Seriale

Jeszcze nawet traileru nie było, więc z ostatecznym werdyktem trzeba się wstrzymać, ale nie zapowiada się optymistycznie.
Jak w komentarzach: Azjaci raczej nie powinni grać Egipcjan, wciskanie białych do Wakandy też byłoby bez sensu, w średniowiecznej (ba, nawet dzisiejszej) Japonii czarni też byliby zaskoczeniem. Jeśli dodać etymologię słowa slave w języku angielskim to w ogole rechot historii.
Tak silna presja na "umiędzynarodowienie wizualne" wyraźnie Słowiańskiej przecież sagi, sugeruje niestety też coś jeszcze poważniejszego - "szlify" w charakterze całego uniwersum.

Wygląda na to - oczywiście wstępnie, tak jak mówisz - że o Słowiańskiej duszy tego świata można raczej zapomnieć.
:siara:
 
Nie śledziłem tego wątku, serio tak źle z Netflixowym Wiedźminem?

O chuj, nie żebym miał coś do czarnych dziwnych ludzi obsadzających ludzi niepasujących do ról. Dziwne, że w ogóle się odzywa w tych tematach,to jest kurła niepokojące.
 
Jak w komentarzach: Azjaci raczej nie powinni grać Egipcjan, wciskanie białych do Wakandy też byłoby bez sensu, w średniowiecznej (ba, nawet dzisiejszej) Japonii czarni też byliby zaskoczeniem. Jeśli dodać etymologię słowa slave w języku angielskim to w ogole rechot historii.
Tak silna presja na "umiędzynarodowienie wizualne" wyraźnie Słowiańskiej przecież sagi, sugeruje niestety też coś jeszcze poważniejszego - "szlify" w charakterze całego uniwersum.

Wygląda na to - oczywiście wstępnie, tak jak mówisz - że o Słowiańskiej duszy tego świata można raczej zapomnieć.
:siara:
No niestety. Jest jednak szansa, że się ugną pod protestami jak o czarną Ciri,bo wygląda na to, że część ekipy jest już do zwolnienia, albo ustalenia granic.
 
Ma ktoś jakieś coś żebym mógł obejrzeć se GOT całe online? ;)

ja mam netflix ale 4/4 miejsc zajete wiec sorkiiiiii ziom, ale zapytaj duubertowej moze u niej bedzie wolne miejsce bo tez ma konto na 4 os

a wtedy to jedyne 13 zl cebulionow na miesiac czyli godzina pracy dla....... mnie
 
Robią akcje co jakiś czas, nie usuwają na bieżąco. Teraz znowu wskoczyły na sprzedaż na Allegro. Na olx to w ogóle cały czas jest Netflix i hbo go
usuwaja bardzo szybko, z olx kupisz i po trzech padnie konto lub nic nie dostaniesz, super interes
 
Przecież wystarczy ogarnąć 4 osoby i Netflix jest za 12 ziko... Przecież tego się piracić nie chce
Jeszcze rozumiem jak ktoś ma problemy ze znalezieniem 3 osób do Netflixa (chociaż wtedy też można wziąć najtańszą wersję za 34 ziko) ale piracenie HBO gdy można je mieć za 2 dychy miesięcznie mogę już porównać tylko do skręcania papierosów z niedopałków zebranych na ulicy :DC:
 
Jeszcze rozumiem jak ktoś ma problemy ze znalezieniem 3 osób do Netflixa (chociaż wtedy też można wziąć najtańszą wersję za 34 ziko) ale piracenie HBO gdy można je mieć za 2 dychy miesięcznie mogę już porównać tylko do skręcania papierosów z niedopałków zebranych na ulicy :DC:

Z Netflixem tak samo, teraz multum osób ogląda seriale, jestem pewien, że każdy ma znajomych, którzy wykupują Netflixa. Można spróbować się podpiąć lub samemu zebrać jakąś grupkę.
 
Back
Top