Seriale

Ja w nocy skończyłem czwarty sezon Gomorry i wrzuciłem od razu po tym Czarnobyl. Po pierwszym odcinku nie czułem tego arcydzieła, o którym pisaliście, ale już od samego początku drugiego jest na pewno bardzo, bardzo dobrze i mocno wciąga.
Dobra, w końcu obejrzałem drugi odcinek. Kupili mnie na całego! Lecę z kolejnymi. Ile ma być w serii? 5 czy 6?

Z innej beczki, w tym roku miała wyjść jakaś produkcja od ludzi, którzy tworzyli Line of duty, ale nie pamietam co to było. Ktoś kojarzy czy coś pomyliłem?
 
Dobra, w końcu obejrzałem drugi odcinek. Kupili mnie na całego! Lecę z kolejnymi. Ile ma być w serii? 5 czy 6?
Będzie 5 odcinków, jak na razie to pierd@%*ne mistrzostwo.
W trzecim epie charakteryzacja popromieńców to jest coś potwornie niesamowitego, dawno nie widziałem tak sugestywnie pokazanej, konającej ofiary. Do tego górnicy i sceny w kopalni :antonio: "No to teraz wyglądasz w końcu jak minister górnictwa":deniroclap:
Wszystko się udało w tym serialu. Ależ to jest fantastycznie zagrane i zrealizowane. Zacytuje chyba najlepsze określenie serialu jakie przeczytałem"Horror o zderzeniu ze światem magicznym, wymieszany z dramatem ofiar i czarną jak smoła satyrą na komunistycznych aparatczyków."
Wszystkie sekwencje z górnikami to mistrzostwo świata a Górnik dowódca to epicki kozak, był bardziej rosyjski niż Borys Jelcyn z butelką wódki.
"Co, nigdy wiatraków nie widzieliście?"
KH-MUZZ-CHERNOBYL-1V2.jpg
 
Skończyłem właśnie 5 sezon Line of Duty. Podtrzymuję swoją opinię, że jest to jeden z najlepszych seriali jakie dane mi było oglądać.
Ciężko mi trochę ocenić ten sezon na tle pozostałych bo wtedy wciągnąłem 4 za jednym zamachem a ten dopiero po długiej przerwie, ale wydaje mi się, że poziom wyrównany. Smutno mi, że znowu tyle trzeba czekać na kolejny, ostatni sezon.
Zakończenie czwartego odcinka to jakieś mistrzostwo świata. Zabicie Corbetta i reakcja Lisy - mózg rozjebany :brainoverload:.
W piątym odcinku można było od początku przewidzieć, że Hastings zostanie aresztowany. Swoją drogą moja ulubiona postać, która wytrwała przez wszystkie sezony i myślę, że specjalnie na złość wrzucili te dwa wkurwiające maszkarony z AC-3, pięknie tym zagrali na moich nerwach.
Generalnie zostało sporo niedomówień jak na moje oko i 6 sezon powinien rozjebać od początku do końca. Oby.
 
Potrzebna pomoc, w 2015 r nadrabiałem Gre o Tron, skończyłem oglądać na 3 sezonie odc 5, od tego czasu w 3 lata najebali 5 sezonów, wątek zgubiłem, myślicie, żeby zacząć serię od początku, czy od sezonu 3?

Ps. Plan na przyszłość, bo najpierw:
The Punisher 1,2 sezon
Daredevil 3 sezon
Ostre przedmioty 1 sezon
Alienista 1 sezon
Berlińskie psy 1 sezon
The Order 1 sezon
 
Potrzebna pomoc, w 2015 r nadrabiałem Gre o Tron, skończyłem oglądać na 3 sezonie odc 5, od tego czasu w 3 lata najebali 5 sezonów, wątek zgubiłem, myślicie, żeby zacząć serię od początku, czy od sezonu 3?
Nieee basteek, pooo coooo... Oglądaj dalej nie klejąc fabuły.
:siara:
 
takie seriale jak gra o tron lepiej ogladac pod rzad, za duzo tam tych ludzi, rok czekasz na sezon i zapominasz, jesli lubisz takie sagi to ja bym zaczal od nowa.
Kiedyś mnie Gra o Tron mocno zajarała, ale miałem "chwilę" przerwy między sezonami :P i tak jakoś mi się lekko zapomniało.
 
A przemogłem się do Peaky Blinders, pomimo tego wkurwiającego akcentu. Serial oceniam bardzo dobrze póki co, obejrzałem dwa sezony, zacząłem trzeci i niechcący zrobiłem sobie chwilę przerwy ale już wracam powoli do oglądania. 3 i 4 sezon trzymają taki sam poziom jak wcześniejsze? Na filmwebie oceniają: 2>4>1>3
 
A przemogłem się do Peaky Blinders, pomimo tego wkurwiającego akcentu. Serial oceniam bardzo dobrze póki co, obejrzałem dwa sezony, zacząłem trzeci i niechcący zrobiłem sobie chwilę przerwy ale już wracam powoli do oglądania. 3 i 4 sezon trzymają taki sam poziom jak wcześniejsze? Na filmwebie oceniają: 2>4>1>3
wszystkie sezony trzymaja poziom, nie ma naglego obnizenia lotow, co najwyzej komus moze podejsc ten temat, komus inny, ale generalnie aktorsko i realizacyjnie non stop wysoki poziom.
 
A przemogłem się do Peaky Blinders, pomimo tego wkurwiającego akcentu. Serial oceniam bardzo dobrze póki co, obejrzałem dwa sezony, zacząłem trzeci i niechcący zrobiłem sobie chwilę przerwy ale już wracam powoli do oglądania. 3 i 4 sezon trzymają taki sam poziom jak wcześniejsze? Na filmwebie oceniają: 2>4>1>3
Tak jak pisze marcinos. Poziom wyrównany. Wiadomo, można sobie coś tam delikatnie punktować poszczególne sezony. Jak dla mnie 2 i 4 najlepsze, później 1 a 3 najsłabiej, ale bez jakichś drastycznych wzrostów i spadków formy.
ostatnia scena drugiego sezonu to chyba mój ulubiony moment w tym serialu. Dokładnie chodzi mi o to jak mieli odjebać Tommiego, ale ten jeden ziomek był po jego stronie i go uratował. Następnie Shelby idzie taki zapłakany przez to pole i wypierdolił orła w te grządki i cały się zasmarkał. Ale to było dobre!!! Wydaje mi się, że to było przypadkowe a jeżeli nie i on to zagrał to kłaniam się bardzo niziutko :tiphatb:
 
Back
Top