Seriale

Miałem oglądać o 3, ale nie przygotowałem odpowiedniej szamy. Co prawda nie będzie tego samego klimatu i jutro znowu do 21 trzeba unikać jak ognia facebooka i youtube, żeby się nie natknąć na spoilery, ale cóż, małą ucztę sobie przygotuję na wieczór.
giphy.gif

Do finału nie trzeba szamy, tylko dobrego trunku.
 
Czy to już będzie koniec o got? Będzie można normalnie wejść poczytać o serialach polecanych mniej lub bardziej fajnie
Tez czekam jak ta zbiorowa masturbacja się zakończy i wrócimy do normalności. Mam nadzieję, że wszyscy umrą i będzie EOG
 
Aż się smutno zrobiło. Pomimo spadku formy od drugiej połowy serialu, to jednak GoT jest dla mnie jednym z najlepszych seriali, jakie kiedykolwiek powstały i nie żałuję tych godzin spędzonych na oglądaniu. Tak sobie uświadomiłem po zakończeniu, że to już 8 lat, kiedy sięgnąłem zaraz po premierze pierwszego odcinka, na ten jeszcze niewielu osobom znany serial. W chuj czasu. :penn:
Teraz pozostaje czekać na Wiedźmina (podobno pod koniec roku ma wyjść), ten serial związany ze Śródziemiem oraz na spin-offy GoT, które już powstają. Mimo wszystko nie sądzę by przebiły Grę popularnością, czy poziomem pierwszych sezonów, ale może uda im się stworzyć coś fajnego i przyjemnego do oglądania.
 
Teraz pozostaje czekać na Wiedźmina (podobno pod koniec roku ma wyjść), ten serial związany ze Śródziemiem oraz na spin-offy GoT, które już powstają. Mimo wszystko nie sądzę by przebiły Grę popularnością, czy poziomem pierwszych sezonów, ale może uda im się stworzyć coś fajnego i przyjemnego do oglądania.

Akurat Wiedźmin na Netflixie bedzie to obejrzę żeby rozumieć ten spam ktory znow tu powstanie :smileyyy: Ale ciesze sie ze do tego czasu powróci tu normalność.
 
Bekę okrutną miałem z Edmura, jeszcze jak mówił "veteran of two wars" z taką dumą i jak Sansa go zgasiła jak pęta. Gdyby tylko Blackfish byl przy tym to by jeszcze śmieszniej było
 
Pierwsze 30 minut było epickie, kto by pomyślał że Danka stanie się najciekawszą postacią w serialu, szkoda tylko że ginie 5 minut później.:putinlaugh:
 
Back
Top