Seriale

Książek nie czytałem, może to i dobrze, bo fabuły nie znam i końcówka nie będzie oczywista.
Pytałem bardziej pod kątem tego, czy znasz i czy odpowiadał Ci ogólnie klimat tych książek. Mi on bardzo odpowiadał.
Serial nie jest jakąś mega wierną adaptacją, już po 2 odcinkach widać, że sporo wątków jest przemodelowanych, część zupełnie nowych, ale jakiś duch oryginału cały czas się nad tym unosi. Dlatego myślę, że dalej będzie dobrze.

Znacznie bardziej wierną adaptacją powieści jest "Ślepnąć od świateł".
 
Pany, wziąłem sobie HBO GO na darmowy miesiąc, nie planuję przedłużać subskrypcji więc chciałbym wykorzystać ten czas jak najintensywniej. Co polecacie koniecznie z tej platformy? Wrzucam Sharp Objects jako pierwsze, widzę, że chwalicie, Ślepnąc od świateł. Co więcej?
 
Pany, wziąłem sobie HBO GO na darmowy miesiąc, nie planuję przedłużać subskrypcji więc chciałbym wykorzystać ten czas jak najintensywniej. Co polecacie koniecznie z tej platformy? Wrzucam Sharp Objects jako pierwsze, widzę, że chwalicie, Ślepnąc od świateł. Co więcej?
Watahę widział?
 
Czyli opłaca się przedłużyć subskrypcję? Mimo wszystko wynienisz kilka top tytułów, które koniecznie trzeba zobaczyć?

To zależy jak dużo seriali już widziałeś, jeśli masz zaległości z klaskami to biblioteka HBO zjada i wys ... wypluwa Netflixową ;)

Deadwood
Band of Brothers
The Wire
Rzym
Sopranos
Carnivale
Leftovers
Six Feet Under
Silicon Valley
... i wiele, wiele innych

Sprawdzaj
https://www.filmweb.pl/ranking/hbo
lub wchodzi sza HBOGO i sortujesz wg oceny na IMDB
tylko mnie wnerwia, że apki nie ma na moim TV i troszkę mniejsza wygoda niż mam z Amazonem czy Netflixem gdzie wszystko leci z pilota.
 
To zależy jak dużo seriali już widziałeś, jeśli masz zaległości z klaskami to biblioteka HBO zjada i wys ... wypluwa Netflixową ;)

Deadwood
Band of Brothers
The Wire
Rzym
Sopranos
Carnivale
Leftovers
Six Feet Under
Silicon Valley
... i wiele, wiele innych

Sprawdzaj
https://www.filmweb.pl/ranking/hbo
lub wchodzi sza HBOGO i sortujesz wg oceny na IMDB
tylko mnie wnerwia, że apki nie ma na moim TV i troszkę mniejsza wygoda niż mam z Amazonem czy Netflixem gdzie wszystko leci z pilota.
Ok dzięki, raczej nie widziałem żadnego z tych tytułów. Odkładam Netflixa póki co i wjeżdżam w HBO. Dopiero ostatnio zacząłem oglądać seriale bo wcześniej nie miałem za bardzo na to czasu, teraz warunki w pracy mi na to pozwalają więc chętnie to wykorzystam.
@HeyPussyRUstillThere jak wyżej.
 
Ok dzięki, raczej nie widziałem żadnego z tych tytułów. Odkładam Netflixa póki co i wjeżdżam w HBO. Dopiero ostatnio zacząłem oglądać seriale bo wcześniej nie miałem za bardzo na to czasu, teraz warunki w pracy mi na to pozwalają więc chętnie to wykorzystam.
@HeyPussyRUstillThere jak wyżej.
Zazdroszczę Ci że jeszcze nie widziałeś tych seriali, ja teraz tak mam z Mad Menem za którego się zabierałem od lat.
 
Ok dzięki, raczej nie widziałem żadnego z tych tytułów. Odkładam Netflixa póki co i wjeżdżam w HBO. Dopiero ostatnio zacząłem oglądać seriale bo wcześniej nie miałem za bardzo na to czasu, teraz warunki w pracy mi na to pozwalają więc chętnie to wykorzystam.
@HeyPussyRUstillThere jak wyżej.

Rodzina Soprano, pierdol wszystkie inne. Podziękujesz później. Wsiąkniesz jak woda w gąbkę.


Chociaż w sumie to może Soprano zostaw na później, bo jak to obejrzysz, to potem żaden serial już nie będzie taki dobry i przykładowo taką Gomorrą będziesz się brzydził i nie dasz rady tego obejrzeć przez jakiś czas po skończeniu The Sopranos.
 
Chyba wypiszę wszystkie propozycje i będę robił losowanie :D
chodzilo mi tutaj o porownanie soprano z gomorra, chlopak nie potrafi obiektywnie patrzec, taki zarzut. Gdy gomorra jest w calkiem innym klimacie niz soprano, ciezko porownac te dwa seriale, a nawet nie mozna ich porownywac. Wprowadza cie w blad, bo nie potrafi podejsc subiektywnie. Jeden jak i drugi serial swietny, ale calkiem inny choc tematyka bliska.
 
chodzilo mi tutaj o porownanie soprano z gomorra, chlopak nie potrafi obiektywnie patrzec, taki zarzut. Gdy gomorra jest w calkiem innym klimacie niz soprano, ciezko porownac te dwa seriale, a nawet nie mozna ich porownywac. Wprowadza cie w blad, bo nie potrafi podejsc subiektywnie. Jeden jak i drugi serial swietny, ale calkiem inny choc tematyka bliska.
:redford:
 
chodzilo mi tutaj o porownanie soprano z gomorra, chlopak nie potrafi obiektywnie patrzec, taki zarzut. Gdy gomorra jest w calkiem innym klimacie niz soprano, ciezko porownac te dwa seriale, a nawet nie mozna ich porownywac. Wprowadza cie w blad, bo nie potrafi podejsc subiektywnie. Jeden jak i drugi serial swietny, ale calkiem inny choc tematyka bliska.
Na pewno wciągnę oba i nie zrobię tego od razu jeden po drugim. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
 
chodzilo mi tutaj o porownanie soprano z gomorra, chlopak nie potrafi obiektywnie patrzec, taki zarzut. Gdy gomorra jest w calkiem innym klimacie niz soprano, ciezko porownac te dwa seriale, a nawet nie mozna ich porownywac. Wprowadza cie w blad, bo nie potrafi podejsc subiektywnie. Jeden jak i drugi serial swietny, ale calkiem inny choc tematyka bliska.

Tyle sobie sam dopowiedziałeś rzeczy z kosmosu z mojej wypowiedzi, że wiem, iż jakakolwiek dyskusja z Tobą nie będzie miała sensu. Zostawię więc tylko tutaj to:
:DC::DC::DC:

Cieszy mnie jedynie, że uważasz, iż nie potrafię podejść subiektywnie, co oznacza, że jestem obiektywny. Dziękuję za komplement.
 
Tyle sobie sam dopowiedziałeś rzeczy z kosmosu z mojej wypowiedzi, że wiem, iż jakakolwiek dyskusja z Tobą nie będzie miała sensu. Zostawię więc tylko tutaj to:
:DC::DC::DC:

Cieszy mnie jedynie, że uważasz, iż nie potrafię podejść subiektywnie, co oznacza, że jestem obiektywny. Dziękuję za komplement.
jestes glupi, nawet nie zrozumiales wypowiedzi. A twoja odpowiedz to 3 emotki, przejebana ta dzisiejsza mlodziez.
 
brudne buty proszę zostawić na zewnątrz.
mm501-502-cooper-325.jpg
 
jestes glupi, nawet nie zrozumiales wypowiedzi. A twoja odpowiedz to 3 emotki, przejebana ta dzisiejsza mlodziez.

Bo wiem, że nie ma kompletnie sensu z Tobą dyskutować. Odezwała się osoba, która zrozumiała wypowiedź i widzi tam porównywanie tych seriali i ich klimatów :crazy: Włożyłeś w moje usta swoje własne wyobrażenie na temat tego co ja myślę o Gomorze i o grozo stwierdziłeś, że ja w którymkolwiek miejscu wziąłem się za porównywanie tych dwóch seriali (Rodzina Soprano i Gomorra). To co ja mam się wysilać, poza wrzuceniem emoty wyśmiewającą Twoje wypociny, skoro i tak nie jesteś w stanie pojąć podstawowych rzeczy, nawet jakbym napisał na ten temat elaborat jak @Born2kill ? Przecież i tak będziesz wiedział lepiej co miałem na myśli, skoro wszystko już sobie z góry ustaliłeś.
Więc skoro ja jestem głupi, to nie wiem jakiego wyrażenia trzeba użyć, aby opisać Ciebie, bo ja przynajmniej nie wymyślam niestworzonych historii na podstawie czyjejś wypowiedzi.
 
Bodyguard - netflix
Kosior w chuj. Nie jest to arcydzieło, ale bardzo dobry serial.
Może na opinię wpływa to, że mieszkałem w Londynie i fajnie zobaczyć miejscówki w których jarało się gible.
Polecam mocne 7 na 10
 
Back
Top