Seriale

BoJack jest serialem bardziej tyrającym, lekko depresyjnym. Pierwszy sezon jest jak dla mnie najsłabszy.
Jak chcesz się pośmiać polecam F is for family, chyba że już oglądałeś.
Pierwszy sezon jest dosyć słaby, później jest lepiej ale nie oczekiwałbym dużo humoru bo to raczej nie to.
Dla mnie jakieś 12/10, ale jak pisali już inni, to nie jest serial typu FG. Jest sporo zabawnych momentów, ale koniec końców to bardzo depresyjny serialik. F for Family lub Big Mounth są zabawniejsze, ew Paradise PD, ale tego jeszcze sam nie widziałem. No i zapomniałbym o innym arcydziele-Archer:antonio:

To odpuszczam, mam wystarczająco swojej depresji, żeby jeszcze oglądać o koniu który ją ma :boystop:

Dzięki za odpowiedzi.
 
Polski orlando bloom
upload_2018-10-27_1-35-41.png
:korwinlaugh:
 
Bodyguard 6/10 pierwsze 3 odcinki w miarę ok i żałuję że nie poszli dalej tą samą drogą dodając stopniowo napięcie . Potem następuje zjazd mimo rozkręcającej się fabuły . Finał sezonu to jakieś nieporozumienie .
 
Bodyguard 6/10 pierwsze 3 odcinki w miarę ok i żałuję że nie poszli dalej tą samą drogą dodając stopniowo napięcie . Potem następuje zjazd mimo rozkręcającej się fabuły . Finał sezonu to jakieś nieporozumienie .
Też mni finał rozczarował. Zmarnowany potencjał moim zdaniem. Kolejny minus jak dla mnie, że ten serial był za mało brytyjski a za bardzo starał się być amerykański. Mimo wszystko oglądało się całkiem przyjemnie i gładko wjechał, nie mam uczucia zmarnowanego czasu, ale wybitne to nie było, ocena podobna u mnie.
 
Bodyguard 6/10 pierwsze 3 odcinki w miarę ok i żałuję że nie poszli dalej tą samą drogą dodając stopniowo napięcie . Potem następuje zjazd mimo rozkręcającej się fabuły . Finał sezonu to jakieś nieporozumienie .

Też mni finał rozczarował. Zmarnowany potencjał moim zdaniem. Kolejny minus jak dla mnie, że ten serial był za mało brytyjski a za bardzo starał się być amerykański. Mimo wszystko oglądało się całkiem przyjemnie i gładko wjechał, nie mam uczucia zmarnowanego czasu, ale wybitne to nie było, ocena podobna u mnie.

:ożeszty: Zostal mi ost odcinek
 
Ktoś ogląda Nielegalni? Warto siadać do tego czy pass?
Dla mnie po pierwszych dwóch odcinkach zdecydowanie warto, ale zobaczymy jak to się dalej rozwinie. Jedyne zastrzeżenia jakie mam to
- dźwięk, a dokładnie dialogi - mogłyby być lepiej i wyraźniej słyszalne.
- moim zdaniem w pierwszych dwóch odcinkach jest trochę za dużo scen akcji, w porównaniu do książkowego pierwowzoru. Ale też nie ma jakiegoś totalnego przegięcia - Bourne'a z tego nie zrobili, nie ma obawy. Zresztą mam wrażenie - zobaczymy czy słuszne - że w kolejnych odcinkach już trochę z tym przystopują.
Tak czy inaczej mi bardzo podeszło. Książki czytałeś?
 
Dla mnie po pierwszych dwóch odcinkach zdecydowanie warto, ale zobaczymy jak to się dalej rozwinie. Jedyne zastrzeżenia jakie mam to
- dźwięk, a dokładnie dialogi - mogłyby być lepiej i wyraźniej słyszalne.
- moim zdaniem w pierwszych dwóch odcinkach jest trochę za dużo scen akcji, w porównaniu do książkowego pierwowzoru. Ale też nie ma jakiegoś totalnego przegięcia - Bourne'a z tego nie zrobili, nie ma obawy. Zresztą mam wrażenie - zobaczymy czy słuszne - że w kolejnych odcinkach już trochę z tym przystopują.
Tak czy inaczej mi bardzo podeszło. Książki czytałeś?
Książek nie czytałem, może to i dobrze, bo fabuły nie znam i końcówka nie będzie oczywista.
 
Back
Top