Seriale

3 sezon Daredevila jest znakomity. Najlepsze co do tej pory wypluł z siebie netflix w temacie superhero. To jak dobrze rozwinął poszczególne postacie mega mnie zaskoczyło. Karen w końcu nie wkurwia, a wręcz przeciwnie, wzbudza sympatie i czlowiek zaczyna jej kibicować. Nadeem mega dobrze napisany. Nie spodziewałem się aż tak dobrej rzeczy. @Gambit luju skończ hejtereować po tych 4 odcinkach co je zobaczyłeś i oglądaj do końca, zobaczysz ze podziekujesz
Będzie człowiek wiedział o co chodzi jak oglądał tylko poprzednie sezony DD bez Defenders i pozostałych?
 
Jak tam panowie kto ogląda Narcos? Właśnie skończyłem trzeci odcinek.
:redford:
Narcos? Ja dalej Mad Mena mam w głowie i oglądam fragmenty, wywiady z Donem itd :D
roger_sterling_orgy.jpg

Zobacz mój Avatar na filmwebie :)
 
Pablito is back. ::jondance::

W którym miejscu? Obejrzałem pierwszy odcinek i tego nie wyłapałem.

A tak ogólnie to narobiliście "smaka" na tą Isabelle, a póki co to żadnego 10/10 tam nie ma, a spodziewałem się po tym, że będzie jakaś zjawiskowa, wyróżniająca się z tłumu, co najmniej jak ta Włoszka z Las Vegas z jednego z ostatnich odcinków Rodziny Soprano (to nie żaden spoiler).
 
W którym miejscu? Obejrzałem pierwszy odcinek i tego nie wyłapałem.

A tak ogólnie to narobiliście "smaka" na tą Isabelle, a póki co to żadnego 10/10 tam nie ma, a spodziewałem się po tym, że będzie jakaś zjawiskowa, wyróżniająca się z tłumu, co najmniej jak ta Włoszka z Las Vegas z jednego z ostatnich odcinków Rodziny Soprano (to nie żaden spoiler).

Narcos 1x5
 
W którym miejscu? Obejrzałem pierwszy odcinek i tego nie wyłapałem.

A tak ogólnie to narobiliście "smaka" na tą Isabelle, a póki co to żadnego 10/10 tam nie ma, a spodziewałem się po tym, że będzie jakaś zjawiskowa, wyróżniająca się z tłumu, co najmniej jak ta Włoszka z Las Vegas z jednego z ostatnich odcinków Rodziny Soprano (to nie żaden spoiler).
Tak Hubi, wiemy, że Rodzina Soprano to Twój ulubiony serial.
 
Przecież napisałem, że obejrzałem ten odcinek, dlatego pytam bo mogłem przeoczyć tę postać :)

Napisałeś
"W którym miejscu? Obejrzałem pierwszy odcinek i tego nie wyłapałem."
a postać pojawia się w 1x05 (piaty odcinek) i raczej trudno ją przegapić.
:confused:
 
Napisałeś
"W którym miejscu? Obejrzałem pierwszy odcinek i tego nie wyłapałem."
a postać pojawia się w 1x05 (piaty odcinek) i raczej trudno ją przegapić.
:confused:

Się zamyśliłem, pokiełbasiło mi się, że to 5 sezon Narcos (przecież są tylko 4 sezony Narcos, w tym najnowszy jako oddzielna produkcja:facepalm:) i pierwszy odcinek. No i jeszcze się nie przyzwyczaiłem, że Narcos Mexico należy traktować jako oddzielną produkcję, a nie czwarty sezon.
 
Back
Top