Seriale

Jestem po 4 odcinkach "Slepnac od swiatel" i jak na polskie to faktycznie dobre. Bardzo fajnie, z rozmachem, po amerykansku nakrecone.
Warszawa to tak, w porywach przypomina mi tu Gotham City. Bardzo mroczny klimat, co uwazam za duzy plus.

nie wydaje Wam sie, ze ta historia z postacia, ktora gra Pazura to jest zywcem przeniesiona z prawdziwych wydarzen? Chodzi o tego celebryte bylego meza Edyty Gorniak co to zabil kobiete jadac pod wplywem alkoholu i kokainy Dariusza Krupe, ktory idac na wspolprace z wymiarem sprawiedliwosci sprzedal tego calego "dilera gwiazd"(analogia do glownego bohatera), o ktorym tez bylo glosno. Nie wiem jak to sie skonczy tutaj zostalo mi jeszcze 4 odcinki wiec zabieram sie za ogladanie
 
Jutro premiera ostatniego sezonu House of Cards. Jednak przez brak Franka każdy ma tak głęboko w dupie ten serial, że nawet ja o tym zapomniałem, a na spokojnie mieści się on w TOP 5 najlepszych moim zdaniem seriali.
 
Jestem po 4 odcinkach "Slepnac od swiatel" i jak na polskie to faktycznie dobre. Bardzo fajnie, z rozmachem, po amerykansku nakrecone.
Warszawa to tak, w porywach przypomina mi tu Gotham City. Bardzo mroczny klimat, co uwazam za duzy plus.

nie wydaje Wam sie, ze ta historia z postacia, ktora gra Pazura to jest zywcem przeniesiona z prawdziwych wydarzen? Chodzi o tego celebryte bylego meza Edyty Gorniak co to zabil kobiete jadac pod wplywem alkoholu i kokainy Dariusza Krupe, ktory idac na wspolprace z wymiarem sprawiedliwosci sprzedal tego calego "dilera gwiazd"(analogia do glownego bohatera), o ktorym tez bylo glosno. Nie wiem jak to sie skonczy tutaj zostalo mi jeszcze 4 odcinki wiec zabieram sie za ogladanie

Właśnie skończyłem ostatni odcinek. Serial jako całość super. Niestety dużym zgrzytem dla mnie (i z tego co czytałem opinie nie tylko dla mnie) jest totalnie drewniana gra głównego aktora (jak się okazuje amatora z branży hiphopowej). Wizualnie do roli pasuje świetnie, jednak wypowiadane przez niego kwestie stoją totalnie w kontraście do popisów aktorskich Więckiewicza, Frycza, Lubosa czy Chabiora.
 
Last edited:
Właśnie skończyłem ostatni odcinek. Serial jako całość super. Niestety dużym zgrzytem dla mnie (i z tego co czytałem opinie nie tylko dla mnie) jest totalnie drewniana gra głównego aktora (jak się okazuje amatora z branży hiphopowej). Wizualnie do roli pasuje świetnie, jednak wypowiadane przez niego kwestie stoją totalnie w kontraście do popisów aktorskich Więckiewicza, Frycza, Lubosa czy Chabiora.

Zgadzam się w 100%! Generalnie wizerunkowo pasuje super, ale czasem widać brak 'warsztatu' bo mówi strasznie sztucznie.

Cały serial jak na polskie warunki sztos w ch*j! Nie wiecie czy istnieją do neigo gdzieś napisy? Chciałbym się nim pochwalić znajomym.
 
Final Space-zacząłem oglądać ot tak przypadkiem i się pozytywnie zaskoczyłem. Wcześniej poleciał Paradise PD, a teraz zacząłem 2 sezon Castlevani, potem bd 5 s BoJacka...kurwa same kreskówki :p
 
Sezon czwarty Mad Mena ukończony, ocena?

10/10 jak dotąd najlepszy, kilka razy przewijałem z powrotem żeby się nacieszyć scenami.
Ja się dziwiłem czemu 48 minutowy odcinek leci mi w godzinę, a to przez przewijanie :wtf2: Ja dziś skończę 4 sezon. Suitcase to chyba najlepszy odcinek że wszystkich seriali jakie ogladalem.
 
Final Space-zacząłem oglądać ot tak przypadkiem i się pozytywnie zaskoczyłem. Wcześniej poleciał Paradise PD, a teraz zacząłem 2 sezon Castlevani, potem bd 5 s BoJacka...kurwa same kreskówki :p

Bo baje to jest najlepsze co dostarcza Netflix. Jeszcze sobie Big Mouth zobacz jak nie widziałeś
 
Jestem po 4 odcinkach "Slepnac od swiatel" i jak na polskie to faktycznie dobre. Bardzo fajnie, z rozmachem, po amerykansku nakrecone.
Warszawa to tak, w porywach przypomina mi tu Gotham City. Bardzo mroczny klimat, co uwazam za duzy plus.

nie wydaje Wam sie, ze ta historia z postacia, ktora gra Pazura to jest zywcem przeniesiona z prawdziwych wydarzen? Chodzi o tego celebryte bylego meza Edyty Gorniak co to zabil kobiete jadac pod wplywem alkoholu i kokainy Dariusza Krupe, ktory idac na wspolprace z wymiarem sprawiedliwosci sprzedal tego calego "dilera gwiazd"(analogia do glownego bohatera), o ktorym tez bylo glosno. Nie wiem jak to sie skonczy tutaj zostalo mi jeszcze 4 odcinki wiec zabieram sie za ogladanie
Rozpierdol ten serial. Od 4 odcinka akcja nabiera w chuj tempa pomimo, że już wcześniej się działo. Mi został ostatni odcinek i wieczorem siadam z pizzą w łapie i whiskaczem :D Na początku mi średnio siadała gra głównego bohatera, trochę za sztywno to wychodziło. Odstawał od reszty, ale z czasem się przyzwyczaiłem, albo Kuba się rozkręcił. Chociaż to drugie raczej, w odcinkach 5-7 gość ostro oddupca i chyba trochę wyluzował się na planie. Nr.1 jeśli chodzi o polskie seriale. Przebił starego, dobrego Pitbulla.
P.S z Twoją kryminalną twarzą nadawał by się tam do jakiejś roli :lol:
 
Skończyłem Ślepnąc od świateł i jestem zachwycony. Sceptycznie do tego byłem z początku nastawiony, ale wgniotło mnie. Odcinek za odcinkiem połykany, nie dało się oderwać od ekranu. Kuba z początku sztywny, później co raz lepiej. Frycz dał rolę życia :pray: Mocny i ciężki klimat. Jak ktoś się jeszcze waha, albo nie słyszał to polecam, dla mnie 9/10.
 
Mi zostal ostatni odcinek. Gdy pierwszy raz uslyszalem o tej serii to pierwsze skojarzenie to ten kawalek. No i polecial...
 
"Jeśli te skurwysyny spłodzą dziecko rozjebie je cegłą" :DC:

Jakim cudem Brickleberry przeszło cenzura w Polsce ?
Cenzur w Polsce jest wbrew pozorom dużo łagodniejszy niż np. w Niemczech czy Australii, ile tam choćby gier było zakazanych...
 
Jezu ale ta scena była dobra :lol: Dawno z Polski nic nie oglądałem ale siadło mi to zajebiście nawet z tym drewnianym aktorem w roli głownej. Ogólnie ten klimat Warszawki super w niektórych momentach.

[SPOILER="
comment_c2YPWkSnDcazv9hGslOHySvx7xa6urof.jpg
"
[/SPOILER]
 
skonczylem "Slepnac od swiatel" bardzo dobre 8/10 mysle, ze bedzie sezon 2. Co do "drewnianej gry" a wlasciwie wypowiadania kwestii przez glownego aktora to ja nie do konca jestem pewien czy nie takie byly wskazowki rezysera. Sposob gadania bardzo przypomina mi sposob wyslawiania sie niejakiego Cichego z Mlodych Wilkow. On tez tak cedzil slowa, sprawiajac wrazenie szalenie pewnego siebie gostka :wink:
 
Back
Top