Seriale

Jak przesada jak chcesz odpalić normalnie na TV? Możesz kupić blu-ray albo ściągnąć czysty rip z płyty. Ja tak zawsze robię z najlepszymi filmami/serialami, resztę można oglądać jak cygan ;)

Ja też staram się w dobre jakości ale te 140 GB brzmi konkretnie :D
 
O chuj chodzi z trzecim sezonem The Last Kingdom? Właśnie natrafiłem na trailer od netflixa z podaną datą 19 listopada. Wchodzę na netflixa, a tam tylko dwa sezony :confused:
 
Skończyłem dzisiaj oglądać Sherlocka i muszę powiedzieć, że tak jak nie lubię seriali, to ten był genialny. Macie coś na ten styl?
 
ludzie darujcie sobie z tym slepnac od swiatel to jedno z wiekszych polskich żali jakie wyszly i najbardziej przereklamowany serial ever. Nawet to ze to HBO nie zmieni tego, że to gówno niemiłosierne.Dialogi od Vegi i jeszcze te rapy :DC:

Jeden odcinek dla beki mozna zobaczyc, ale zeby to oglądać ? :joe:
 
Skończyłem dzisiaj oglądać Sherlocka i muszę powiedzieć, że tak jak nie lubię seriali, to ten był genialny. Macie coś na ten styl?

Nie oglądałem Sherlocka i jestem pierwszy raz w tym wątku, więc nie będę przewijać 800 stron.

White Collar, Elementary, Taboo (!), Alienista, The Knick (!) - coś z tego może Ci podpasuje
 
ludzie darujcie sobie z tym slepnac od swiatel to jedno z wiekszych polskich żali jakie wyszly i najbardziej przereklamowany serial ever. Nawet to ze to HBO nie zmieni tego, że to gówno niemiłosierne.Dialogi od Vegi i jeszcze te rapy :DC:

Jeden odcinek dla beki mozna zobaczyc, ale zeby to oglądać ? :joe:

Po czasie tez rysuje mi się takie wrażenie. Poczatkowo hajp i magia hbo przysłoniły mozliwisc obiektywnej oceny. Klimat fajny z dobrymi momentami

rapy bardzo dobre :mamed:
 
ludzie darujcie sobie z tym slepnac od swiatel to jedno z wiekszych polskich żali jakie wyszly i najbardziej przereklamowany serial ever. Nawet to ze to HBO nie zmieni tego, że to gówno niemiłosierne.Dialogi od Vegi i jeszcze te rapy :DC:

Jeden odcinek dla beki mozna zobaczyc, ale zeby to oglądać ? :joe:
ok, to podaj polski lepszy serial z tego wieku?

bo dla mnie chabior, frycz, wieckiewicz odjebali mega role. Saful tez dla mnie daje rade jako socjopata.
takze sztywniutko chlopak, bo role poboczne tez kozak. A za dialogi to win tworce ksiazki.
 
??? lubie cie mordo, ale nie rozumiem twojego komentarza,
LOL.

Chodziło, że:

a) można by nazwać i polskim serialem tysiąclecia. Konkurencji brak (IMHO).

b) Odegrane jak w życiu = dobrze zagrali. Koks, wjazd na chatę, teksty, zachowanie realistyczne. Hałas, krzyk, gnatów miętolenie. Przyjemne, swojskie przedstawienie ogólnie znanych spraw. Fajnie się oglądało Chabiora i kolegów.

Czasem wkurwiam żonę mówiąc, że wywalę najmniejszego psa przez okno jezeli się nie zamknie :muttley:

Krytyka "aktora" (?) grającego Kubusia dyskusyjna jak dla mnie, mnie nie raził, są i takie typy.
 
ok, to podaj polski lepszy serial z tego wieku?

bo dla mnie chabior, frycz, wieckiewicz odjebali mega role. Saful tez dla mnie daje rade jako socjopata.
takze sztywniutko chlopak, bo role poboczne tez kozak. A za dialogi to win tworce ksiazki.

https://www.filmweb.pl/film/Wiedźmin-2001-1281

OGULNE TO ŻEBROWSKI ODJEBAŁ MEGA ROLE, JASKIER TEŻ DLA MNIE DAJE RADE JAKO ZJEB.
ROLE POBOCZNE PLASTIKOWYCH SMOKÓW TEŻ KOZAK A ZA CHUJOWE EFEKTY WIŃ ROK 2001 I BRAK PINIENDZY :eddieconspiracy:
 
Last edited:
Dobra, lecimy z tematem. Jak słyszę, że najlepszy serial tego roku + Chan-wook + poziomem dorównuje Służącej + sterczące sutki Florence Pugh, to muszę jakoś pogodzić rewatch Deadwood z Małą Doboszką.

 
Back
Top