Seriale

Ja właśnie odwaliłem największa manianę odkąd zacząłem oglądać seriale ... po 40 minutach skapnąłem się, ze oglądam finałowy ep Narcos, a myślałem, że to pilot jest :lesnarhappy:
giphy.gif
 
Ja właśnie odwaliłem największa manianę odkąd zacząłem oglądać seriale ... po 40 minutach skapnąłem się, ze oglądam finałowy ep Narcos, a myślałem, że to pilot jest :lesnarhappy:
haha dobre ;) kiedys moja kolezanka ogladala dextera 1 sezon od konca i nic nie rozumiala :) dzieki za napisy;)
 
haha dobre ;) kiedys moja kolezanka ogladala dextera 1 sezon od konca i nic nie rozumiala :) dzieki za napisy;)

No właśnie jak ściągałem napisy, to musiałem wejść w każdy odcinek z osobna, a netflix zapamiętuję to co oglądaliśmy i jak odpaliłem później Narcos na TV, to od razu wystartował z 10 odcinkiem. Ogólnie nawet fajnie się oglądało, mały mętlik, coś mi nie pasowało i aż musiałem wygoglować kogo gra jeden z aktorów i mnie oświeciło :bayan:
 
jakbym spotkał takiego psychopatę schizofrenika to bym go chyba śmiechem zabił. Albo bym się nie śmiał bo by mi było głupio śmiać się z niepełnosprawnego.
Dokładnie tak Panie Kolego, dokładnie tak.

dlatego w każdym starciu z psycholami stosującymi przemoc dostawał wpierdol :fjedzia:
nie powiedziałem, że to poziom Normana Batesa. Po prostu ta postać (nie aktor) daje symptomy pewnych zaburzeń osobowości
 
Czasami brak ekspresji jest ekspresja, spoko kreacja, właśnie pilot ogladam, pozytywne zaskoczenie
w jego przypadku nie jest. z takimi umiejętnościami aktorskimi koleś powinien w trudnych sprawach występować.
jak idzie albo stoi i patrzy to jeszcze da się to oglądać, ale w momencie w którym zaczyna coś gadać to :siara:
 
w jego przypadku nie jest. z takimi umiejętnościami aktorskimi koleś powinien w trudnych sprawach występować.
jak idzie albo stoi i patrzy to jeszcze da się to oglądać, ale w momencie w którym zaczyna coś gadać to :siara:
Mi się przyjemnie ogląda , haters gonna hate
 
Back
Top