Seriale

Na zakończenie Showmax w Polsce skończyłem Mr. Robot. Od grudnia to trwało ale po kolei.

1 sezon zaczął się bardzo geekowo, więc mnie złapał w sidła. Niestety wszystkie intrygi i wątek ojca(wtedy) nie przyciągnął mnie za bardzo. Na szczęście końcówka już lepsza, ale i ogarnął mnie smutek, bo z serial z IT wkroczył w Sci-Fi. Drugi sezon rozpoczął się nudno, ale plot twist w 6odcinku mnie zaskoczył i trzymał w napięciu do ostatniego odcinka sezonu. W trzecim kolejne dylematy i przemiany co zaczęło nudzić, ale rozmowa Eliota-ego z panią psycholog obudziła sezon z mocną końcówką. Jakby 3 sezon był ostatnim, to powiedziałbym że ciekawie się zakończył. Teraz jednak kręcą 4sezon i nie wiem co o tym myśleć. Za te 3 sezony tak 6/10 bo IT i tego hakowania to tam mało, a tego oczekiwałem. Już bardziej kupili mnie Impersonalni, ale tam pogmatwali te odcinki i też zrobiło się fantasy.
 
Podzielę się z wami propozycją mojego zakończenia 4 sezonu Mr. Robot
Netflix to lubi więc tak sobie pomyślałem, że w ostatnim odcinku plot twist się przyda. Eliot pod postacią swojego ojca wyrywa w końcu Angelę. Gorąca scena między nimi, ale co chwilę dziwne przejścia i artefakty jak przy zmianie Eliota w jego ojca. Okazuje się, że tym razem to Angela się przemienia w Wellicka, którym zawsze była. Eliot zdaje sobie sprawę, że posuwa Wellicka, ale nie przestaje. Na końcu rodem z Hannibala Eliot i Wellick w miłosnym uścisku skaczą z tego diabelskiego młynu w opuszczonym wesołym miasteczku. W niebie wita ich Gideon:antonio:
 
wczesniej pisali o tym, ze to nie bedzie typowy komiksowy punisher, niektorym sie podoba, niektorym nie. A od banshee oczekujesz realizmu? serio?
dymanie każdy z każdym i inne jakoś do przełknięcia i aż tak nie raziło.

Ale chocby indianiec lepszy niz Arrow i Hulk razem wzięci to już raziło ostro.
 
Jakieś opinie o ,,Detektyw 3,, ?
Moim zdaniem póki co poziom napięcia spada i spada a pierwszy odcinek sporo obiecywał, zostało parę odcinków mam nadzieje że się podniosą. 1 sezon sztos absolutny 2 lipa, odziwo najciekawiej zagrał Vince Vaughn moim zdaniem,

Z podobnego klimatu Mind Hunter warty obejrzenia. Polecam.
 
Jakieś opinie o ,,Detektyw 3,, ?
Moim zdaniem póki co poziom napięcia spada i spada a pierwszy odcinek sporo obiecywał, zostało parę odcinków mam nadzieje że się podniosą. 1 sezon sztos absolutny 2 lipa, odziwo najciekawiej zagrał Vince Vaughn moim zdaniem,

Z podobnego klimatu Mind Hunter warty obejrzenia. Polecam.
Ja nie porównuję tego sezonu do pierwszego i dlatego mi się dobrze ogląda bo i tak nie ma nic ciekawszego teraz w tym temacie.
 
Ja nie porównuję tego sezonu do pierwszego i dlatego mi się dobrze ogląda bo i tak nie ma nic ciekawszego teraz w tym temacie.

Obecnie skupiają się na wielu wątkach w około, budują fabułę trochę zbyt mało na główny temat jak dla mnie. Trochę więcej mroku, tajemnicy, napiecia. Oczywiście ze niema co porównywać do 1 ,myślę że nieumiejetnie rozkładają tempo.

Napisał bym coś ale muszę rozkminkc jak się robię spoiler :juanlaugh:

Działa :conorwalk:dziennikarka to pewnie zaginiona dziewczynka
 
Obecnie skupiają się na wielu wątkach w około, budują fabułę trochę zbyt mało na główny temat jak dla mnie. Trochę więcej mroku, tajemnicy, napiecia. Oczywiście ze niema co porównywać do 1 ,myślę że nieumiejetnie rozkładają tempo.

Napisał bym coś ale muszę rozkminkc jak się robię spoiler :juanlaugh:

Działa :conorwalk:dziennikarka to pewnie zaginiona dziewczynka
Za młodo wygląda, od tego czasu jak zaginęła to minęło z 30 parę lat, czyli powinna być bliżej 40.
 
Jakieś opinie o ,,Detektyw 3,, ?
Moim zdaniem póki co poziom napięcia spada i spada a pierwszy odcinek sporo obiecywał, zostało parę odcinków mam nadzieje że się podniosą. 1 sezon sztos absolutny 2 lipa, odziwo najciekawiej zagrał Vince Vaughn moim zdaniem,

Z podobnego klimatu Mind Hunter warty obejrzenia. Polecam.
odpal sobie ucieczka z danamory mordeczko
 
The Sinner skonczony, oceniam 4/6 w mojej skali @respect

Teraz wjezdza wloski serial Netflixa "Suburra" :irish::conorwalk:
Mam nadzieje ze mi sie spodoba, bo za 3 tygodnie wjezdza jego 2 sezon :fly:
 
The Sinner skonczony, oceniam 4/6 w mojej skali @respect

Teraz wjezdza wloski serial Netflixa "Suburra" :irish::conorwalk:
Mam nadzieje ze mi sie spodoba, bo za 3 tygodnie wjezdza jego 2 sezon :fly:
The Sinner 2 sezon obejrzałeś też? Bo na netflixie jest tylko pierwszy i nie wiem czy wiesz o drugim.
 
Back
Top