Seriale

Ted Bundy Tapes :antonio:
Obejrzałem jakiś czas temu.
Postać znana mi od lat, jednak dopiero tutaj mogłem poznać go z bliższa. Miał rozmach skurwysyn, porwać 2 dziewczyny w tym samym miejscu w przeciągu jednego popołudnia...
Nie wiem czy widziałeś całość, ale końcówka jest dość mocna, chodzi mi o zachowanie ludzi w czasie kiedy wykonywano wyrok.
 
Obejrzałem jakiś czas temu.
Postać znana mi od lat, jednak dopiero tutaj mogłem poznać go z bliższa. Miał rozmach skurwysyn, porwać 2 dziewczyny w tym samym miejscu w przeciągu jednego popołudnia...
Nie wiem czy widziałeś całość, ale końcówka jest dość mocna, chodzi mi o zachowanie ludzi w czasie kiedy wykonywano wyrok.

No dzisiaj skończyłem 4 odcinek, aż trudno uwierzyć co ten gość wyprawiał przed i po złapaniu. A jak dodać do tego jak w tamtych czasach wyglądała praca i współpraca policji w USA (jeszcze przed profilowaniem) to wychodzi na to, że lata 60-90 to był prawdziwy raj dal seryjniaków.
W ch*j szkoda, że Netflix nabywa prawa do Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile a w naszej polandii tego nie puści, bo oczywiście prawa ma Best Film.

Ciekawe czy Efron schudnie do ~65 kg żeby wyjść przez dziurę w suficie xD
 
Obejrzałem 2 sezon Punishera i nie zawiodłem się , naprawdę dobry serial , w środkowych odcinkach mogło by być trochę więcej akcji bo lekko przymulają , ale końcowe odcinki zdecydowanie to nadrabiają.
Jest Frank który tradycyjnie nie pierd... się w tańcu+ Russo który nawet po prezencie jaki sprawił mu Frank w wesołym miasteczku nadal wygląda lepiej od Popka :lol: do tego dochodzi jeszcze ten (ksiądz) który też jest niezłym świrem , daje to całkiem fajną i wybuchową mieszankę którą dość przyjemnie się ogląda.Bałem się że spierdzielą ten serial tak jak zrobili to z Jessicą Jones (2 sezon katastrofa) i Daredevilem (2 sezon też poniżej oczekiwań)
Punisher jak dla mnie daje rade i chciałbym aby była kontynuacja przygód Franka Castiglione.

Jestem bardzo zaskoczony tak pozytywna opinia. Russo zawiodl na pelnej linii. Kompletnie nie to co w 1 sezonie. Mnostwo naiwnych watkow. Jedynie ksiadz jest ciekawa postacia, cala reszta fatalnie. Zdecydowanie gorzej niz 1 sezon. Duze rozczarowanie.
 
Jestem bardzo zaskoczony tak pozytywna opinia. Russo zawiodl na pelnej linii. Kompletnie nie to co w 1 sezonie. Mnostwo naiwnych watkow. Jedynie ksiadz jest ciekawa postacia, cala reszta fatalnie. Zdecydowanie gorzej niz 1 sezon. Duze rozczarowanie.
:jimcarrey:

Przecież tam nawet soundtrack jest zajebisty:
 
obejrzalem Suburrę sezon 1 i daje mu 4/6 :huh:

byłoby 5/6 gdyby
nie te pojebane spoilery na początku kazdego odcinka ktore musialem przewijac i w sumie wygląd Rzymu cos strasznego, myslalem ze tam jest bardziej nowoczesnie :D
 
Netflix
co te seriale z ameryki południowej zarówno te kolumbijskie jak i brazylijskie mają z tym lektorem, psuje to cały serial...nie nawidze takiego czegoś
 
Ta Ucieczka z Dannemory calkiem dobre , o detektywie juz zapomnialem :jjsmile:
Punisher w polowie sezonu lekka zmulka ale jeszcze nie skreslam.
 
Na Ale kino+ co niedzielę od wczoraj leci 3, ostatni sezon Fortitude. Serial powinien być też w związku z tym dostępny na NC+Go w VOD.
 
a jaki ty kolumbijski czy brazylijski serial ogladales?

Brazylijski : "Dobrze naoliwiona maszyna"

Kolumbijski : "Narcos"

I niestety musialem zrezygnowac, narrator mnie zniechecil.

Jedyny serial ktory obejrzalem z narratorem byl produkcji USA pt. "Ty", ktory mimo narratora wyszedl swietnie.
 
Brazylijski : "Dobrze naoliwiona maszyna"

Kolumbijski : "Narcos"

I niestety musialem zrezygnowac, narrator mnie zniechecil.

Jedyny serial ktory obejrzalem z narratorem byl produkcji USA pt. "Ty", ktory mimo narratora wyszedl swietnie.
narcos jest produkcji usa.
 
Bastek, proszę Cię. Nie ośmieszaj się. Wiesz, że ja zawsze dla Ciebie chce dobrze.

spodziewalem sie takiego komentarza, wiem, jakie wrazenie na wszystkich robi Narcos, no niestety ja widze jego wady, mogli to zrobić lepiej, ale u nich ten narrator to jakieś fatum i chyba każdy serial związany z ameryką południową ma tego okropnego narratora ;) nie ma co rozciągać tematu.
 
Back
Top