Seriale

Ślepnąc od świateł poszło na dwa razy. Wczoraj przed snem 2 i dzisiaj 6 bez przerwy. Jak na Polskę to bardzo dobra produkcja. Miała swoje wady i absurdy ale dało sie to przeżyć.
 
Kiedy w serialu wkurwia Cię jakaś postać, przypomnij sobie Skyler z Breaking Bad i zadaj sobie pytanie, czy na pewno?
:roberteyeblinking:
Wiem, że się nie godzi ale ja w ogóle nie jestem fanem BB. Odpadłem po 1 sezonie, wiec i skyler nie zdążyła mnie jakoś mega wkurwic
 
Wygląda jak Elf z Władcy Pierścieni.
:fjedzia:
Właśnie miałem wrzucać. Co rozsądniejsze komentarze wspominają o dodatkowej charakteryzacji, bliznach, soczewkach etc. Na razie zbyt gładki jak na Geralta. Wstrzymam się z ew. krytyką do emisji serialu.


Poza tym pamiętajmy, że gdyby netflixa uprzedził tvn to Wiesiek wyglądałby tak:
41595d7f9b41ccad9685034ba3a382bc.jpg
 
Last edited:
https://naekranie.pl/aktualnosci/wi...z1EZR14jBQyQkPC0JxcIdKCBMfGymXQk&gal-0-img=18


Kim jest Sir Lazlo i połowa tych postaci do jasnej ciasnej, bo połowy z nich to nawet nie kojarzę...
ja to już w ogóle nie wiem o chuj im chodzi, najpierw była gadka że pierwszy sezon będzie na podstawie opowiadań, tydzień później news że w serialu pojawi się Cahir i Fringilla Vigo znani tylko i wyłącznie z sagi! z każdym newsem coraz mniej się jaram i w sumie to w tym serialu driady mogą być nawet niebieskie jak z avatara, wyjebane mam póki co :lol:
 
Ślepnąc od świateł rewelacja, ale ten raper chwilami aktorstwo jak z seriali paradokumentalnych.
kurwa, az tak? ja sciagnalem i sie zabieram jak pies do jeza. Nie mam od dluzszego czasu dobrego zdania o tzw polskim kinie.
 
Ślepnąc od świateł rewelacja, ale ten raper chwilami aktorstwo jak z seriali paradokumentalnych.

Mam ten problem z Kuba, główna posracią. Jakoś mnie drażni ta jego maniera dziwna. Może taki ma właśnie być. Zostały jeszcze 2 odcinki więc nie ma co oceniac a książki też nie czytalem
 
Back
Top