem.
Początek bitwy, ciemno jak w murzyńskiej chacie, w pochmurną noc.
Banda dothraków, badassów z kosami jedzie jak banda idiotów w czarną rozpacz, pomijając militarny aspekt tego zagrania, gdzie kawaleria nie służy kompletnie do tego, miała zaatakować z flanki PO kurwa ataku zdechłych na tych bez kutasów, ale z dzidami.
A Mormont, jeden z ostanich największych rycerzy 7miu kurestw stoi i stroi głupie miny.
Trybuszety, noż kurwa trybuszety na 1 linii ognia, co te dwa debile od reżyserii sobie ubzdurali, że niby co, ciągnie się maszyny oblężnicze, ustawia 1000 kamieni by NPIERDALAĆ nimi we wroga. Dwa wysrywy i po trebuszach. Się nastrzelali hoho. Pomijając brak śmierci żadnego, ani jednego bohatera kluczowego, poświęcili za to Greyjoya co już nie spłodzi i tą fajną małą lordkę.
Oparli całą sagę na jebanej Aryi Stark, lubiłem tę postać. Ale po tym co te chujki odjebały zaczynam nienawidzić. NK przetrwał pierdnięcia smoka Denerys, uśmiechając się szelmowsko, szedł po swoje jak Lewy przy dobitkach. Nie chce mi się oglądać ostatnich 3 odcinków. Noż kurwa.
:korwinstupid::korwinstupid:
Sorry za wysrywy ale emocje mną targają, jestem po ludzku wkurwiony. Ocena spada za ten wał, (koniec miał być E P I C K I) z 10 do 5, Moja ulubiona powieść zniszczona, oby ta gruba pizda przestała żreć pączki i doknończyła z sensem swe dzieło.
Zazdroszczę tym co obejrzeli od razu, pewnie furia im już minęła i co niektórzy tylko płaczą gdzieś jeszcze w kącie cichutko szlochając.
 
What If --- po pierwszym odcinku zapowiada się ciekawie, intrygująco :lizoremotmaly2:

------------------------

Już w lipcu cz. 3 :)

 
Back
Top